Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
82.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

hastasıyım ben bunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Evet şimdi gördüm ön sipariş ile uyguna almışız. Zammı basmışlar çıkınca hemen.

• Resmen kandırıldık. İlk tasarlanan RE2R afişi. Bakıyorumda keyifler yerinde...

Kurgu güzel oyunculuk sıfır. Kepenk altı saldıran zombinin oyunculuğu oscarlık.

22 Mart'da oyuna gelecek free içerik ... Back to the oldschool

• Bu arada 23 nisal ulusal fatality/brutality gününde çıkışını gerçekleştirecek olan MK35'i alacak olanlarda hemen alsa iyi olur. Steam'de Shao Kahn barzosu ile gelen deluxe mu ultra mı ne haltsa işte o sürüm 145 lira mı neydi anında aldığım için fiyatı havaya karıştı hatırlamıyorum. Çıktıktan sonra 400 değil 500 çakarlar. Hızlı olun bu şirıngacılara fahiş paralar ödemeyin.
  • Capcom çok kaliteli bir iş ortaya koymuş, oyun inanılmaz derecede iyi. Son dönemlerde oynadığım en akıcı oynanışa sahip oyun buydu desem yeridir, 2 karakterinde A senaryolarını bitirdim ve B senaryolarına geçeceğim. Grafikler, atmosfer, oynanış tek kelimeyle şahane olmuş. Remake deyiminin hakkını sonuna kadar vermişler, umarım fazlasıyla satar ve 3.oyun da bu kalitede bir Remake ile gelir.
  • Zombilerin farklı tipleri iyi hoş ama onun dışındaki düşman çeşitliliği herhalde oyunun en hoşuma gitmeyen tarafı oldu. Bölgelere özel birkaç tip düşman tasarlasaydınız ya da yeni düşmanlar ekleseydiniz de biraz daha renklenseydi oyun demedim değil.

Birde atmosfer yaratmak için trend haline gelen minimal müzik kullanımına rağmen biraz daha fazla akılda kalıcı müzik olsaymış arada daha iyi olurmuş sanki.

Orjinal Re1 yerine GC remake yapımını oynamayı tercih ediyorum ancak bunu keyifle oynasamda artık orjinal Re2 oynamama gerek kalmadı gibi bir durumda yaratamadı.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Ocak 2019; 16:58:12 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Bu ne hız

• Açıkçası ben de bu kadar hızlı bitiririm diye düşünmüyordum fakat oyun öyle bir akıcı geldi ki bağımlısı etti, bir an bile sıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 26 Ocak 2019; 15:56:30 >
  • Yere düşen zombilerin kafasını ezemiyor muyuz tekmeyle ? Birde bıçak yoksa ittirme falan yok mu mutlaka ısırıyorlar.
  • erhan911 kullanıcısına yanıt
    İkiside yok.

• Çocukluğuma geri döndüm, 1998 yılında 16 yaşında ilken pentium mmx166 bilgisayarımda oynamış ve etkisinden uzuuun süre kurtulamamıştım.
    Sindire sindire oynuyorum, hep eskiler geliyor aklıma...

• Hızına yetişilmiyor hocam ;) Sindirerek gideydin bari :)

• Ps2 de bu oyunu kaç defa bitirdim sayısını hatırlamıyorum.Hatta arkadaşımla en az ölerek kim bitirecek diye yarış bile yapıyorduk ki oyunun yarısına kadar hiç ölmeden geldiğimi biliyorum.Bir ara rez diye lakap bile takmışlardı bana.Şimdi bu şahaserin yeni grafiklerle oynanışını görmek beni çok mutlu etti.

• Ps1 deki versiyonunu defalarca bitirmiş benim gibi eski oyuncular dışında yeni oynayanlar ne düşünüyor arkadaşlar? Siz de beğendiniz mi?

• Oyun bitti Leon ile basladim, fakat normal seviyede bile oyunun bir kisminda tamamen mermisiz kaldim, mermi sikintisi biraz abartili olmus orjinal oyunda bu kadar degildi.

STARS odasindaki ozel silahi mutlaka alin polis istasyonunu 2. terk edilisinizden sonra bir daha geri donemiyorsunuz ve silahi almadiysaniz gecmis olsun. Yani trene binmeden once RPD'ye geri gidip silayi MUTLAKA almaniz lazim. O silah olmadan bu oyunun sonu nasil bitirilir hic bir fikrim yok.
  • Bu arada oyunun zorluk seviyesi oyunda bir kac kez oldugunuz taktirde degistirilebilir, yani zor gelirse bastan baslamaniza gerek yok, en azindan normal seviyeden kolay seviyeye degisebiliyor, harcore hakkinda fikrim yok.
  • Leon story bitti muhteşemdi, sıra claire'de

• Malesef,polis merkezindeki o gizemli,harika müzikler yok ve oyundan o eski keyfi alamadım.Polis merkezinde ,bol miktarda gacırtı gucurtu var!!İnsan,o harika müziği ,yeniden yorumlayıp oyuna eklerdi.Orjinal müziklerin delux sürümde olması da ayrı bir saçmalık.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 26 Ocak 2019; 21:42:53 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Herhangi bi değişiklik oluyor mu hocam senaryoda

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Satış stratejisi

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.