Şimdi Ara

Resident Evil 3 Remake %100 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
12
Favori
58.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 07Faber

Aynı sorun bendede var. Nasıl halledeceğim ?  

Alıntıları Göster

Sorunun çözümü nedir ya bendede var heseyi yaptım yama olmadı neden acaba ?

• bendede olmuyor ya yardım

• yama steam versyonu ile çalışıyor mu? Son mesajlarda bazı sorunlardan bahsetmişler.

• Elinize sağlık. Baya detaylı ve düzenli çalışmışsınız. Şu an test edemiyorum ama şimdiden indirdim yamayı. Bir ara kurup oynayacağım. Teşekkürler emeğiniz için.

• Dragon's Dogma türkce yama varmi??

• güzel çeviri ellerinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jelbes -- 29 Nisan 2021; 21:11:26 >
  • ellerinize sağlık özenle çevrilmiş sağ olun

• Emeğinize sağlık teşekkürler.

• Öncelikle yama için teşekkürler, steam de sorunsuz çalışıyor. Fakat link sorunlu, en az 10 defa linke gitmek için uğraştım. Buraya reklamsız linki bırakıyorum;

https://drive.google.com/file/d/1O_Z0nj8PWihle4VIuz_kSFYQM7olwdQN/view

Bir de sormak istediğim farklı kostümler içeren bir yamak varmış, bilginiz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: swat

arkadaşın dediğini aynen yaparsanız oluyor diyen arkadaşlarım malesef olmuyor. biraz uğraştırdı ama sorunu çözdüm diğer arkadaşlara da faydası olur umarım. bir noktaya kadar denileni yaptım fakat programın bulunduğu dizinde games/re3r/mods klasörü oluşmuyor. ben kendim manuel oluşturdum ve içine türkçe yamayı attım. fakat mod listesinde görünmüyor.

çözümü işe programın en son sürümünü indirerek buldum. mod programının ana menüsünde bulunan options seçeneğini açın ve programın son sürümünü indirin. inen sürümü çalıştırıp adımları uygularsanız sorun çözülüyor. oyunu denedim türkçe oldu.

Dostum çok sağ ol herkeste olmuş bende diyorum bende neden olmuyor.

• Sistemimdeki hiçbir klasörü salt okunur'dan çıkartamıyorum. Salt okunur tikini kaldırsam bile yine kendi kendine salt okunur işaretleniyor. Bu tiki kaldırmanın imkanı yok.

Yamayı doğru kurdum ama oyunu açınca gri ekranda kalıyor. Oyun açılmıyor.

• Bugünkü güncelleme sonrası yamaya bir el atılması gerekiyor sanırım. Çalıştıramadım maalesef.

• MRTFR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güncelleme alsa da sorun çıkarmıyordu aslında yama, Discord'dan ulaşabilir misiniz bana?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bende de calismadi guncelleme sonrasi.

• Yeni güncelleme ile oyun motoruna yeni özellikler kazandırıp dx11 api den dx12 ye geçildi dosyalama sistemi değişmiş olabilir. Yama güncellenene kadar oyun sürümünü düşürerek yamayı kullanabilirsiniz. Bunun için Steam'den oyuna sağ tıklayıp özelliklere girip şu şekilde değiştirmeniz gerekmekte.

Resident Evil 3 Remake %100 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri
  • bugün tarihinde steam sürümümle türkçe olmuyor lütfen yardım

• Mett71 M kullanıcısına yanıt

Yukarıdaki arkadaş bir çözüm yolundan bahsetmiş, onu uygulayınca yama çalışıyor.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153050229

• yaptım olmadı

• Acilen 2 ve 3. oyunun yamalari güncellenmeli :S

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.