Şimdi Ara

Resident Evil 3 Remake %100 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
173
Cevap
12
Favori
58.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bu oyunu kaç kişi çeviriyor? 3-4 tane farklı konu var bölümde ve farklı yüzdelere sahipler.
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    4 saat sürmedi bile benim 3 küsür saatte bitti gitti.İlk oyunu oynamış biri olarak çok eksik var diye bilirim.
  • reasoN'ın Qnoops'la aynı kişi olduğunu düşünen bir tek ben miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

reasoN'ın Qnoops'la aynı kişi olduğunu düşünen bir tek ben miyim?
    Aynı fikirdeyim.
  • Teşekkürler
  • Tebrik ediyorum, sonraki çalışmalarınızda dilerseniz ben de yardımcı olmak isterim, eğer devam ederseniz tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerald008

Aynı fikirdeyim.

Alıntıları Göster
    Sanmam eğer qnoops yapsaydı kendi ismi üzerinden yayınlardı, kimseden çekineceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Residentevil8

Sanmam eğer qnoops yapsaydı kendi ismi üzerinden yayınlardı, kimseden çekineceğini düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Çekineceğinden değil de kendisine karşı olan nefretten bıktığı için böyle bir şey yapabilir diye düşünüyorum ben. Açıkçası ben de biraz nefrete dahil olduğum için üzülüyorum ama yapacak bir şey yok. Geçmiş geçmişte kaldı.
  • Hocam ellerinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

4 saat sürmedi bile benim 3 küsür saatte bitti gitti.İlk oyunu oynamış biri olarak çok eksik var diye bilirim.
    Şaka gibi ya..bu oyuna kac küsür para istiyorlar birde töbe Allahim.. (260 küsür)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 3 Mayıs 2020; 15:20:39 >
  • Bir aralar Control yamasını yapan Emmanuel Goldstein adlı kişinin de aslında ben olduğunu iddia ediyorlardı, şimdi de bu kişi için aynı şeyi söylüyorlar. Yedi başlı ejderha oldum da haberim mi yok? =D

Gerçi bu arkadaşta benim konu açma tarzımla, bana benzer profil fotoğrafıyla başlık açarak ne yapmaya çalışmış pek çözemedim ancak en azından adını belirtmiş Enes GİRGİN diye, oradan bile ben olmadığını anlayabilirsiniz. Forumda entrika çıkarmak için fırsat kollayan bir kitle olduktan sonra bunlar boş laflar tabii.

Herhangi bir yama paylaşımında bulunursam kendi nickimle paylaşırım o konuda rahat olabilirsiniz. (:

@bloodstained34 - Akılcı ve objektif yorumunuz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 3 Mayıs 2020; 15:51:22 >
  • ellerinize sağlık hocam. bişeyi merak ettim. bu yamayı tek başınıza yapmak ne kadar zamanınızı aldı ?
  • Emeğine sağlık
  • Yamayı test ettim gayet güzel. Elinize sağlık.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Yalan yok satın almadım bu sefer.2. oyunun remake versiyonunu delüx olarak almıştım pişman etti bu sefer yemezler diye almadım.Şimdi baktım 3 saat 19 dakika da bitirmişim ki baya oyalandım.
  • Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.

Her ne kadar Qnoops'un tarzıyla konu açmış olsam da ilk defa bir yama yayınladığım için ve Qnoops'un yayınladığı yamaların konuları gayet şık gözüktüğü için ona benzer bir konu açtım. Yani pek bilgim olmamasından ve DH'nin önceden kullandığım forumlara benzememesinden dolayı kaynaklandı bu durum.

Eğer bir kusurum olduysa bu konuda özür dilerim :)
  • qnoopscepition gibi konu olmuş beğendim
  • 5 saatte biten oyuna 200 TL veremem şahsen.hrle şöyle zor günler.küreklenirse oynarız.yoksa ekmek banarız
  • Eline gözüne emeğine sağlık. Teşekkür ederim. Umarım daha çok çeviri çalışmalarınız olur. Allah kolaylık versin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.