Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake [XBOX ONE ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
4.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende onu demek istiyorum zaten hocam aman ps4 versiyonuna çok fark atmasın Xbox sürümünden kısalım biraz mantığıyla yaklaşıyorsa yapımcı sen de microsoft olarak bu kadar yatırım yapmışsın ses çıkartmıyorsan o zaman bizi enayi yerine koyuyorsun demektir sonuçta One X alanlar bu cihazı ex oyunları için değil multiplatform oyunları daha iyi kalitede oynamak için alıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun 60fps olarak geliyor o yüzden native 4k beklemek bence biraz hayal. 2 ayrı mod yapılabilirdi mesela, biri grafik diğeri performans. Grafikte 4k 30fps verebilir. Performans da ise şuan ki haliyle gayet iyi olabilird.
  • Öyle olacak falan deniyor bazı yerlerde One X sürümü için ama resmi bir şey yok çıkınca anlayacağız artık.

• Store fiyatlarını karşılaştırınca tamam Xbox her zaman bir tik ps den daha ucuz olmustur oyunları ama Deluxe edition psde 469 xboxta 239 ?? Bu nasıl oluyor cidden şaşırdım inanmıyorum hatta

Kutulu almayı düşünüyorum sizce ne kadar olur tekno marketlerde ?

Kutulu diye ucuk fiyat olacaksa indirmeli olarak alicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Store fiyatlarını karşılaştırınca tamam Xbox her zaman bir tik ps den daha ucuz olmustur oyunları ama Deluxe edition psde 469 xboxta 239 ?? Bu nasıl oluyor cidden şaşırdım inanmıyorum hatta

Kutulu almayı düşünüyorum sizce ne kadar olur tekno marketlerde ?

Kutulu diye ucuk fiyat olacaksa indirmeli olarak alicam.
    Normali 400 olur, deluxe versiyonu 500 falan kutulu.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Anladım ayni tahmin ettiğim gibi psde ise 600 civarı olur klasik. Dijital alicaz demek yine

Birsey daha sormak istiyorum. Bu oyunda normal ps mi daha iyi performans verir yoksa one s mi ? Cunku karşılaştırma videosunda 41fps i geçemedi one s normal ps ise 50 idi. Pro olmamasına rağmen iyi gibi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 24 Ocak 2019; 0:14:10 >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Normal PS4. Hemen her oyunda normal PS4 S'den iyi performans verir.
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Pardon izlediğim videodaki Xbox one miş Xbox one s değil. Düzelteyim yanlışlık olmasın. Re2 Xboxta çok daha uygun fiyata satılıyor aşırı arada kaldım ya. Bence one s normal ps4ten daha iyi olmalı

• Kral geliyor bu gece.

• Kral geldiği gece 209 TL den 400 TL ye çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    İyi ki zamanında almışım.
  • Sorma ya valla bende ön sipariş yapmıştım baya karlı çıktık.. Şu anda işyerindeyim daha oynayamadım One X de oynayan var mı demoya göre farklılıklar nedir oyunu beğendiniz mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Kral geldiği gece 209 TL den 400 TL ye çıktı.
    Bu kadar soygunculuk olur. O fiyatlara kim alacakmış 1 2 haftaya kalmaz düşer yine
  • Adamlar yememiş içmemişler çıkış günü basmışlar zammı
  • İyiki 209 tl 'den almışım.

• Arkadaşlar sizin oyun ile ilgili ayarlarınız nasıl? Ben film grain kapatıyorum mesela öyle sanki daha iyi gözüküyor oyun bir de field of view ayarını en sonuna kadar açıyorum ben böylece karakter ekranda daha az yer kaplıyor ve daha fazla çevre detayı gözüküyor.

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir ayarı ellemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben seriyi hiç oynamadim. Napayım bilemiyorum. Remake bana pek ilgi çekici gelmiyor.

• Ya oyun mu hatalarla dolu bende mi sıkıntı var anlamadım. Oyunun başında seste bir sürü problem oldu senkron kaymasından tutun da ses kesilmesine kadar. Ondan sonra polis merkezine gelince sağdan bi gireyim dedim girdim ama oyun orayı yüklemedi resmen ondan sonra da kitlendi konsolu yeniden başlatmak hatta fişten çekmek zorunda kaldım düzelmesi için.

• Beyler ses seçeneklerinde real-time binaural var, açık mı daha iyi kapalı mı acaba bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.