Şimdi Ara

Replica smart coverlarin cihaza zarari olurmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Bugun 35 tl ye su orjinal coverlarin cakmalarindan siparis verdim ipad icin fakat ipadi alirken pupa daki eleman replica coverlar dandik miknatis kullandigi icin cihazin wireless anteni lcdsi vb parcalarina uzun vadede zarar veriyor minvalinde biseyler demisti. Bilgisi olan varmi bi konuda ? Kullanmasammi bunu ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pupadaki herif burdakilerden daha iyi bilmez mi sence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elindeki orijinal pahalı ürünü satarsa ay sonunda alacağı primin daha yüksek olacağını düşünürsen cihazına zarar vermez.
  • Replikadan kastınız nasıl bir replika bilemem ama bilgi vermesi açısından XteremeMac markalı zamanında 50 liraya almış olduğum smart cover kılıfı kullanıyorum 2 yıldan fazla oldu bi sıkıntıyla karşılaşmadım.

• ucuz yollu 2.el bul
  • uzun vadede cihaza zarar verecek kadar kullanım ömrü olacağını sanmıyorum ben 1 ayda çöpe atmıştım. bana güven vermedi açıkçası (çakmaydı)
  • Aliexpresten iPad mini 2 için
    http://www.aliexpress.com/item/Luxury-Ultra-Slim-Magnetic-Smart-Flip-Stand-PU-Leather-Cover-Case-For-Apple-iPad-Mini-1/1931977054.html bu ürünü aldım. 1 ayı geçti kullanımım herhangibir sıkıntısı yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.