Şimdi Ara

Resident Evil 3 Remake %100 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
173
Cevap
12
Favori
58.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun kırılmasını bekleyen kesim boşuna beklemeyin derim.Uzunca bir süre daha kırılmaz bu oyun,denuvo yüzünden ekipler uğraşmıyor artık.Capcom veririse kırılır anca ki o da 1-2 seneyi bulur 100-150tl'ye key bulsam alcam da bulamadım
  • Demo versiyonda kurulum yaparken re3demo yazıyor o yüzden kurulum olmuyor demo yazan kısmı silip öyle kurun..sonra oyun açılmıyacak çünkü steam exe.yi güncelleyecek ve sonra oyunu masaüstü simgesinden açabilirsiniz..
  • ben bu yamayı asla kuramadım çok karmakarışık
  • Residentevil8 kullanıcısına yanıt
    öyle sustururlar işte.

silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 27 Temmuz 2020; 18:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

öyle sustururlar işte.

silinebilir.
    Ne diyosun sen arkadaş 87 liye bak 2 yaş kucuksun sen benden, benim doğdugum yıl commodore u varmış. Commodore bende 1990 da vardı sen daha 3 yaşındayken..Bu arada 2000 lerin basında yaygınlasınca çokca kullandın neti işte neyi iddia ediyorsun 95 de ki hızla 2003 de ki bir miydi. Haa internet ülkeye ilk geldiğinde 30mb ı 1 saate indirirdik sen hatırlamazsın yaşın yetmez belki..

Sen bana fotolarını faturalarını blurayların dvd lerin fotolarını atabiliyormusun arkadaş atamıyorsan boş yapmaya gerek yok, belli ki eskiden yasal lisanslı ürün kullanmamışsın kullanmadım de delikanlı gibi bu kadar..

Forumdaki kardeşlik zaten yasal değil lisans gaspının ismi değiştirilmiş versiyonu. Hani lisans hak hukuk nerede burada? Arkadaş sony o oyunu bir kere satılsın diye store a koyuyor 30 kere satılınca sony para mı kazanıyor siz anca kendinizi kandırırsınız bırakın bu işleri Kardeşlik ile al-sat a yasal diyen biri sonra gelmiş çevirmenlere lisans hakkı soruyor sen şaka mısın gerçek misin ben anlamadım?

Anlasıldı senin kitaplarda korsan her şey korsan nuwanda sende yasal olan hiç bir içerik kullanmamışsın. 2 tane blutv üyeliği alıp vay ben orjinalciyim diyorsun güldürme kendine

İkide bir de alıntı yapıp durdun bende seninle ugrasacam o zaman daha dur yeni başlıyorum, ister seç ister seçme burada yok öyle herkese zıplamak..Ayrıca konu kapandıysa kapandı alakasız konuda niye alıntılıyorsun cevap vermezsin olur biter çocuk gibi içinde mi kaldı?

mesaj tabi ki de kapalı olacak boş beleş işlere karnım tok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 18 Temmuz 2020; 1:58:56 >

• Residentevil8 kullanıcısına yanıt
    öyle sustururlar işte.

silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 27 Temmuz 2020; 18:30:53 >
  • Yamayı günceller misiniz acaba?

• Sorun mu var yamada yoksa

• Bu arada 5 saatlik oyuna 200 küsür isteyen oyunun malüm sürümü düşmüştür..
  • Acaba malum sürüm ile uyumlumu yama deneyen var mı?

• Olmuyor hata veriyor malum sürümde anlamış değilim.

• Kurulum notundaki tüm adımları izleyerek, malum sürümde yamayı çalıştırdım.Bu güzel yamayı bizlere sunan tüm arkadaşların ellerine kollarına sağlık çok teşekkürler.

Resident Evil 3 Remake %100 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri

Resident Evil 3 Remake %100 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri

• Leona Heidern kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl yaptığınıza dair bir bilgi paylaşırsanız çok mutlu oluruz yapamayan arkadaşlarda var ben ve bi kaç kişi daha

• yamayı kurarken re_chunk_000.pak hatası alıyorum çözümü nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tdarkbey51

Hocam nasıl yaptığınıza dair bir bilgi paylaşırsanız çok mutlu oluruz yapamayan arkadaşlarda var ben ve bi kaç kişi daha

Oyunindirclub'dan oyunu indirip setup şeklinde PC kurdum.Ardından TR yamadaki adımları izleyerek yamayı uyguladım hepsi bu kadar.

TR yamayı hazılayan arkadaşda çok güzel anlatmış resimleriyle birlikte,ordan acele etmeden dikkatlice adımları izleyerek yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Oyunun kırılmasını bekleyen kesim boşuna beklemeyin derim.Uzunca bir süre daha kırılmaz bu oyun,denuvo yüzünden ekipler uğraşmıyor artık.Capcom veririse kırılır anca ki o da 1-2 seneyi bulur 100-150tl'ye key bulsam alcam da bulamadım

capcom verdi 3 ay sonra :D

• O değilde bu oyunun yamasını yapan ekip 4 tane var hangisi iyi acaba bilen var mı ? ? ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

capcom verdi 3 ay sonra :D

Alıntıları Göster

Hayret erken vermişer,ben en az 1 sene diyodum,oyunun popüleritesi çabuk düştü ondan herhalde.Ben 20tl'ye key bulup bitirip sildim.

• Teşekkürler hızlı bir şekilde yamayı yaptım. Malum sürüm sorunsuzca çalışıyor.

• edupp E kullanıcısına yanıt

aynı hatayı bende aldım, oyun klasörünün içindeki aynı dosyayı bul, sağ tık özellikler de, salt okunur tikini kaldır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.