Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k yetmez 8k olsun diyen bir kitle bu kitleyi besleyen teknoloji şirketleri oldukça bu bitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya cuma günü oyun çıkıyor vay be 1 hafta kaldı ciddi ciddi geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

4k yetmez 8k olsun diyen bir kitle bu kitleyi besleyen teknoloji şirketleri oldukça bu bitmez.
    Gerçekten artık bu grafik gelişimi durmalı boşa zaman kaybediliyor şu an ki grafikler son derece yeterli. Geçen gün god of war yönetmeni barlog da buna benzer konulardan yakındı zaten. Grafiklere harcanan zaman oyun içeriğine ve yapım süresinin kısaltılmasına harcanmalı. Bu grafik çılgınlığı yüzünden 3 senede çıkacak oyunlar 5 senede çıkıyor resmen !!
  • 1080p ultra kesmiyor milleti artık. Benim için gayet yeterli. Ps4 kalitesinde olsun yeter. Bunlar yüzünden grafik kartlarına güç yetmiyor servet harcamak gerekiyor tabi varsa

• 1080p bana da fazla fazla yetiyor, ekran kartlarına para yetmiyor güç yetmiyor zaten bir de oyunların çıkışı uzadıkça uzuyor. Rdr 2 mesela düz ps4 de bitirdim muhteşemdi ya grafikleri gerçekten daha fazlasına gerek yok buna rağmen yıllarca bekledik..
  • Resident evil 2 ''Seçim senin'' Türkçe altyazılı video

• IGN editörlerinin favori Resident Evil anları

• Az kaldi, onsiparis yaptik bekliyoruz

• Zaten satmamış ve de satmayacak olan xbox a 209 lira fiyat çekmek nedir arkadaş bunlar ticaretide bilmiyor yemin ederim. Sanki millet re 2 209 lira diye gidip 2000 lira verip xbone alacak Bu oyunun zaten kitlesi yaşı büyük kaliteli senaryo ağırlıklı oyun oynayan insanlar. Üstelik Resident evil in ana kitlesi tüm dünyada playstation dır. Türkiye de xbox ın belkide 500 katı satmış olan Ps4 de çek 209 lira fiyat bari para kazanın bir anlamı olsun. Artık anlaşılan ticaretide biz öğreticez bu oyun firması distribütörlerine falan öyle gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 19 Ocak 2019; 14:36:29 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Xbox sağolsun. Çift konsol sahibi olmanın avantajları işte. 100 liraya Re2 oynuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 19 Ocak 2019; 14:40:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen xoxde akacaz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef profesyonel stüdyolardan çıkma korku oyunu adına ortalıkta bugün nerdeyse hiçbir şey yok.

Bir aralar ciddi tırstıran Dead Space çıkışa başlamıştı sağolsun ea aldı çevirdi çevirdi ....... bir tarafına. Evil Within konseptini ise bir türlü sevemedim.

Nintendo tarafına çıkan Fatal Frame var ama son oyun kötüydü yenisi ise henüz duyurulmadı.

Sony tarafında bir zamanlar Siren vardı belki Ps5 ile döner.

Resident evil demosu eğlenceliydi ama full sürümde bu etkisini ne kadar sürdürebilir merak ediyorum.
  • Bayohazart 2 Rimek Japan Tirelır

• Bu paket içeriğinin 5 gün içinde, 25/1/2019 tarihinde çıkması bekleniyor.
  • Arkadaşlar Resident Evil 2 oyunu 7 serisinden dahamı iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Arkadaşlar Resident Evil 2 oyunu 7 serisinden dahamı iyi
    Evet tabikide tartışılmaz bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Evet tabikide tartışılmaz bile

Alıntıları Göster
    Hoş geldin arkadaşım Teşekkürler o zaman re2 oyunu alayım inşallah türkçe alt yazı olur

• quote:

Hoş geldin arkadaşım Teşekkürler o zaman re2 oyunu alayım inşallah türkçe alt yazı olur

TR altyazı yok oyunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hoşbulduk dostum alın ama altyazı olmayacak bunu belirteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.