Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

Satış stratejisi
    Aynen. Sırf orjinal müzik paketine 15 TL ekstra bayıldım.
  • Hakkaten ya gacırtıdan başka bir şey yok polis merkezinde ve zevki baltalıyor. Orijinal müzik paketini alıcam sanırım bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hızlı oynamadım hocam, Claire ile 7 saatte bitirdim ama 2-3 saatte ekstra olarak etrafta bir şey kaçırdım mı diye tarama yaptım. Leon ile hızlı bitirdim sayılır, o da Claire ile iyice aşina olduğumdan oldu. Ben biraz abartıp fazla oynadım.

@R.Romanoviç

İlk kısımları aynı sayılır fakat ortalara yaklaştığında oyun fark edilecek seviyede değişiyor. iki karakterle oynamaya değiyor, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 26 Ocak 2019; 22:57:55 >
  • Zilyon tane kopya Open World oyundan sonra şu klostrofobiye girince ohhhh dedim. Çok fena çok. Her saniyeden kalite akıyor. Retro ve modernizasyonun en iyi örneklerinden biri. Eski stili bozmadan nasıl bu kadar redesign yaptılar kafayı yersin çözene kadar. 98'den değişen tek dava kaat yerine telefona alıyoruz notları.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 27 Ocak 2019; 0:48:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Herhangi bi değişiklik oluyor mu hocam senaryoda
    Second Scenario Claire var tamamen farkli, Leonla oynarken Clairen de o arada ugrasiyor ya oyunda birseylerle iste o kisimlari oynuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Hakkaten ya gacırtıdan başka bir şey yok polis merkezinde ve zevki baltalıyor. Orijinal müzik paketini alıcam sanırım bende.
    hocam şimdi aldim müzik pakedini kesinlikle değer. keşke oyunun başinda alsaymişim dedim. sessiz sedasiz oynatiyor valla böyle daha gerilim dolu oldu

• Ya bu şapkalı herif mr x midir nedir fena gerdi beni gece gece

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    bende ayni yerdeyim hocam mermide kalmadi ben kaçıyom o kovaliyor :)

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hayır kulaklıkla oynuyorum deli etti ayak sesleri, ayak seslerini dinleyip gerilmekten hiçbirşey yapamaz hale geldim bende kapattım bu gecelik yeter..

• Mr. X mağdurlarından biri de benim, bu nedir ya?? Kaçarken bir de karşıma licker çıkmasın mı, manyak oldum yemin ederim! Kapattım yarın devam etcem.

Oyun çok iyi fakat şu zombi öldürme işinin b.kunu çıkarmışlar. Standartta oynadığım halde "kafaya" 10 kurşun sıkıyorum, hala böööahhhhhh diye yerinden kalkıyor. Bi yerden sonra bu durum çok can sıkıyor, havaya giremiyorsun... 20 kurşun verip, 10 kurşunda bir zombi öleceğine, keşke 5 kurşun verseymiş de kafaya hedef alınca 2 kurşun da ölselermiş. Hayır bazen nasıl oluyorsa kafaya hedef alıp tekte alıyorum, kafası patlıyor. Var bi tüyosu ama çözemedim!
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    O mekana özel efektir başka yerde 10 kez denesen olmaz ps1 deki re2 de de vardı o işler mekana özel zombi yapmış adam sadece orada patlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

O mekana özel efektir başka yerde 10 kez denesen olmaz ps1 deki re2 de de vardı o işler mekana özel zombi yapmış adam sadece orada patlıyor
    Yok yahu geneli böyle, kafaya sıkıp da 1-2 kurşunda ölen zombi görmedim. Tek attığımda kafaları patlayan istisnalar dışında... 20 kurşunum olunca, ona 4-5 kurşunmuş gibi bakıyorum artık. Çünkü biliyorum ki bu 20 kurşunla en fazla 2-3 zombi öldürebilirim. Zombide kafa diye bir şey kalmamış, kan revan içinde yüzü gözü gözükmüyor ama gelmeye devam ediyor. Çok abartmışlar bu mevzuyu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Yok yahu geneli böyle, kafaya sıkıp da 1-2 kurşunda ölen zombi görmedim. Tek attığımda kafaları patlayan istisnalar dışında... 20 kurşunum olunca, ona 4-5 kurşunmuş gibi bakıyorum artık. Çünkü biliyorum ki bu 20 kurşunla en fazla 2-3 zombi öldürebilirim. Zombide kafa diye bir şey kalmamış, kan revan içinde yüzü gözü gözükmüyor ama gelmeye devam ediyor. Çok abartmışlar bu mevzuyu!

Alıntıları Göster
    Critical Hit mekaniği bu oyunda eskisinde ki gibi işlemiyor.Benim gözlemlediğim kadarıyla, crosshair küçüldüğü zaman yapılan atışlarda denk gelme şansı daha yüksek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterSullivan -- 27 Ocak 2019; 4:27:27 >

• Claire A bittikten sonra Leon'la oynayacaz buraya kadar herşeyi tamam. Peki Leon senaryosu da bittikten sonra Claire'le yeniden oynamak gerekiyor mu Yani Claire B ? İki kez bitirmeli miyim her karakterle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heykellerden madalyonları almanın mantığı nedir çözemedim.hangi sıralamada hangi şekil olacak nerede yazıyor ?

• erhan911 kullanıcısına yanıt
    Kapıya sıkışan polis memurundan defter alıyorsun, onda yazıyor işte. Inventory'nin yanındaki menüden bakıyorsun topladığın zımbırtılara.

Bulamadıysan bunları dene,

• A senaryolarında karakola giren ilk karakteri idare ediyorsun ve gidişat aynı olsa da hikayelerde değişim oluyor, özellikle orta kısımdan sonra neredeyse tamamen değişiyor oyun. B senaryolarında ise karakola sonradan giren karakter oluyorsun, bu sefer karakoldaki eşyaların yeri ve gidişat tamamen değişiyor. Mesela A senaryolarında madalyon bulmacasının çözümünü hemen veriyor oyun fakat B senaryosunda parça parça veriyor. İki karakterin de A-B senaryolarını oynamak değer diye düşünüyorum, oyunu bir kez bitirdin mi iyice aşina oluyorsun daha kısa sürüyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 27 Ocak 2019; 6:15:39 >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Kafaya o kadar mermi yedikten sonra ölmüyorsa işkence gibi gelir oyun çok kasmışlar o zaman

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum suyunu çıkarmak lazım o halde.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.