Şimdi Ara

Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.706
Cevap
39
Favori
66.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hd projectden iyi gorunmedi ne demek abi yapmayin.
    Benim de gozume hos gorunmeyen bazi yerler var ama gidip de 2005 de cikmis oyunun hd packine bakip hd pack daha demek de nedir allah askina.

Neyse :
    Asil sorulmasi gereken soru tektir arkadasalar. Oyunu KIM yapiyor.
    BU oyunun degeri neyse Resident evil 3 un de degeri odur cunki ikiside ana oyundur ama Capcom gidip nedense belkide RE everininde degil oyun duyasinda BOSS olarak onemli bir yeri olan NEMESIS in icinde oldugu oyunu Metwo adli sirkete verip mahveden bir sirketir. Yine yapar mi yapar eger Re 9 uzerinde calisiyorsa.

Re 3 Remake de bir cok bolum kesilmis , zombiler re 2 ramekeden hic bir degisiklik bile yapilmadan kopyalanmis mekanlar cok ama cok kisitli tutulmus bir cok yaratik (yer alti solucani vs) yok edilmis ve nemesis gibi bir boss da KARGAYA evet alien karga karsimi bir ucubeye cevrilmisti.
    Capcom hadi sen yapmiyorsun onayida nasil verdin.

Re2 remake kalitesinde olsun benim icin yeterdir ancak re 2 remake 2015 de duyurulup 2019 da cikmisti. Yani minimum 4 sene.
    Re4 remake soylentileri ise re 3 remakeden sonra cikmisti. Capcom 2021 de yan firmadan degil KENDISI Village yi cikardi.
    Yani en iyi ihtimalle bu oyun eger Capcom Kendisi yapiyorsa Village den once kucuk bir grupla village den sonrada tum agirliyla bu oyunuy gelistiriyor desek en fazla cikisina kadar oda en fazla 3 yil demek.
    Re2 remake kalitesi icin yeterli mi ? bence yetmez cunki re 2 remake de mekanlar cok kisitliyken re 4 de mekanlar o zaman gore nerdeyse acik dunya gibiydi (o zamana gore)
    Resident evil 7 ve Village bile re 4 un yaninda mekanlar anlaminda cocuk bahcesi gibi kalir.
    Insallah yaniliriz da yillarca hayalini kurdugumuz bir oyun bekledigimiz gibi cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    RE Engine çok kaliteli bir oyun motoru, grafikler şahane olur her zamanki gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RE Engine yakın planda sıkıntılı duruyor.

• Köylülerin ve diğer düşmanların bu sözlerini hatırlayanlar vardır heralde

Ahí está! : O Burda!

Un forastero! : Bir yabancı!

Mierda! : S**tir!

Hey, acá! : Heeey, burda!

Agárrenlo! : Yakalayın!

So cerdo! : Pis domuz!

Te voy a matar! : Seni geberteceğim!

Cógelo! : Tutun şunu!

Lo encontré! : Onu buldum!

Morir es vivir : Ölüm, hayattır

Cogedlo, cogedlo, cogedlo... : Yakalayın, yakalayın, yakalayın...

Mátalo! : Gebertin onu!

Cerebros, cerebros, cerebros, cerebros... : Beyinler, beyinler, beyinler, beyinler...

Muere, muere, muere, muere... : Öl, öl, öl, öl...

• Ziromen kullanıcısına yanıt

Morir es vivir kulağımda yankılandı. Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONU 

• Geliyor iki gözümün çiçeği 😄

• Ziromen kullanıcısına yanıt
    Bu adamı hatırlayan var mı

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt
    Come back any time.

• Serinin en güzel ve en özel oyunu benim için 2023'ü beklemek zorunda kalmasak ve bu yıl içinde çıksaydı keşke.

• Umarım TPS/FPS geçişine olanak sağlarlar remake'de.

• Bu oyun içerik olarak en dolu Resident Evil oyunu. Mekan olarak; köy, kale ve son bölüm ada. Nefis bölüm tasarımları. Kötü karakterler; Chief Mendez, Ramon Salazar, Krauser, Osmond Saddler ve Wesker. Ara boss'lar, Chainsaw Ganado, Catling gunner Ganado, El Gigante, Del Lago, Salazar'ın sağ kolu, U3.Yan karakterler; Ingrid Hunnigan, Ashley, Luis, Ada ve tabi ki Merchant. Silah geliştirmeleri, hazine avcılığı, loot vs vs... Bütün bunlara ek herşey başımızla beraber, ama bir Re 3 Remake faciası daha olursa ağır söverim Capcom. Gözünü seveyim hakkını ver şu oyunun.

• 13 Haziran'da Capcom Showcase canlı yayın akışında Resident Evil 4'e yepyeni bir bakış için hazırlanın!

Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONU
    Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONUResident Eviltwitter
    “Prepare for a fresh new look at Resident Evil 4 in the #CapcomShowcase livestream! 📅 June 13th 🕒 3:00 PM PDT / 23:00 BST 📺 https://t.co/6YrGfKTrkW #RE4”
    https://twitter.com/RE_Games/status/1534566054877450241
  • En çok merak ettiğim eski oyunda Kurtardığımız Kurt köpeğinin gelip bizi sonradan bir yerde desteklemesi acaba onuda eklediler mi Remake e

• Sesli okudum :D

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt
    Tırsmıştım ilk görünce bu adamı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Mercenaries vardır umarım. Rank kasarız. Resident Evil 4 Remake | PS4 - PS5 | ANA KONU 

• evo_4 E kullanıcısına yanıt

RE 3`te yaptıkları gibi bu oyunu da kesip biçerek 3 - 4 saatte bitecek bir kuşa çevirirlerse bu saatten sonra Capcom oyunu asla almam

• Oyun üç senedir geliştiriliyor. Öyle bir şey olacağını sanmıyorum.

• Biraz önce Capcom un showcaseni izledim. Re 4 remake den az biraz biseyler gosterdiler. Leon s Kennedy de dahil.
    Leon saçlar peruk gibi.
    Çok zayıf olduğu için elbise ve o havalı ceket oturmamış bı kqc beden büyük gibi gelmiş.

Ve ayrıca yürüme animasyonu da aynen Villlage de ki Ethan in yürümesine benziyor yani bu da demek oluyor ki önceden fps imiş sonradan tps eklenmiş gibi duruyor. Hiç akıcı değil yürüme .

• Re : 2 - Re: 3 - Re: 7 next gen (PS5) free update geldi hayırlı olsun 4k grafik ray tracing 3d audio capcom adamın dibisin sen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.