Şimdi Ara

Repack dünyasındaki cinsel ayrımcılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xatab ve kaos repackları harikadır. Az yer kaplarlar hızlı kurulurlar.

Lakin fitgirl sırf kız diye sağda solda çığırtkanlığı yapılır. Fitgirli boykot edelim xatab kaos corepack rg mechanic repackları indirelim.

• 2 gün oldu halen darksiders 3 repack yapacak fitgirl. Xatab yapmış bile.
  • Benim bildiğim fitgirl'de az yer kaplar ancak az yer kaplamasının acısını kurulum esnasında çıkartıyor galiba. En iyisi kurulum müziğini açık bırakıp başka şeylerle ilgilenmek.

Bu arada yer sorunum olmasa codex favorim olur. Çünkü gram sıkıştırmadan repack yapıyor dümdüz kuruyor. Uzun da sürmüyor böylece. Dosya kopyalamak gibi bir şey neredeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 28 Kasım 2018; 20:46:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Benim bildiğim fitgirl'de az yer kaplar ancak az yer kaplamasının acısını kurulum esnasında çıkartıyor galiba. En iyisi kurulum müziğini açık bırakıp başka şeylerle ilgilenmek.

Bu arada yer sorunum olmasa codex favorim olur. Çünkü gram sıkıştırmadan repack yapıyor dümdüz kuruyor. Uzun da sürmüyor böylece. Dosya kopyalamak gibi bir şey neredeyse.

Codex cpy skidrow gibi gruplar scene.

Fitgirl corepack xatab kaos gibi gruplar ise scene gruplarının kırdığı oyunları en güncel hali ve dlc leri ile sıkıştırıp yayınlarlar.

Mesela fitgirl oyun kıramaz. Codex ise repack yapmaz gibi.
  • rg mechanic çok iyi gerçekten. corepack da çok iyi. fitgirl de iyi sayılır ama kurulumu yaparken illa bir hata çıkar, ya da kurulum 571 yıl sürer falan filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundercry

rg mechanic çok iyi gerçekten. corepack da çok iyi. fitgirl de iyi sayılır ama kurulumu yaparken illa bir hata çıkar, ya da kurulum 571 yıl sürer falan filan.

Bu kızın bir gears of war 4 repackı vardı evlerden ırak. 24 saatte mi kuruluyordu ne

İsdone.dll hatası almamak için setup dosyasını admin yapıp win10 kullanılıyor ise uyumluluk modunu win7'ye getirince sorun çözülüyor.
  • Corepack fitgirlden kesinlikle daha iyi. Hem kurulum hem sıkıştırma açısından. Fitgirli kurulumu yüzünden pek sevmem. Ama şu ana kadar da oyunlarında hiçbir hata görmedim. Tıkır tıkır çalışıyor.
  • Hocam gecenlerde skidrowdan bir oyun indirdim torrent. Kurduktan sonra pcnim inanilmaz kasildigini fark ettim. 250 fps alirken lolde bi anda 80-100e falam dustu. Allahtan deepfreeze vardi da. Sorun olmadi. Coin minning olayi falan diye dusundum var mi oyle bir olay? Bir de birkac torrent oyun sitesi atar misin rica etsem, virussuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Benim bildiğim fitgirl'de az yer kaplar ancak az yer kaplamasının acısını kurulum esnasında çıkartıyor galiba. En iyisi kurulum müziğini açık bırakıp başka şeylerle ilgilenmek.

Codex cpy skidrow gibi gruplar scene.

Fitgirl corepack xatab kaos gibi gruplar ise scene gruplarının kırdığı oyunları en güncel hali ve dlc leri ile sıkıştırıp yayınlarlar.

Mesela fitgirl oyun kıramaz. Codex ise repack yapmaz gibi.

Alıntıları Göster
    Steamcilerin gözü yaşlı ne diyor bunlar diyor

• son kurduğum hitman2 xatab hızlı gerçekten ama kuruyorsun rusça halbuki seçtim başta ingilizce diye ne uğraştırıyorsun rusça seçenekler geliyor sağ sol giriyorum oyunu ingilizce yapıncaya kadar.xatab'ın her zaman rusça sorunu olmuştur.fitgirl uzun sürer ama candır çünkü popüler ve paylaşan çok oluyor.yoksa artık herkes güzel sıkıştırıyor o bakımdan bir numarası kalmadı.artık herkes abandığında indirdiniz indirdiniz oldu torrent kaçırın bir gün yok kaçırın bir kaç gün paylaşan yok.ben demo gibi kullanıyorum güzel mi değil mi diye bakıyorum.lütfedip demo yayınlasalar uğraşmazdık ama en son demolar oyun boyutunda çıkıyordu demek ki o zaman bırakmışlar demo yapmayı demo diye komple oyunu indirtip ilk bölümünü oynatıyorlardı.xatab'ın sitesine girip şu yorumu yazmak lazım: remember, no russian.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 28 Kasım 2018; 22:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Hocam gecenlerde skidrowdan bir oyun indirdim torrent. Kurduktan sonra pcnim inanilmaz kasildigini fark ettim. 250 fps alirken lolde bi anda 80-100e falam dustu. Allahtan deepfreeze vardi da. Sorun olmadi. Coin minning olayi falan diye dusundum var mi oyle bir olay? Bir de birkac torrent oyun sitesi atar misin rica etsem, virussuz.

Fitgirlin sitesinden indir dostum. Skidrow da mining olmaz skidrow adı altında 3dm falan bulaşma 3dm hakkında söylentiler çıkmıştı zamanında virüslü olduğuna dair.

Site paylaşımı yaparsam ban yerim maalesef. Google da yeterince yorum alan sitelere bak derim.
  • Şuan tam hitman 2 oynuyordum hemde xatab repacklı iyi denk geldi yorumun

Evet xatab maalesef rusça default yayınlıyor. İni dosyasından kendimiz english yapmamız lazım yada oyun içinden.

Hitman 2 ingilizce de yapsan rusça açılıyor ama ilk açıldığı için dil seçme seçeneğinde ingilizceyi seçebiliyoruz.

No russian yazarsak ingilizceyi tamamen kaldırabilir alıngan ve kinci adamlar

Bu arada resident evil 2 nin önümüzdeki ay demosu yayınlanacak.
  • RG mechanics'den skyrim indirdim, şu setup ne güzelmiş yahu 2 dakika da %10 doldu HDD'nin %100'ünü kullanıyor bayağı iyi valla. Önerebileceğiniz minimum hatasız yani isdone hataları vermeyen site öneriniz var mı? bu arada xatab'in orjinal sitesi ne acaba bulamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.