Şimdi Ara

renocular bibakıverin clio 3 mü yeni sembol mü???????? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: shelby_88

bagaj dışında bi artısı yok kardeşim 3 yıl symbol kullandım.Kötü diyemem kullanım koşullarını bilmiyorum.Ama almışken hb alsın, İlk çıktığında baştan aşağıya yenilenmiş arabadır ve avrupa güvenlik standartlarında kendini kanıtlamış araçtır.Fakat symbol 2001 de çıktığından beri bana göre aynı tas aynı hamam.Görsel değişikliğe gitmekle olmuo bu işler ;)

2001 değil de 99 sonunda çıktı zamanında 0 km almıştım rna sonra dizel motorları çıktı 2002 yılında hemen onun siparişini vermiştim
  • Clio Grand Tuor diyorum başka bir şey demiyorum
  • ıkısıde bursada uretılmıomu zaten ?ne beklıyosunuz kı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umtcnkymc -- 7 Eylül 2011; 14:43:04 >
  • valla bende 3 kapısı var sag kapıyı acınca kocaman damga var MADE IN TURKEY diye hahaha.

guzel araba memnunum gecen satıcaktım evde 3 araba var diye neyse diger aracı sattık vazgectim . Galerici geldi hafta sonu 20bin liraya alıyordu arabamı hem tek kapı hemde 85binde benim symbol ude

gosterdim symbol ude alırım dedi ben dedim sen symbol u al bu kalsın = ) yani hertürlü satılıyor.

symbolde iyi araba valla yüksek hızlarda direksiyo hafifliyo ama iyi gidiyo 50 dakkada adapazarından geldigimi bilirim. Clio öle degil kasası agır symbol kadar iyi gitmiyor. Bide clio 3 un konsolu plastik oldugu için çok rezil duruyor sanki yeni symbolun konsolu daha guzel geldi bana ama bilmiyorum.
  • Bence symbol Renault'nun ürettiği en kötü araçlardan biri yani hiçbir şekilde tavsiye etmem. Clio 3 al derim
  • clioIII ile clio symbol aynı model mi.sedan cliolara bakıyorum bazen arkasında sadece clio bazen aynı kasanın arkasında symbol yazıyor. clio araba almak istiyorum.clioIII sedan kasası varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akman7322

clioIII ile clio symbol aynı model mi.sedan cliolara bakıyorum bazen arkasında sadece clio bazen aynı kasanın arkasında symbol yazıyor. clio araba almak istiyorum.clioIII sedan kasası varmı.

Sedan clio 3 yok.
  • symbol touc nasıl
  • YOK MU CEVAP VERECEK ARKADAŞ
  • nihatxy1 N kullanıcısına yanıt
    sence o paraya deger mi?
    en ucuz touch 80 bin
    o fiyata 2.el D segmenti bulursun
  • Arkadaşlar buradaki yorumlara bakarak 2012 model grandtour aldım. araçtan genel olarak memnun oldum. ancak aşırı sert bir süspansiyonu var. en ufak bir çukurda -tümsekte inanılmaz derecede sarsıyor. eski aracım broadway(spring) süspansiyon olarak daha iyiydi hemde 1992 model. arada 20 yıl var..
  • cevap veren arkadaşa çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.