Şimdi Ara

Resident Evil 4 HD <Ana Konu> (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
3
Favori
16.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alemci2013

arkadaşlar 4-4 bitirdim şimdi satıcıda birtane sitriker diye silah var onu almamı önerirmisiniz bende riot gun var fire power lv.7 o pompalı yerinemi geçer yoksa başka bir silahmı

oyunu bitirdim çok muhteşem bir oyundu beni en çok korkutan yaratıkalr ise şu kolu bacağı kopan siyah dikenli zombiler hatta ısıya dayanıklı dürbünle bakınca 3 tane felan zatıf noktarı oluyordu oyunu herkeze tavsiye ederim çok güzel bir oyun
  • Morrir es Vivir , Morrir es Vivir , Matenlo , Te boy a matar , Ai estan

Resident Evil 4 HD <Ana Konu>
  • Nesilden nesile aktartılması gereken efsane.

Gamecube
    Ps2
    Ps3
    Pc

Tüm versiyonlarını sayısız kez itinayla bitirdim. Bu aralar xbox ada alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunun sadece hikayesini öğrenme amaçlı oynuyorum. Her yere girip çıkmak istemiyorum. Sağı solu araştırmadan gidersem bir kaybım olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar oyunun sadece hikayesini öğrenme amaçlı oynuyorum. Her yere girip çıkmak istemiyorum. Sağı solu araştırmadan gidersem bir kaybım olurmu ?

Kaybın olmaz bilmen gereken herşey ara videolarda anlatılıyor videoları sardırma ve konuşmaları dikkatli dinleyip anlamaya çalış pat küt ingilizcen varsa anlarsın, daha detaylı oynama şansın olduğunda dosya belgelerinide okumaya çalış, şart değil ama güzel bilgiler olur hep. Oyunu bitirdikten sonra Ada Wong Separate Ways modu açılıcak onuda oynamanı tavsiye ederim. Hikayeyi onun tarafından görüyorsun çok uzun sürmüyor kısa, Ada'nın kim ve ne için orada olduğunu öğrenebilirsin. Zamanın olduğunda mutlaka birkaç kere daha oynamak istersin zaten RE4 bana göre tüm zamanların iyi oyunlarından biri. Şahsen ben hiçbir oyunu bu kadar çok tekrar ve tekrar oynamamıştım 20'nin üzerindedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar oyunun sadece hikayesini öğrenme amaçlı oynuyorum. Her yere girip çıkmak istemiyorum. Sağı solu araştırmadan gidersem bir kaybım olurmu ?

Kaybın olmaz bilmen gereken herşey ara videolarda anlatılıyor videoları sardırma ve konuşmaları dikkatli dinleyip anlamaya çalış pat küt ingilizcen varsa anlarsın, daha detaylı oynama şansın olduğunda dosya belgelerinide okumaya çalış, şart değil ama güzel bilgiler olur hep. Oyunu bitirdikten sonra Ada Wong Separate Ways modu açılıcak onuda oynamanı tavsiye ederim. Hikayeyi onun tarafından görüyorsun çok uzun sürmüyor kısa, Ada'nın kim ve ne için orada olduğunu öğrenebilirsin. Zamanın olduğunda mutlaka birkaç kere daha oynamak istersin zaten RE4 bana göre tüm zamanların iyi oyunlarından biri. Şahsen ben hiçbir oyunu bu kadar çok tekrar ve tekrar oynamamıştım 20'nin üzerindedir.

Sağolun teşekkürler

• Default kontroller tam bir facia.
    Options/sontroller settings/button configuration
    menüsüne gelip, dpad i sağ tıklayarak kontrol sistemini type 2 veya type 3 olarak değiştirin.
    Type 2 modern, type 3 klasik kontroller.
    Type 3 tavsiye ederim.
    Default hali, yani type 1 de oynamak işkence.
    Çok dua edeceksiniz bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cutepie

Default kontroller tam bir facia.
    Options/sontroller settings/button configuration
    menüsüne gelip, dpad i sağ tıklayarak kontrol sistemini type 2 veya type 3 olarak değiştirin.
    Type 2 modern, type 3 klasik kontroller.
    Type 3 tavsiye ederim.
    Default hali, yani type 1 de oynamak işkence.
    Çok dua edeceksiniz bana.

Sağ analog koymamış tembel Capcom. Eziyet resmen.
  • konuyu hortlatmış gibi olacağım [;)
    bir şey sormak istiyorum.bu oyunu ps4 te oynuyorum.acaba ps4 için bir hile varmı?
  • Dahakaaa kullanıcısına yanıt
    Yoktur bence. Bölümlere ve silahlara alışırsan kolay gelir.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyunu easy modda oynayınca cephane sıkıntısı yok ama hard modda oynayınca öldürdüğün adamlardan cephane değil de sürekli altın veriyo.en son kalede bıçakla 2 zombiye dalyordum😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dahakaaa

konuyu hortlatmış gibi olacağım [;)
    bir şey sormak istiyorum.bu oyunu ps4 te oynuyorum.acaba ps4 için bir hile varmı?
    ben 5.05 versiyonda yapmıştım 99.999.999 böyle bir parayla bazuka full ammo herşey satın alınıyordu
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    senin ps4 kırık versiyonmuydu?Benim ps4 kırık değil hocam.olmuyor😞

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dahakaaa -- 28 Şubat 2020; 12:22:52 >
  • Zamanının çok ötesinde bir oyun. Benim için tüm zamanların en iyi oyunu. Geçenlerde us psn'de 7 dolardı. Bir çırpıda üst üste iki kez daha bitirdim. Ne zaman oynasam ilk günkü heyecanı alıyorum. Büyük adamsın Shinji Mikami.

• Dahakaaa kullanıcısına yanıt
    Evt kırık ver.ile yapmiştim

• Arkadaşlar oyunu pro modda bitirdim.yeni silahları nereden görebilirim?

• quote:

Arkadaşlar oyunu pro modda bitirdim.yeni silahları nereden görebilirim?
    ilk merchant ta görürsün ancak yakalanıp götürüldüğün yerde
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma hocam anlayamadım.merchant ve yakalanma derken?

• quote:

Kusura bakma hocam anlayamadım.merchant ve yakalanma derken?
    luiz sera'yı dolaptan çıkarıp chef mendez ve adamlarına yakalanıp götürüldüğün yerde maden gibi iki dağın arasına çıkmadan önce
    https://www.youtube.com/watch?v=9gVUDUjqDSs
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    Anladım.ancak benim yeni silahtan kastım pro modu bitirince açılan extra silahlar.senin dediğin yerdeki tüccarda notmal silahlar var

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.