Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

resident-evil 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Giriş
    526 Mesaj
    varmı bu fılme gıden..aman ne oynardık oyununu varya cok ıyı oyundu halada ole bence..bırıncı fılmı pek ıyı olmamıstı ama bundan bısıler beklemekte yersız cunku kadro ıyı degıl fılmde vede bı kac tyerde okudum ıyı degıl dıolardı ama yınede gıtcem...forever resıdent evil..

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bazıları beğenmemiş ...ama ben beğendim... baştan sona aksiyon var..(ilk filmden daha iyi gibi geldi bana sonradan)
    |
    |
    ............................................................................................................................................................................
    ............................................................................................................................................................................
    .............................................................................................................................................................................
  • Yüzbaşı
    630 Mesaj
    valla sırf Milla ablamız için gittim filme
    |
    |
    |
    |
    sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle
  • Yarbay
    2095 Mesaj
    abi solermisiniz hangi oyunun film uyarlamisi iyidiki street figet wardi filmi berbatti mortal cobat wardi fiyaskoydu abicim bi defa herhangi bir filmin oyun uyarlamasi weya herhangi bir oyunun film uyarlamasi istisnalar haric bes para etmiyo
    |
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj
    valla daha muglada gosterıme gırmedı beklemedeyım ılk gun gıdıcem heralde bu cuma gıreer..
    |
    |
    Süper mario'nun da filmi vardı. İğrençti.

Resident2 kötüydü.

Alien VS predator iyi
    |
    |
  • Teğmen
    122 Mesaj
    Ya evet ben resident evilin ilk oyunudan bişeyler görmek isterdim film şatoda geçebilirdi yada 2.yi izlemedim ama raccon city de geçse sakışık alabilir.Ya zaten böyle bilimlere daha çok pc de ps oynayan oyun manyakları akın ediyor bari onları tatmin edseler ne güzel olur.
    |
    |
    Silent hill'in filmide hoş olmazmıydı?
    |
    |
    ilk film bence çok iyiydi...
    |
    |
    valla oyunu için halem evde ps1 i çıkartıom oynuom bazen. Fecii zevkli bi oyun ve fevkalade güzel bi film.
    |
    |

"It's nice to be important but more important is to be nice"
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Valla oyunun hastasıyım bütün serilerinide bitirdim ama filme gelince 1'e laf yok 2. ye laf çok..):
    |
    |

Orjinalden alıntı: blackburn

Silent hill'in filmide hoş olmazmıydı?

Silent hill yakında sinemalarda gösterimde olacak zaten isim hakkını almışlar ve yapımlarına başlanmış.
    ------------------------------

Resident Evil 2 için ise Re 1 den daha iyi olduğunu söyleyebilirim ve filmin bazı bölümleri PS 1 Den hatırlayacağınız RE 3 den hatırladığımız sahneler mevcut bilmiyorum farkeden oldumu örnek: RE 3 oyunun başlangıç demosunda yerdeki bir polis kaskının yansıttığı bir zombi vardı oynayanlar hatırlayacaklardır. Filmdede aynı sahne vurgulanmış ve konu oyunun konusuyla aynı..! Anlatmak istedğim oyuna uyarlanmış bir film olarak karşımıza çıktı bu sefer RE 2 filmi Nemssis projesi falan bunların hepsini sanki oyunun içerisinden çıkartıp beyazperdeye taşımışlar ben şahsen RE 1 den daha çok beğendim RE 2 yi ama bana göre daha mükemmel yapılabilirdi..
    |
    |

• Yüzbaşı
    526 Mesaj
    heheh bugun geldı muglaya ve aksam gıdıyorum kotu bıle olsa fılm benım ıcın bır numara opyundan dolayı ..birinci filmin afısını almak ıcın sınemacıya en dıl dokmustum bakalım ıkıncısını alabılecekmıyım..
    |
    |
    Oyunu oynamadım ama 2. film beni çok etkiledi. 1. filmden daha iyi olduğu kesin. Kızın köpekleri yaktığı sahne aklımdan çıkmıyor.
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.