Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3

0
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S3
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Samsung >> replika iphone5s,note3,s5,s4,iphone 5 telefonlarla takaslı replika s3
Giriş
    64 Mesaj
    Katılım Zamanı
    07 Kasım 2013

Durum
    Forumda değil

Arkadaşlar telefonum beyaz temiz bir telefondur çiziği kırığı yoktur sadece telefonun arkasında yazılan samsung yazısının n harfinin yarısı yerinden düşmüştür istenilse yapiştirilir ama uğraşmadım arkadaşlar telefonun resimlerinde bir sorun görürseniz hemen yazın o derece temiz bir telefon dediğim gibi temiz iphone 5s note 3 galaxy s5 iphone 5 yalnız iphone 5 ios 7 görünümlü olmalı telefonu istanbul esenler içi elden teslim alabilirsiniz kafa kafaya telefonu size oğlum teslim edecek çünkü telefondan o anlıyor alınacak olan telefona o bakar ben pek anlamam telefonu sizde elinizde inceleyip alabilirsiniz telefonun yanında 2 kaliteli kılıf 2 batarya orjinal şarj aleti ama galiba şarj aleti bozuk ama yinede vericem şarj ediyor gösteriyor ama şarj etmiyor galiba telefonda sorun o şarj oluyor ben başka şarj aleti kullanıyorum telefonun yazıları kalitelidir kesinlikle silinmez

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Paykasa
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,154
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.