Şimdi Ara

Resident evil 4 remake Ps4 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Resident evil 4 remake duyurusu geldi bugün ama ps4 e yok mu bu oyun

• Hayır sadece yeni nesil konsollar ve PC'ye çıkış yapacak hocam.

• brnbry kullanıcısına yanıt

ps4 e çıksa iyiydi ya ragnarok çıkıyor ona neden çıkmıyorki

• Capcoma sormak lazım artık bütün yapımcılar yeni nesile tam geçiş yapıyor onumuzdeki sene daha az eski nesil oyun görücez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eski nesile çıkmamasını doğru buluyorum.Yeni nesil grafikler görelim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi doğru bilinen bir yanlışı kendimce düzelteyim.
    Hibrit oyunlarda yani eski ve yeni nesile çıkan oyunlarda grafiğin eski nesile çıkmasından dolayı yeni nesilde de iyi gorunmeyecegi , eski nesilin yeni nesilin grafiğini aşağı çektigi düşünülür.
    Yanlıştır.
    Oyun eski nesil baz alınarak değil hangi platfom üst ise ona geliştirilip daha sonra kırpma yapılarak ( çözünürlük , uzak çizim mesafesi , doku kalitesi , ekranda görünen obje pixel sayısı adeti vs) diğer düşük platformlara çıkarılır. Ps5 e çıkan bir oyun atıyorum ps4 pro için az PS4 için orta switch için çıkacaksa detay yarıya kadar düşürülür.
    Yani önce orta yapıp sonra yükseltmek daha zahmetli uzun bir işlemdir ki buna remastered diyoruz.

• Ben de ps3'e çıkmasını bekliyordum. Sadece ps5, pc'ye çıkıyormuş tüh..

Neden çıkmıyor ki ps3'e içinde uzaylı teknolojisi olan cell cpu mimarısı var oysa..

• Son oyun Village bile ps4'te 50-60 fps calisabiliyorken tabii ki ps4'e cikarabilirlerdi ama ugrasmak istememisler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni bir duyuru yapıldı PS4'e geliyormuş

• 3 ay önceki yorumlar  

ps4'e geliyor

youtube
    [TGS 2022] More info about the game comes in october at thenext Resident Evil Showcase!Look at the producer's t-shirt ➤ Facebook: https://facebook.com/Biohaz...
    https://www.youtube.com/watch?v=tLTkm8CbqhM
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Saçmalık.

Bu nesil crossgen görmekten gına geldi artık..

Sene 2023 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 17 Eylül 2022; 22:15:51 >

herkesin ps5i yok ps4den devam edicez 1000 tl olmasa bari oyun

• kunglao K kullanıcısına yanıt
    Siz de haklısınız hocam, umarım daha uygun bir fiyatla çıkar.

• Bazen Playstation 5 diye bir konsol gerçekten var mı diye sorguluyorum. Şu karaborsa ve stok sıkıntısında PS4 için çıkmasa olmazdı.

• Bende ps pro var. Bak bende ps4 olsaydı yeni çıkacak olan mesela gow u düşük donanımda oynamak istemezdim ama pek olduğu için acelem yok tek acelem bu oyundu. Bu oyun için ps5 alabilirdim ama bu oyunda ps4 e çıkacağı için acelem yok ps5 slim yada pek çıkana kadar beklerim ki en mantiklisi bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.