Şimdi Ara

repolarize | deneme günlüğü (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
36
Favori
27.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ben nette derece öğrencisinin videosunu izledim. Son aylarda çalışma süresini günde 16 saate çıkarmış. 2 gündür aklıma takıldı 16 saati nereden buluyor diye. 16 saat çalışmasına şaşırmadım ama 16 saati nereden buluyor yav. Okula da gidiyormuş. Benim okul 14.10'da bitiyor. 15.00'da başlasam 8-9 saat ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kwanon K kullanıcısına yanıt

Okulda da test cozuyorlar 12ler zaten 2.donem okula gelmiyor neredeyse. 16 saat calisan biri ya cok salaktir ya da terminatordur. Bu arkadaslar genelde 1.turden oluyor ve ancak cok calismayla basarili olabileceklerinin farkinda oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam okulda test cozsunler de o saati yakalamak için okula girdigin gibi çözmeye başlayacaksın ve okul bitene kadar devam edeceksin. Sonra eve gelip direkt başlayıp yatana kadar devam edeceksin. Herhalde dediğiniz gibi okula gitmedi. 16 saat çalıştığını duyunca bir moralim bozulmadı değil.

• dnmplus sınıfta kalmış yazmışsınız setin devamını çözmeyi düşünüyor musunuz hocam

• pandie kullanıcısına yanıt
    yok hocam düşünmüyorum çözmeyi

atalarimiz yalandan kim ölmüş demişler zamaninda. Postmodern atalarimiz da yalanciya kotu muamele edilmediginden dem vuran sozlerle meramlarini dile getiriyorlar. Boyle de bakabilirsin olaya. Neticede is bitmis derece gelmis 25 saat de dese inanirlar. Hic calismadim dese de inanirlar. Acikcasi oraya cikanlarin bir cogu ego tatmini icin cikiyor gibi. Izlediklerimden yola cikarak konusuyorum. Adam 1000. Olmus kucuk daglari ben yarattim havasina giriyor. Onlara Kenan doğulunun bu eserini armagan ediyorum. (https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vl85xsabHFI) 20 dakika konusuyor elle tutulur bir taktik, yol gosterme yok. Cozdugu soru bankalarinin cetelesini veriyor. Hicbir yorum yapmadan neden bu neden o degil zaten geneli piyasadaki hepsini cozmus oluyor :D. Derece dendi mi aklima hayvan gibi calistim diyen bir birinci vardi o geliyor. Icinden geldigi gibi soylemis bir iki hocasina tesekkur edip bir daha gozukmemisti ortalarda. Gizli idolum acikcasi kendisi

• Cevabın, ilgin için çok teşekkür ederim. Dediğin kişi bu sanırımhttps://www.youtube.com/watch?v=7q5mPHIgqGI&feature=youtu.be
    Başarılar dilerim.

Aynen bu arkadas dogalligi cok etkilemisti beni

• postmodern atalarımıza sonuna kadar katılıyorum ahashshwoeoıdıdjd güzel yazmışsın hocam
    kankam sana da tavsiyem,çok takma bunları sen 10.sınıfsın zaten önünde kocaman 2 yıl var elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış.yukarda arkadaşın yazdığı gibi insanlar sırf ego tatmini yapmak için çıkıyor o kanallara.düzgünce tavsiye veren 1-2 kişiye denk geldim en fazla:) başarılar dilerim
  • repolarize kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben de size başarılar dilerim, inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.

• repolarize kullanıcısına yanıt

:D

Hocam kendim fen lisesi mezunuyum yanında oturdugum adam ilk 1000 e girdi,12.sınıfta hiç öyle 16 saat falan çalışmadı günde 2-3 deneme çözdü ancak 9.sınıfın ilk gününden lise bitene kadar her gün düzenli çalıştı,en hasta oldugu günde bile 2 saat çalışmıştır,11. sınıfın başında şimdiki adıyla tyt denemelerini eksiksiz yapıyordu,kısacası olay aşırı çalışmak değil hiç durmamakta yatıyor.Tabi doğru teknikle doğru yere çalışmakta çok önemli.

• Hocam özdebirdeki net açılımınız nasıldı? Özdebir4

• Lasse-Matberg kullanıcısına yanıt
    özdebir çözmedim hocam
  • rasyonel 3 eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: repolarize

rasyonel 3 eklendi

hocam rasyonelin seviyesi nasıl? 345ten daha kolay bir şey arıyorum geliştiren bir deneme öneriniz var mı

• hankm00dy kullanıcısına yanıt
    hocam 345’in ilk 2 denemesinden biraz daha üst seviye gibi rasyonel.alırsanız pişman olacağınızı sanmıyorum istediğiniz seviyede olduğunu düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repolarize -- 2 Nisan 2021; 21:52:15 >
  • Neden hep TYT denemesi ? AYT'de SB mi çözüyorsun ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.