Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
5
Favori
28.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar acil cevaplarsaniz sevinirim,oyunu iso olarak kurdum,ama oyunu save edemiyorum ve her oyunu actigimda bastan basliyor,sebebi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı sorunu dmc 5 te yaşıyorum. Oyun save yapmıyor sürekli baştan başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Ben de aynı sorunu dmc 5 te yaşıyorum. Oyun save yapmıyor sürekli baştan başlıyor.
    peki ne olacak bu sorun :(

• Yönetici olarak oyunu çalıştırın belki ondandır..
  • Leon ile bitirdikten sonra Claire ile başladım ama şimdilik oynamıyorum. Oynama hissi gelmiyor. Aynı şeyleri mi yapıyoruz genel olarak? Oyun süresi Leon ile aynı mı?

• Oyunun ilk save noktasında kaydet sonra ana menüye dön. Devam et seçeneği varsa oyuna tekrar gir. Sonra oyundan tamamen çık. Ben böyle yaptım işe yaradı.

• quote:

Oyunun ilk save noktasında kaydet sonra ana menüye dön. Devam et seçeneği varsa oyuna tekrar gir. Sonra oyundan tamamen çık. Ben böyle yaptım işe yaradı.
    yani kaydedilmiyor,kayit hatasi veriyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Heliosaga

Yönetici olarak oyunu çalıştırın belki ondandır..
    ise yaramiyor

• quote:

Oyunun ilk save noktasında kaydet sonra ana menüye dön. Devam et seçeneği varsa oyuna tekrar gir. Sonra oyundan tamamen çık. Ben böyle yaptım işe yaradı.
    devam et secenegi maalesef yok
    Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: edimcace

devam et secenegi maalesef yok

Alıntıları Göster
    devam et dedigimde ise

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU]

• arkadaslar oyunu kurarken surekli bu hatayi aliyorum !!!

save files 0x80070002

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    yaptığın şeyler aynı sadece olaylar farklı
  • Enteresan bende çalıştı. Farklı bir durum var sanırım. Oyunu tamamen silip farklı bir yere kırmayı dene.

• Yeni başladım oyun mükemmel de aynı yerleri yüz defa dolanmaktan başım döndü. Karakol karakol değil açık dünya mübarek. Ama mekan tasarımı harika cidden aynı yerleri defalarca gezsemde hiç sıkılmadım. Yerdeki fayansları kare kare sayacam yakında. Kel abimiz de ayrı karizma o sert sert yürüyüşler bir sakin ol ne bu dehşet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 13 Mart 2019; 23:59:49 >
  • Ve bitti oyunu bitirmeden bırakamadım. Evil Within'dan beri sağlam gerilim oyunu gelmiyordu sonunda sağlam bir oyun oynadık. Leon ile oynadın sonra Claire ile mekan bağlantılarını çok zekice yapmışlar. Dünyada insan kalmamış Leon'un etrafında ki insanlara bak taş gibi Ada ve Claire. Annette'de fena sayılmaz insanın böyle bir istilanın ortasına düşesi geliyor.

Leon, Clare ve Sherry ideal aile tablosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Mart 2019; 8:44:51 >
  • Dün 8 saatlik bir oynama süresi ile sonunu getirdim efsane olmuş özellikle resident evil 7'den sonra çok iyi geldi.
  • Arkadaşlar merhaba ;

Tarih saat değişimi , yer değişimi ve güncellemeler dahil her şeyi yaptım fakat oyunu açamadım. Şu sıralar güncel tavsiyesi olan var mıdır ?

Oyunu merak ediyorum gerçekten ama bir türlü oynayamadım.
  • Korku öğelerini iyi kullanmışlar tasarım olarak da güzel, en iyi grafikli RE oyunu bu arada, RE3 Nemesis için de remake yapsalar güzel olurdu bence.
  • Aynen ya. 3D Nemesis kovalasa da altımıza yapsak
  • Capoeira19 kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl 8 saatte bitirebildin ? ben re 1 i 20 küsür saatte bitirdim bu tarz ilk oyunumdu etkisi vardır mutlaka
    ama bu oyun beni delirtiyor
    re2de de başladım karakolda ne yapacağımı bulamadım canım sıkıldı bıraktım. sürekli aç youtubedan bak yapmak istemiyorum oyunun amacına uymuyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.