Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
82.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Famitsu Resident Evil 2 Remake inceleme puanları 9/9/10/9 ..
  • Oyunun ana hikayesinin uzunluğu önemli değil, remake için klasik oyundaki Lean A-B ve Claire A-B hikayeleri de aynı şekilde yer alıyor. Yani farklılık gösteren 4 hikaye yine oynanabilir olacak.

Bilmeyenler için şöyle açıklayayım,

Leon A bitince Claire B
    Claire A bitince Leon B açılıyor.

Çeşitli noktalarda hem alternatif hikayeler sunuyor hem de bulunması gereken eşyaların yerleri farklılık gösteriyor. Üstelik zorluk seviyesinde bu defa Hard seçeneği de var. Ayrıca NG+ da eklenmiş. Oyun 30-40 saati rahat vaat ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Yalnız her platformda stabil 60 fps ve 30 fps üzerini yakalamış adamlar. Konsollar son demlerinde harikalar yaratmaya devam ediyor. Gönül isterdi ki daha ağzımızın suyunu akıtan grafikler gelsin ama bu oyunun özü ve nostaljisi her zaman daha ön planda.
    Capcom sağlam optimize ediyor. DMC 5'de 60fps olucak.

Tam sürümde grafikler nasıl olucak bakalım Demo'nun biraz daha cilalanmış hali olabilir. Gerçi RE7 Demosu ile Tam sürümde fark yoktu aslında.
  • Ps store da yanlış hatırlamıyorsam deluxe sürümü 210 liraydı. Şuan 400 normal sürüm 460 deluxe. Ben bu oyunun fiyatını 210 gördükten sonra şahsen hayatta 2 katı para vermem. Single oyun acelesi yok zaten.

Oyuna diyecek söz yok. Demoyu oynadım ve şu son yıllarda çıkan sözde resident evillardan sonra ilaç gibi geldi. Ne varsa eskilerde var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Herşeye rağmen re2 remake kingtir.
  • spoiler bilgi vermeden şu oyundaki tyrantı öldürmenin bir yolu var mı

o adam yüzünden oyunu alamıyorum
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Beni asla yanlış anlamayın size değil bu yorumum ama; keşke şu oyunu oynayanların daha doğrusu genel olarak oyunları "oyun" olarak oynayanlar artık oyun oynadıklarının farkına varsalar.
    Neticede oyunlar bir insan simülasyonu ya da gerçek hayatın bir simülasyonu olarak çıkmıyor ki. Adı üstünde oyun. İnsanlar artık oyunların eğlence amaçlı oynandığını bilmeli bence. Eskiden böyle mantık hatası arayan kişiler yoktu, yeni jenerasyon geldi bu akım başladı işte.
    Ne bileyim bana çok tuhaf geliyor şu tarz videolar. Yeni evlenmiş gelinin evine, ayaklarına beyaz çorap giyip evin her yerini gezip toz tespiti yapan kaynana gibi geliyor şu videoları yapan insanlar.

Bu arada demoyu oynadım, atmosfer muazzam. Heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 17 Ocak 2019; 13:34:34 >
  • Old School'u ilgilendirdiği için mücevher değerinde bir oyun. Bunun gibi başka bir heyecan verici örnek yok. Sadece bir trailer görerek son haftaya girdim. Geceler şenlenecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standart ps4 te fps 30 ları gördüğü oluyor oyunda. Yani şu oyunu ps4 kaldıramıyorsa harbiden nesil bitmiş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Standart ps4 te fps 30 ları gördüğü oluyor oyunda. Yani şu oyunu ps4 kaldıramıyorsa harbiden nesil bitmiş..
    ps4 30 ile 45 arası gidiyor, pcdede yüksek ayarlarda bayavram istiyor tam birmiş sayılmaz nesil . 2 senesi daha var. yeni oyun neslin sonuna yaklaşıldı bir zahmet bitmek üzere olsun
  • Oyunda a b senaryosu cidden olacak mı acaba ya? Capcom sadece 2 senaryo üzerinden gideceğini söylemişti. Ama data mining'te a b senaryolari görülmüş. Çok garip...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Ciddiye alıp bu kadar yorum yazman bile..helalin var ne diyim :)

Yıllar önce bloklamışım şahsı artık hangi oyun konusunda neler yazdıysa artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni yapılan açıklama da oyunun 20 saatin biraz üzerinde olacağı belirtildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Yeni yapılan açıklama da oyunun 20 saatin biraz üzerinde olacağı belirtildi.

ben şuan resident evil 7 oynuyorum inanılmaz sevdim çok çekiyor oyun içine ve çok gerildim oynarken acaba bu oyunda da aynı şeyleri görür müyüm?
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Bu tür ufak detayların olması güzel olurdu. Özellikle de camların ardından neden zombilere vuramıyoruz? Bunun hakkında dün capcom'a geri bildirim e-postası attım. Tabi Türkçe altyazıdan da bahsettim ama gelen cevapta pek sallamadıkları belli oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 18 Ocak 2019; 18:50:29 >
  • Detay değilde olması gereken mantık hataları diyelim o kapı ardından vuramamak çok göze batıyor onu taktik olarakta kullanabilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

ben şuan resident evil 7 oynuyorum inanılmaz sevdim çok çekiyor oyun içine ve çok gerildim oynarken acaba bu oyunda da aynı şeyleri görür müyüm?

Alıntıları Göster
    Bu oyun re 7 den çok daha iyidir mera ketmeyin gerilim had safhada olacak.
  • Re 7 Fps olduğu için gerilimi daha iyi veriyordu ama büyük bir probleme sahipti. Fazla Script vardı. Ayrıca yarısından sonra korku özelliğini yitirip aksiyona geçiş yapmıştı. Bu türde en sevdiğim oyun Evil Within serisi. Özellikle ikinci oyun gerilimi bir an olsun kaybetmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden nereye bu grafikler daha ne kadar gelişecek? Bu çok iyi görünen oyun yapma sevdası yüzünden oyunların çıkışları çok uzuyor...

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)
  • Post kasayım bende. Son 1 hafta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.