Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
29.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fark etmez. Nasılsa defalarca bitireceğiz. En az 5 kere bitirmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Mart 2020; 13:43:9 >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    En son jill den bir pincik aldı zombi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

Resident evil 3 fiyat 259 tl doom eternal fiyat 469 tl bir gariplik var fiyatlındırmada iki oyunda us psn de 59 dolar açıklaması nedir bunun
    Ben pc'den aldım Resident Evil 3'ü. Orada 259tl bu oyun. Doom Eternal da 199tl idi. Bence sorun konsol tarafinda her zaman oldugu gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resident Evil 3 Remake'in Demosu 19 Mart'ta Yayınlanacak

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU]

Capcom, Resident Evil 3 remake demo sürümünün 19 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacağını duyurdu.

Ayrıca 27 Mart'ta da Resident Evil Resistance için açık beta düzenlenecek. NeoBards Entertainment tarafından geliştirilen 4 vs 1 asimetrik co-op hayatta kalma korku deneyimi Resident Evil Resistance, Resident Evil 3 remake'e çok oyunculu mod olarak dahil olacak.

Resident Evil 3 remake 3 Nisan'da çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Resident_Evil_3_Remakein_Demosu_19_Martta_Yayinlanacak-100138.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Mart 2020; 17:58:1 >
  • Demoda süre sınırı olur mu? İkinci oyunun demosunu düzgün oynayamamıştım.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Demonun detayları şimdilik belli değil ama bu sefer farklı bir şey yaparlar diye düşünüyorum.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Ve RE’nin Twitter sayfasından açıklama geldi. Demoda süre kısıtlaması olmayacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Mart 2020; 0:56:58 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Doya doya etrafa bakarız.
  • Yarin kacta cikacak demo bilen var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Yarin kacta cikacak demo bilen var mi?
    Daylight.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Daylight.

Alıntıları Göster
    Somehow I'm still alive...

Bebeler bilmez.
  • PS4'te saat 20:00'da arkadaşlar.
  • Bu cümleyi duyunca beynimde otomatik olarak arka plandaki çalınan müzik duyuldu

• Venomstr kullanıcısına yanıt
  • monsters have overtaken the city.

• prospect11 kullanıcısına yanıt
    september 28 daylight...

Böyle gider bu:)

Old but gold.
  • prospect11 kullanıcısına yanıt
    O geçmişte kaldı, ayni havayi yasayacaginizi sanmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Öyle deme hocam, ben Resident Evil 2 Remake'i ile yer yer daha güzel anlar yaşadım. Şehri tekrar 3 boyutlu olarak görmek her dakikasında beni heyecanlandırdı. Kuşbakışı remake olanı RE 1 ile yaşadık zaten. İnsan oraları bir defa da 3 boyutlu olarak görmek istiyor. Hayalim gerçek oldu. Oynarken bile şaşırıyorum hala. Bu nasıl gerçek oldu diye.
  • Demo; Avustralya ve Yeni Zelanda PSN'ler için geldi. Diğeri geldikçe onları da ekleyeceğim.

Avustralya
    https://store.playstation.com/en-au/product/EP0102-CUSA17925_00-BH3ROFFDEMO00001

Yeni Zelanda
    https://store.playstation.com/en-nz/product/EP0102-CUSA17925_00-BH3ROFFDEMO00001
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.