Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne güzel herkes heyecan içinde, yıllar önce oynanmış ve yeniden remake olarak gelecek bi oyun böylesine heyecan içinde bekleniyorsa o oyunda efsaneler arasındadır. Keşke daha erken gelseydi 2019 a kalmadan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu 1050 kartlı laptopa mı alayım? Yoksa PS4 PRO ya mı alayım?

Gamepad de sanki demoda oynayan kişi nişan alırken zorlanıyor gibi hissettim. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Kimler bu oyunu psx & ps1 & psone 'da oynadı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabri a.k.a Hayalet

Çok heyecanlıyım

Fakat RE ne kadar iyi olsada Silent Hill in yeri ayridir bende . Şöyle ilk 3 oyunun remake ini yapsa konami 300 lira bile veririm kafayi yerim heyecandan
    Konami diye firmamı kaldı beter olsunlar. PESONAMİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Konami diye firmamı kaldı beter olsunlar. PESONAMİ.

Alıntıları Göster
    Konaminin zaten allah belasini versin . Tez zamanda batsinlar insallah. Silent hill in fişini zaten 2008 de team silent i kovup oyunu batili yapimcilara vererek çekti . Sonuç malum , neyin kafasi bu arkadaş

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Doğduğum yıl çıkmış oyun. Millet ezecek beni şimdi de neyse
  • Yılların unutturamadığı efsane... heyecanla bekliyoruz

• Benim konsolda bitirdiğim ve unutamadığım beni konsolcu yapan oyundur RE2

Benim için 2 seri unutulmaz RE ve Souls serisi.

Bu oyunda geçemediğim dev timsah bosu için o zamanki oyun dergilerinden birine mesaj yazmıştım. O zaman böyle youtube, tam çözümler falan daha çok yeni haberimiz yok. Hiç unutamadığım oyunlardandır. Daha sonra;

RE3 (Bir başka şaheser) -

RE4 (Bozulmaya Başlıyor ama hala güzel oyun bana GC aldırmıştır)

REZero, RE1, (GC oynadım)

RE Code Veronica (Tavsiye ederim diğer bir şaheser)

RE5 (Lanet ede ede bitirdim. Komando zombiler ilk burada çıktı. Sonun başlangıcıydı)

RE6 (İlk bölümü bile bitirmeden küfrederek çıkarttım diski)

RER 3DS aldırdı bana. Hala koleksiyonumda var.

RER2 ???

RE7 Biohazard (Eskiye dönüş güzel oyundu)

Çok güzel seridir arkadaşlar. Benim oyunculuk hayatıma şekil veren oyundur. Gelsin mutlaka alacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 28 Haziran 2018; 5:47:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yıllar sonra ps1 deki re2 yi açtım da ne oyunmuş be halen güzel. ama ayarları iyi yapmak gerekiyor grafiği yükselteyim derken ortam karardı. normale döndürebilirsem iyi bir nostalji olacak.
  • Ben olsam pro ya alirim.Konsolda Resi oynamak bana daha iyi gelmistir hep.Ben de konsola almayi dusunuyorum.Su zaman cabuk gecse de oynasak.

• Mor renkli Gamecube’m vardı sattığıma o kadar pişmanım ki. Resident Evil 2 ve 3 remastered olarak sadece gamecube’ye çıkmıştır( yani sadece karakterlerdeki tırtıkları düzeltmişler ve arka plan daha netleştrilmiş) şimdi yine gamecube alıp tüm seriyi baştan oynayasım var. Bu oyun umarım beklediğimizi verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam daha 6 ay var ya geçmiyor günler ah be Capcom şu oyunu yıl sonu neden çıkarmadın yıl sonu tatilde 3-4 gün izin oluyor mis gibi sabaha kadar oynamak vardı.

Bari demo yayınlasalarda Resident Evil 7'in begining miydi neydi o demo kadar kısa olsa yine razıyım. Şöyle kasvetli karanlık atmosferine bakardık ne güzel.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Eski müzikler olmayacak mı hocam oyunda? O zaman neye yarar ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Dinlerken anılarım canlandı. Bu mapte gezerken çalıyordu sanırım daha çok. Sandık odası müziği vardır birde.

• Estafurullah kardeşim neden ezelim :)

• sabah sabah save dosyasıyla uğraşırken aldım. HATIRLAYAN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 28 Haziran 2018; 7:24:54 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Çok iyi ya.

Ben bundan 5 sene önce çok korktuğum için oynamayı bırakmıştım orası ayrı. Remake sanki daha az korkunç. Remake bitireceğimi düşünüyorum.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    PS1’in memory managerımı bu RE2’ninki böyle değildi diye hatırlıyorum yanlışmı hatırlıyorum ?

Ben RE2’yi memory cardsız bitirdim. Her seferinde ezberleyip yeniden oynayarak, biraz daha ilerleyerek :)

Hatta o kadar ki bir keresinde oyunu kapatmamak için dondurup öylece bıraktım. Bizimkiler kapat artık tv izleyeceğiz demişlerdi. Saatlerce pause ekranında kalan PS1 yanmıştı RE2 yüzünden :D

Çok hatıram var bu oyunla ilgili ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 28 Haziran 2018; 10:47:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Eski müzikler olmayacak mı hocam oyunda? O zaman neye yarar ki?
    RESIDENT EVIL 2 Deluxe Edition satın alırsanız sadece bu versiyona özel olarak oyun müzklerini değiştirip eski oyundaki gibi yapma şansınız olacak fiyat 239 tl normal sürüm 209 tl tabi bunun dışında bonus kıyafetlerin hepsi açık olacak bilginize.

-'Original Ver.' Soundtrack Swap

Deluxe Edition'da ana oyun ve ayrıca şu öğeler bulunmaktadır:
    -Leon Costume: 'Arklay Sheriff'
    -Leon Costume: 'Noir'
    -Claire Costume: 'Military'
    -Claire Costume: 'Noir'
    -Claire Costume: 'Elza Walker'
    -Deluxe Weapon: 'Samurai Edge - Albert Model'
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Evet ps1 memory card ekranı.

Bir girip bakayım dedim oyun bitmek üzere halen muhteşem nasıl yaptılarsa halen oynatıyor herşeyin grafik olmadığını tekrar anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 28 Haziran 2018; 12:35:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.