Şimdi Ara

Reno kalkıyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu dragon priest, reno warlock, reno priest sinerjisini Yok edeceklermiş galiba ne kadar doğru bu ? Sadece reno pri Warlock oynadığım için üzülürüm doğruysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üzülmeyin hocam wild geçersiniz benim gibi

Dust bulunca loatheb belcher dr7 yapsrsiniz devam edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthSethius

Üzülmeyin hocam wild geçersiniz benim gibi

Usta bütün naxxramas vardı taa 1 sene önce filan parayla aldım sonra bütün Wild kartlarını bozdurdum olmadı şimdi bu

• 2 yılı dolduran bütün paketler ve maceraların standart moddan kaldırılacağını daha önce söylemişlerdi. Yani zamanı gelince şimdiki son paket olan Gadgetzan da gidecek. Oyunda sürekli kalacak kartlar sadece vanilla zamanının kartları, onun dışındakilerin zamanı kısıtılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

quote:

Usta bütün naxxramas vardı taa 1 sene önce filan parayla aldım sonra bütün Wild kartlarını bozdurdum olmadı şimdi bu

Sorma hocam bende cw yapıcam diye bozdum o kartları cw yaptık meta aşırı hızlandı secret pala yenebiliyodum (yüzde 95 ihtimalle) (bide hard counterladığı freeze mage )diğerlerine karşı 50-50 idi şimdi jade golem diye bişey geldi sen dayandikça o abartıyo wild geçeceğim ben pişmanım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarthSethius kullanıcısına yanıt
    Geç wilde hayatını yasa adam agromu at deatlord ve belcheri adam control mu at loatheb ve dr boom u standart para tuzagı bnce ama şunu da diyim ki açık ara nzot wildde baş tacı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

quote:

Sorma hocam bende cw yapıcam diye bozdum o kartları cw yaptık meta aşırı hızlandı secret pala yenebiliyodum (yüzde 95 ihtimalle) (bide hard counterladığı freeze mage )diğerlerine karşı 50-50 idi şimdi jade golem diye bişey geldi sen dayandikça o abartıyo wild geçeceğim ben pişmanım

Usta zaten karşında jade druid varsa 5 tane cw koy karşısına adam yine keser bi yerden sonda 10/10 11/11 12/12 hele birde o 4 manalık legendary ile kombolarsan geçmiş olsun yani otk deck değilsen yenemezsiniz hiçbir şekilde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.