Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) Üç günde bitirdim abi. Şimdi Metro Exodusu bekliyorum. Oyun kaliteli olunca başından kalkılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyun büfem diye bi site var şuan en uygun fiyat orası 220 tl, ordan alışveriş yapan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganoztokatli

arkadaşlar oyun büfem diye bi site var şuan en uygun fiyat orası 220 tl, ordan alışveriş yapan var mı?
    Var. Goralı yolluyorlar.
  • Bu oyundan aldığım tadı ve zevki en son herhalde Last of Us ta almıştım. O zamandan bu yana bana bu kadar keyif ve zevk veren bir oyun hatırlamıyorum. RE2 Remake gerçekten büyük iş olmuş ve iyi ki yapmışlar. RE3 de yapın da yine oyun oynadığımızı hissedelim Capcom...
  • claira B 2nd run bitirmiş bulunmaktayım
  • Üçüncü oyunun da bir kısmı polis merkezinde geçiyordu zaten. Oranın modellemesinden bir 6 ay kar etmiş olsalar, 2.5 seneye gelir heralde Nemesis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

3 milyon satmadı hocam 3 milyon dağıtılmış. Farklı şeyler.
    Tekrar araştırdım ve Capcom dan yapılan açıklama oyun 6 günde 3 milyon satmış.
  • Claira A senaryoya gectim ama ayni seyleri tekrar yapacak olmak sıktı. Anlaşılan bi süre ara verme vakti geldi. 4. Senaryo açıldı ama şimdilik onu da oynamicam. Geri dönüşüm Leon B ile sonrasında Claira A senaryo hardcore mode olacak.

• Ofiste kahkaha attım valla allah razı olsun.
  • Capcom sen ne yaptın ya. Platinum almak için oyunu toplamda defalarca bitirmek gerekiyor. 2 kere standart s, 2 kere hardcore, 14000 adım ve no recovery için assisted...
    Daha bir de bunun toplanabilirleri falan da var. Of yani.

• Dün 6 saat başından kalkmadım. Allahın adını andım capcom, üzerime kürekle remake resident eviller at. hemen seneye üçüncüyü de at. Ama biricinciyi es geçmesin nolur ya. Sonra bir code veronica. Sonra bakarsın belki RESIDENT EVIL 4 remake gelir.

Vallahi gerilmeyi özlemişim ya. En son böyle kamerayla dolaştığımız, düşmanlara çimdik dahi atamadığımız korku oyunu diye yedirilen küçük kız simulasyonlarından usanmıştık. İyi oldu böyle. Uzun süredir bu kadar gerilmedim.

Bazen öyle geriyor ki. Attığınız adımı hesap etmek zorunda kalıyorsunuz. (biraz ilerleyen ne dediğimi anlar) satranç oyunu gibi. karşıdaki ne hamle yaparsa ona göre hareket ediyorsunuz. Çok iyi lan. Bir de harita mantığı falan felaket olmuş. Bir şey farkettim. harita mantığı sizce de dark souls u çağrıştırmıyor mu ? :)
  • Son dedikodulara göre 8'inci oyundan önce Resident Evil 3'ün geleceği söyleniyor. Mantıklı olur arayı açmadan, kafa bulandırmadan 3'üncü oyunu aradan çıkarmak.

Diğer bir klasik olan Code Veronica için ise şimdilik bir duyum yok.
  • Oyun zor ama Evil Within kadar zor değil. O neydi ya öyle bu tür oyunlarda aklıma hep o geliyor. Travma yarattı bende o. Gerçi Samurai Edge imkanı olmasa Ne yapardım bilemiyorum.

• Ben leon a ile başlayıp claire b ile devam ediyorum. Sanırım claire a ve leon b oynamama gerek kalmayacak. A ve b senaryo olarak birbirinden farklı fakat seçtiğimiz karaktere göre senaryo çizgisel gitmiş diye düşünüyorum. Örnek verecek olursam leonla bitirip claire 2nd oynarken başladığı yer ile leon 2nd başladığı yer aynı. Sadece karakterler yer değiştirmiş ve başından geçenler, saptıkları yollar farklılık gösteriyor. Oyunu anlamak için a ve b yi oynamak yeterli yine de sevdiğimiz için 4 senaryoyu oynamak üst üste bayabilir. Başka bir zamanda diğer a ve b oynanır.

Senaryo olarak leon a + claire b, claire a +leon b olarak senaryo sıralanışına bakılmalı aksi takdirde leon a oynadıktan sonra leon b ye bakmak mantıksız gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 4 Şubat 2019; 19:0:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum bende bu şekilde ilerledim. Main hall a kadar geldim claira A ile save yapıp kapadım uzun sure ara vericem özlemem lazim cunku her şey ayni a ile b aralarında

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Aynen katılıyorum bende bu şekilde ilerledim. Main hall a kadar geldim claira A ile save yapıp kapadım uzun sure ara vericem özlemem lazim cunku her şey ayni a ile b aralarında
    aynen katılıyorum 4 senaryo falan yok eskisi gibi çok kısa olmuş oyun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Var. Goralı yolluyorlar.

Alıntıları Göster
    umarım goralı memnun kalmıştır senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

claire a yi bitirdim leon b nin sonlarindayim. açıkcasi A yı oynarken aldiğim tadi B de bulamadim ben %70 ayni şekilde ilerliyor zaten. sanki ayni oyunu 2.kez oynuyorum gibi. 2 hikaye arasinda ara vermek mantikli seçim olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Var. Goralı yolluyorlar.

Alıntıları Göster
    Harbiden ne ayak hocam bunlar sahtekar mı arkadaş yazınca merak edip baktım harbi çok ucuz fiyatlar çiftlik bank hedabı heralde 😂

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    2ndi oynamak gerekiyor.yoksa gerçek sonu göremiyorsunuz.tek elle tutulur farkı bu.
    a ve b oynamak tatmin ediyor.tekrar farklı karakter a b yapmak çok can sıkabilir. 4th survivor kasılabilir belki.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.