Şimdi Ara

Reno4 mü Realme7pro mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni telefon alıcam kamera performansı ve ekran kalitesi parlaklık vs. çok önemli benim için ikisi arasında kaldım.

Reno4 3950 tl Realme7pro 3600 tl sizce hangisini almalıyım?

• 7 pronun video kaydında ses problemi olduğunu söylüyorlar. Aynı ikilemdeyim ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msdrn

7 pronun video kaydında ses problemi olduğunu söylüyorlar. Aynı ikilemdeyim ben de.

KArdeş ben reno4 aldım geçtim hem tasarımı daha şık arka kamera dizilimi falan. realme7proda 65 lik şarj var diye düşünüyodumda 30w de yeterince hızlı zaten 20dkda %50 yeterde artar bana.

• Sizi kaça aldınız hocam? Şu an trendyolda 3.850’ye geliyor. Açıkcası biraz daha düşer diye düşünmüştüm bu kasım muhabbetine.

• Bende İphone7 vardı bende kamera konusunda ikilemdeyim reno4 sizce 7 kadar iyi çeker mi? Aklımda birde m51 var?

Fikirlerinizi merak ediyorum, arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: msdrn

Sizi kaça aldınız hocam? Şu an trendyolda 3.850’ye geliyor. Açıkcası biraz daha düşer diye düşünmüştüm bu kasım muhabbetine.

hocam nerde 3850 bulamadım? Ben 3959 a aldım 3 taksit krediyle daha açmadım kutuyu iade edip 3850 yemi alsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: murat55351

Bende İphone7 vardı bende kamera konusunda ikilemdeyim reno4 sizce 7 kadar iyi çeker mi? Aklımda birde m51 var?

Fikirlerinizi merak ediyorum, arkadaşlar?

Hocam m51 kötü bence, ben özelliklerden çok tasarımada elimde duruşunada önem veren biriyim. Reno4 çok şık ama kamerasını bilemiyorum daha kullanmadım iphone7 den sonra pişman etmez inş. Ama en azından portre modu var ne kadar kötü olabilirki yeni bir telefon sonuçta

• Teşekkürler cevap için.

• Merhaba,

aynı durumdayım,

şu an kullandıgım telefon huawei p9, telefon eski olsada leica kamera mükemmel kareler yakalıyor,

oyun oynayan birisi değilim kamera ve batarya önemli benim için tabi birde tutuş hissiyatı ekran ve tasarımı

Bu sonuçlarda reno4 tam istenilen telefon gibi, kamera karşılaştırmasında sanırım realme7pro daha ıyı gibi ama emın degılım

birde fiyat farkı var malum,

Bu arada dual sim kullanıyorum, bakalım reno4 takipteyim 3,5k civarı inerse alacağım bir yandan da realme7 pro aklımı çelmiyor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

Merhaba,

aynı durumdayım,

şu an kullandıgım telefon huawei p9, telefon eski olsada leica kamera mükemmel kareler yakalıyor,

oyun oynayan birisi değilim kamera ve batarya önemli benim için tabi birde tutuş hissiyatı ekran ve tasarımı

Bu sonuçlarda reno4 tam istenilen telefon gibi, kamera karşılaştırmasında sanırım realme7pro daha ıyı gibi ama emın degılım

birde fiyat farkı var malum,

Bu arada dual sim kullanıyorum, bakalım reno4 takipteyim 3,5k civarı inerse alacağım bir yandan da realme7 pro aklımı çelmiyor değil

Ben tesarımada önem veriyorum hocam reno4 ü daha çok beğendim arkadaki 3 kamerası büyük çok hoş ve çok hafif cihaz.

Dün n11 indirimlerle beraber 3620 tlye aldım kargomu bekliyorum 3620 iyi fiyat diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: meReek

KArdeş ben reno4 aldım geçtim hem tasarımı daha şık arka kamera dizilimi falan. realme7proda 65 lik şarj var diye düşünüyodumda 30w de yeterince hızlı zaten 20dkda %50 yeterde artar bana.

Alıntıları Göster

nfc var mı hocam telefonda ?

• meReek kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsınız hocam link paylaşirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

nfc var mı hocam telefonda ?

Alıntıları Göster

Evet var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

Çok iyi fiyata almışsınız hocam link paylaşirmisiniz

Malesef kampanya bitti hocam dündü 420 tl indiirm koduyla aldım n11 den

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.