Şimdi Ara

replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S3
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum beyaz temiz bir telefondur çiziği kırığı yoktur sadece telefonun arkasında yazılan samsung yazısının n harfinin yarısı yerinden düşmüştür istenilse yapiştirilir ama uğraşmadım arkadaşlar telefonun resimlerinde bir sorun görürseniz hemen yazın o derece temiz bir telefon dediğim gibi temiz iphone 5s note 3 galaxy s5 iphone 5 yalnız iphone 5 ios 7 görünümlü olmalı telefonu istanbul esenler içi elden teslim alabilirsiniz kafa kafaya telefonu size oğlum teslim edecek çünkü telefondan o anlıyor alınacak olan telefona o bakar ben pek anlamam telefonu sizde elinizde inceleyip alabilirsiniz telefonun yanında 2 kaliteli kılıf 2 batarya orjinal şarj aleti ama galiba şarj aleti bozuk ama yinede vericem şarj ediyor gösteriyor ama şarj etmiyor galiba telefonda sorun o şarj oluyor ben başka şarj aleti kullanıyorum telefonun yazıları kalitelidir kesinlikle silinmez

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3 replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.