Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özledik yahu böyle korku oyunlarını. Yine gidecek paracıklar :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Ne Last of Us ne başkası, sabah kalkınca ilk bu oyunun videosunu izledim. Hatta öyle gaza gelmişim ki, arabamı sağa çekip videoyu sonuna kadar telefonumdan izledim. Sonunda efsane döndü. Beni tek rahatsız eden Leon un tipi oldu. Hiç yıllarca hafızalarımıza kazınmış bu karaktere ile bu karakter olmuş mu ? Birde oynanış videosunu görelim.
    Muhtemel Resident Evil 4'teki kamera açısı ile oynayacagız. Bir yerde bu şekilde zombilere ateş ediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Fps ya da Sabit kamera koysunlar, zannetmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DiyarDilimPırasa kullanıcısına yanıt
    Valla açtım yayını bekliyorum. Oynanış videosunu izledikten sonra yatacağım. RE4 te ki gibi olmaz umarım. RE1 remake de ki oynanış kullanılsa mükemmel olur.
  • Farenin gözünden başlayarak çok güzel bir açılış yaptılar gerçekten, t-virus’ın nasıl yayıldığını da göz önünde bulundurursak harikaydı.

Kamera açısını over the shoulder yapmışlar oyunun genel atmosferine bakıldığında pek sırıtmayacak gibi duruyor.
    Footage’dan gördüğüm kadarıyla RCPD’nin dizaynı da değişmiş o heykel girişteydi yanlış hatırlamıyorsam onun dışında main karakterler claire ve leon olması gerektiği gibi yaşlarına uygun modellenmiş.

Sabırsızlıkla çıkmasını bekleyeceğiz artık bu jenerasyonun gerçek bir re oyunu görmeden bitmemesine de ayrıca seviniyorum doğrusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterSullivan -- 13 Haziran 2018; 0:55:7 >
  • Merakla beklediğim bir oyun. Sırf bu oyun için zamanında ps1 almıştım. Oyunu İlk izmir - eşrefpaşa da bir cd satan abinin dükkanında görmüştüm oynuyordu kendisi hayran hayran baya bir müddet oyuna baktık arkadaşla. Takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 13 Haziran 2018; 0:59:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Valla açtım yayını bekliyorum. Oynanış videosunu izledikten sonra yatacağım. RE4 te ki gibi olmaz umarım. RE1 remake de ki oynanış kullanılsa mükemmel olur.
    Yanılmıyorsam saat 02.00'de 15 dakikalık demo gösterilecek.

• Demo oynanışın gelmesine sanırsam 20 dakikadan daha az bir zaman kaldı ancak o kadar bile dayamayacak varsa diye...

Ekran çekimi oynanış görüntüsü düştü ancak uyarıyorum demo ilerleyiş hakkında biraz spoiler içeriyor. İlk bakışta orijinal oyuna benzeyen yönleri de var.

Artı şiddet dozu Dead Space 1-2 oyunları ayarında görünüyor, bolca iç organ görmeye hazır olur derim. Hassas arkadaşlar ya da küçükler varsa izlemeden önce bir kez daha düşünsünler. Anlaşılan önümüzde artist artist konuşan aksiyon yıldızı karakterlerin ve yumruk tekmek kombinasyonlarının olmadığı ağır bir korku oyunu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Haziran 2018; 1:47:23 >

• E3 2018 kazananı Capcom ve RE2 sunumudur net bir şekilde oyun efsane

• Efsane oyun iyi gider valla.

Hazır elleri değmişken nemesis çıkartsalar birde tadından yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Demo oynanışın gelmesine sanırsam 20 dakikadan daha az bir zaman kaldı ancak o kadar bile dayamayacak varsa diye...

Ekran çekimi oynanış görüntüsü düştü ancak uyarıyorum demo ilerleyiş hakkında biraz spoiler içeriyor. İlk bakışta orijinal oyuna benzeyen yönleri de var.

Artı şiddet dozu Dead Space 1-2 oyunları ayarında görünüyor, bolca iç organ görmeye hazır olur derim. Hassas arkadaşlar ya da küçükler varsa izlemeden önce bir kez daha düşünsünler. Anlaşılan önümüzde artist artist konuşan aksiyon yıldızı karakterlerin ve yumruk tekmek kombinasyonlarının olmadığı ağır bir korku oyunu var.

Nerede yayınlayacaklar, link paylaşır mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Nerede yayınlayacaklar, link paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster
    En kaliteli buradan...
    https://www.twitch.tv/playstation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Haziran 2018; 1:59:3 >
  • Birazdan gösteriyorlar beyler hayddiii!
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler dostum.

• Valla izledim ve inanılmaz beğendim. RE7 ile harmanlamaları felan çok iyi olmuş. Tek sıkıntı gibi görünen nokta, dönüşler ve hareketler felan inanılmaz hızlı gözüküyor. Sağda soldan gelen zombileri felan görmek ve onlara ateş etmek zorlaşıyor gibi. Umarım full sürümde bu kadar hızlı bir oyun olmaz. Atmosferi, karanlık olması, tekrar eski karakola dönmek gerçekten inanılmaz heyecanlandırdı beni. RE2 benim oyun kariyerimi başlatan oyudur. Hayatımda Ps1 de ilk oynadığım oyun RE2 dir ve bu yüzden bende yeri ayrı.
  • Tekrardan oynamak harika olacak, çok hoşuma gitti yeni atmosfer de.

• Oyunun yönetmeni kendi yaptığı şeyi kötü oynuyor demo'dan onu anladık :D Ayrıca demo kolaya ayarlı gibiydi.

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Haziran 2018; 2:34:54 >
  • Zombi değişimleri dikkatimi çekti. Farklı farklı zombi tiplemeleri vardı. Tek tip, aynı şekilde ve aynı görünen zombiler yerine, çeşitli şekilde zombiler dolaşıyordu.
  • Oyun bomba gibi görünüyor ya, tek sıkıntı RE 7'deki arayüzü keşke koymasalarmış. Özellikle cephanelerin yerlerini göstermesi vs. Hani birazcık üzdü beni. Ama atmosfer grafikler, mekanlar çok iyi cidden. 209 lira ama ben Deluxe Edition alıcam çünkü Deluxe Edition'da oyunun müziklerini orjinal müziklerle değiştirebiliyorsun. HARİKA!

• RE4 için de remake bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironmaster17 -- 13 Haziran 2018; 6:27:40 >
  • E3 2018 de görmeyi bekliyordum ama gelmesi gecikmişti.Ofiste çalışırken ne var ne yok diye bakarken traileri gördüm.Kulaklığı takıp son ses izledim,dedimki işte bu..

Geldi benim gönlümün efendisi ilk göz ağrım,beni oyun oynamaya alıştıran Resident Evil evrenine bağlayan oyun.Sonra düşündüm tam 20 sene beklemişim böyle bir hissi tekrar yaşamak için.

Armut dibine düşer,direkt oğlumu aradım sana bir video atıyorum onu izle,sonrasında beni geri ara, Aradı,baba gelmiş dedi.Dedim oğlum ara amcanları PS4 ü onlara ver biz bu akşam pro almaya gidiyoruz seninle.Bu oyun ancak Pro ve 4k tv ye yakışır.

Ve akşam pro almak için yola çıktığımızda oğlumla hep Resident Evil evrenini çocukluğumu oyunları konuştuk,o sıcak güzel heyacanlarla.

Teşekkürler, Capcom...

İyi Forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.