Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Dünya video yayınladılar, üstüne birde 30dk lık Demo geliyor yarın. Ben bunların hepsini düşündüğümde 13-14 saat arası oynanışa sahip bir oyun olacaktır diye tahmin ediyor. Birde Claire ile oynanacak hikaye yi de düşünürsek; o da o kadar saat etse, oynanış olarak yeterli ve tatmin edecek bir oyun olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Sen çok önceden satın almistin hocam oyun çıkınca bitir de bende senin hesaptan bir kere oynayayim

Alıntıları Göster
    Ana hesabima alıyorum hocam yıllardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Bu mesaj silindi.
    Her zombinin kafasına sıkmadan, Her boss savaşında son mermiye kadar savaşılmadan oynanan oyun, oyun değildir.

Acayip ayar oluyorum TPS oyunlarında düşmanlardan kaça kaça ilerleyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 10 Ocak 2019; 14:21:23 >
  • Capcom speed run için bir engel koymuştur diye düşünüyorum zira RE2 rekoru 48 dk, eğer engel koymadıysa neredeyse tam sürümü oynamış kadar olur speed run yapan kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Capcom speed run için bir engel koymuştur diye düşünüyorum zira RE2 rekoru 48 dk, eğer engel koymadıysa neredeyse tam sürümü oynamış kadar olur speed run yapan kişi.
    oyunun başından başlamıycak bu 30 dakikalık demo ortalardan bir yerlerden speedrun mümkün değil zira
  • bir firmanın oyun çıkmadan önce gameplay e dair bu kadar videoyu yayınlamalarına karşıyım oldu olacak walkthrough videoları çekip oyun çıkmadan youtube a yüklesinler. ben ilk verilen videolardan sonra video izlemedim. oyunu almasınlar diye mi yapıyorlar nedir.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şeyi düşünüyorum, Capcom’un uzun süredir huyu böyle.

• yeni zelanda da demo yayınlandı arkadaşlar ordan hesap açıp oynayabiiyorsunuz
  • Demo oynamam ben zevki kaçıyor bu tarz oyunlarda sabırsızlıkla bekliyorum kendisini eskileri anarım biraz gençliğe götürür beni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patlangac1903 -- 10 Ocak 2019; 16:56:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoyu bitirdim 18dk sürdü:) Ana menüye 30dk zaman limiti koymuşlar ama demonun bitmesi o kadar bile sürmüyor eğer ara sahneleri skip yaparsanız 15dk da bitiyor. Oyunun atmosferi çok iyi grafiklerde yeterli düzeyde ayarlardan film noise seçeneğini kapatmayı unutmayın görüntü çok daha temiz oluyor. Oyunu mutlaka sağlam bir kulaklıkla oynayın Binaural ses desteği eklemişler. Beğenmediğim tek yanı vuruş hissi oldu, zombinin kafasına 5 kurşun sıkıyorum ancak ölüyor o biraz saçma olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 11 Ocak 2019; 0:36:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birton kapı bulmaca vs var ben bitiremedim şahsen her yeri didik didik aradım süper olmuş oyun

Grafikler tertemiz xoxde çok begendim, tek begenmediğim yanı silah sesi çok basit duruyor.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bulmacalar baya kalite desene dostum o zaman

Birde kac gb demo?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun 7.9 GB. Oyun olmuş arkadaşlar yayında oynadım, tutuldum ya. Bu oyuna da speedrun yaparım ben.
  • Evet guzel, 9du galiba xboxda

Edit: 7Gbmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Ocak 2019; 0:18:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demoyu indirmeye başladım.Birazdan deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionheart -- 10 Ocak 2019; 22:40:9 >
  • Oyunu farklı hesaplardan oynayıp, süreyi uzatabilirsiniz dostlar. Denedim, oluyor. Sadece oyunun yüklenmesi yeterli. Yani oyunu sileyim sonra yeni hesap açıp tekrar indireyim yok.
  • TR PSN de açıldı mı arkadaşlar demo ?
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Yarın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok iyi yaaaa! Yemin ederim bu kadar beklemiyordum, aslında beklentim çok yüksek değildi, sadece eski bir dostu tekrar göreceğim için heyecanlıydım. Ama 30 dakika hangi ara bitti anlamadım. Hatta The Last Of Us'tan beri en iyi zombi temalı korku oyunu olmuş bence.

Grafikler çok iyi, atmosfer oldukça başarılı, karanlık sahnelerde fenerle ilerlerken iki kere düşünüyorsunuz, demo olduğu ve zamanla yarıştığımız için ben biraz bodoslama oynadım. Bu arada farklı farklı zombiler görüyorsunuz asyalısı, şişmanı, yaşlısı, zencisi... ve bu zamana kadar gördüğüm en iyi parçalanma efektine sahip bu oyun! Kurşunun girip çıktığı yeri görüyorsunuz, hatta dize falan arka arkaya aynı yere ateş ettiğiniz zaman bacağı kopup yere düşüyor zombi... Tam pompalıyı almıştım ki oyun bitti, 4-5 kurşun vardı sanırım, bir zombinin kafasını tekte patlattım, içimin yağları eridi resmen Oyunun geneli ve temeli bize oynatılan demo tadında ilerliyorsa, bu oyun gerçekten olmuş arkadaş!

• Demo'yu indiriyorum, bakalım nasılmış.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.