Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu sonunda oynamak nasip oldu ben mi yapamadım yoksa oyunun mekaniğinde mi yok bilmiyorum fakat bu kaçınma olsaymış süper olacakmış. Oyun güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dımmışali kullanıcısına yanıt
    3. oyunun remake'inde var hocam bunda yok malesef sağa sola koşup duruyoruz bunda :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Onu hiç söyleme, bay x gelince kaçacak delik arıyorum

• pc de oyuna yeni basladim,police station dayim..bu zombicikler kafadan birkac kez vurunca anca dusuyor,sonra yine kalkiyorlar..ne gicik bisey bu yaw,oyun sonuna kadar hep boylemi ? bunlarin tam gebereni yok mu

• bazi yonlerini sevmedim bu oyunun..herseye bisey lazim..o bisey de bir seyi seyttirmeden bisey olmuyo

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Evet ; Sadece bazıları ölüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 3 Temmuz 2020; 22:8:45 >
  • Nınja N kullanıcısına yanıt
    tşk..peki bu topal karakterimiz uzerine atlayan zombilere isirilmadan once vuramiyor mu tekme tokat biseyler..silahta mermi kalmayinca problem oluyor..zaten klavye aliskanligi da yok ps4 nedeniyle..

Xbox kolu alırsanız tüm oyunlarda rahat edersiniz

• police station da mi geciyor oyun surekli ? alt katta otoparkin oraya indik bakalim burada ne kadar kaliyoruz

• Arkadaşlar pc de 76 tl Acaba değermi oynanış uzun mudur

• her kapiya baska renk anahtar lazim, daral geliyo git gide oyunda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Xbox kolu alırsanız tüm oyunlarda rahat edersiniz
  • 3 tane mermi var yok,bazen hic kalmiyor,amele gibi hep ayni yerlerde donup durmaktan baska bisey yok..devam etmem heralde artik..sarmadi bu resident bilmem nesi..

ps1 de oynamışmıydın hocam oyunu orada oynamadıysan yeni nesil oyunlara göre dinamikleri sıkıcı olabiliyor ama vuruş hissi,hayatta kalma hissi biraz daha kuvvetli sağı solu araştır, birde her önüne gelene sıkma hocam dayanmıyor yoksa mermi

• Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değer RE ilginiz varsa düşünmeden alın bence

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam aldım bile saolun :)

Her kapıya ayrı renk anahtar gerekmiyor aslında o alınan anahtarlar oyunda hikayede nerede olduğunuza işaret ediyor atıyorum önünde bir kapı diyelim pembe renk anahtar istiyor ama bulamıyorsun o kapı belki o bölgeden gitmene yarayan yolu açıyor o kapı açılınca o kısım komple bitecek ama önce diğer kapıları açman gerek yeşil anahtarı bulman gerek gibi yani hepsi bir anda bulunmuyor seviye seviye buluyorsun anahtarları

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    yok ps4 anca yetiştik zombilere merabayın deyip Topal Osman gibi seke seke yanindan gecicez o zaman yapacak bisey yok.. yalniz o kizarmiş kertenkele tipli yaratiklar en az bir şiringa kan almadan birakmiyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 11 Temmuz 2020; 10:39:55 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    ne bileyim,ilk defa resident deneyim dedim..Halime nin çeyiz sandiklarinin anahtarlari gibi pembe yeşil mor araştirip duralim buluruz elbet

• Üzerinde şifre olan yerleri nasıl açıcam? Oyunun başındayım daha. Şifre olan kasalar veya dolaplar var. Oyunun sonlarında mı açıcam acaba onları?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.