Şimdi Ara

RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
280
Cevap
1
Favori
35.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman reno konusu olsa CAD34 aydogan bey konuda

Simdi sorsan foruma CİHANAİR fan boy fanatik derler

Bende bu isi anlamadim

Cad 34 abi seni bir cozemedim tamam araban senin icin degerli olabilir ama fazla abartiyorsun 135.000 km benzinli arabaya biniyorsun

Verdigin benzin parasi ile simdi 0 km clio alirdim

Herkes senin gibi dusunmek zorundami ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SİZDE FORUMLARDA SAÇMA SAPAN VATAN MİLLET MESELESİ GİBİ REANULT DÜŞMANLIĞI YAPARAK FAZLA ABARTIYORSUNUZ.

ARABAMI FİLAN ABARTTIĞIM YOK. 8 YILDIR BEN KULLANIYORUM ANASINI SATTIĞIMININ ARABASINI. BEN BİLİYORUM NEYİN NE OLDUĞUNU. 3 GÜN KULLANAN ADAMMI BİLİR YOKSA 8 YIL/135 BİN KM. KULLANAN BENMİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 30 Mayıs 2013; 20:50:19 >
  • Ya bir de şu var , Reno ' da çok hızlı modeller çıkıyor. Bu yeni Sembol tarzı arabaları ne zaman görsem yolda radar var zannediyorum. O anten nedir abi ? Ve bu kadar hızlı üretimde illa kusurlar olacaktır diyorum. Reno'nun bir kaç binek modeli hariç , pek alınması gerektiğine inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Ne zaman reno konusu olsa CAD34 aydogan bey konuda

Simdi sorsan foruma CİHANAİR fan boy fanatik derler

Bende bu isi anlamadim

Cad 34 abi seni bir cozemedim tamam araban senin icin degerli olabilir ama fazla abartiyorsun 135.000 km benzinli arabaya biniyorsun

Verdigin benzin parasi ile simdi 0 km clio alirdim

Herkes senin gibi dusunmek zorundami ?

Tesadüfen sizin DSG şikayetinizle ilgili konuya "Şikayetvar"da rastladım.

Anlayışına sığınarak konuyu açtım fakat şu anda "Onay" sürecinde.

Bu konuyu da ben şikayet ettim.

Bakalım kapatılacak mı? Trafsızlık var mı, yok mu?

Yani VW olunca kapanır, Renault vb. olunca devam edecek mi bakalım.

Burada işte bu şekilde herkes fikirlerini saygı çerçevesinde ifade ederse iyi olur.

Tekrarlıyorum.

Ne Vw abartıldığı kadar iyi, ne de Renault.. abartıldığı kadar kötü.

Biri yerin dibine sokuyor, diğeri çıkarmaya çalışıyor...

İşimiz gücümüz yok elin arabası yüzünden birbirimizi yiyoruz.

• Şikayet sitelerine bakarsak,sorunsuz otomobil bulmak imkansız.İlla ki her marka-model araçta sorun çıkar.Aksini düşünmek zaten mantıksız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

SİZDE FORUMLARDA SAÇMA SAPAN VATAN MİLLET MESELESİ GİBİ REANULT DÜŞMANLIĞI YAPARAK FAZLA ABARTIYORSUNUZ.

ARABAMI FİLAN ABARTTIĞIM YOK. 8 YILDIR BEN KULLANIYORUM ANASINI SATTIĞIMININ ARABASINI. BEN BİLİYORUM NEYİN NE OLDUĞUNU. 3 GÜN KULLANAN ADAMMI BİLİR YOKSA 8 YIL/135 BİN KM. KULLANAN BENMİ?

Sende sunu bil reno clio acale piyasaya suruldu

Kapisi kapanmiyor ya bizzat denedim bu kadar sikayeti millet uydurmuyor ya

8 yil binmissin alti ustu 135.000 km yol yapmissin oyle bir anlatisin varki sanki 1.350.00 km yol yapmissin

135.000 km dedigin nedir ya 30 kere kars'a git gel o km oluyor zaten

Ben 3 yilda 92.000 km yol yaptim symboll ile

• İşte şikayet!

Volkswagen Şanzıman Sorunu Bitmiyor!

Cihan I. | 19 Kasım 2012 13:10

Öncelikle belirtmek istiyorum şuan kullandığım araç DSG şanzmımanlı bir araç .DSG şanzımanlarda ciddi sorunlar var çoğu

kullanıcı bunu şuanda araçları garanti kapsamında olduğu için önemsemiyor. Ama bu araçların yarın öbür gün garantisi bittiği

zaman ciddi sorunlar yaşanacak Vw markasına olan güven bu DSG şanzıman sorunları yüzünden ciddi anlamda sarsılmış

olacak .

Şuan kullandığım araç ne zaman arıza verecek bilmiyorum tek bildiğim bir şekilde arıza vereceği

Nasıl olurda koskoca VW markası bu soruna bir çözüm bulamaz.Uzatılmış garanti satın alıyoruz . Oda kesin çözüm değil 2 yıl

fabrika garantisi bittiği zaman bu uzatılmış garanti hangi sorunları arızaları karşılayacak bilmiyoruz

Tamam DSG konforlu sarsıntısız vites geçişi sağlayan bir şanzıman ama sorunlu bunu kabul edin ve buna göre davranın.Kesin

bir çözüm bekliyoruz tüketiciler olarak DSG şanzıman garanti süresinin uzatılması gibi.

--------------------------------------------------------------------------------

Şikayete Destek verenler

İbrahim Z. Emre K. Mustafa Serdar S. Serkan T. Ali T.

--------------------------------------------------------------------------------

Şikayet ile ilgili Görüşmeler

Daha önce verdiğiniz cevap ile bu konunun hiç bir ilgisi yok

21 Kasım 2012
    23:26:05

Sayın Yetkili

Müşterilerimizden Sn.İrgali ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

Saygılarımızla

VW DİYALOG
    0212 335 04 44

19 Kasım 2012
    18:05:16

http://www.sikayetvar.c...anziman-sorunu-bitmiyor

• CİHAN;

Arabanın kapısı bal gibide kapanıyor. Ben kaç kere açıp kapadım. Yavaş kapayınca aralık kalıyor ama orta sertlikte kaparsan bal gibide kapanıyor. Alanların hepsimi salak da bu arabayı alıyor?

3 yılda dizel Symbol ile 92 bin yapmışsın, ben 135 binin 73 binini 2 yılda yaptım hemde benzinlisiyle. Bu devirde hangi delikanlı yapar benzinli bir arabayla 2 yılda 73 bin km?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 30 Mayıs 2013; 21:04:56 >
  • quote:

CİHAN;

Arabanın kapısı bal gibide kapanıyor. Ben kaç kere açıp kapadım. Yavaş kapayınca aralık kalıyor ama orta sertlikte kaparsan bal gibide kapanıyor. Alanların hepsimi salak da bu arabayı alıyor?

3 yılda dizel Symbol ile 92 bin yapmışsın, ben 135 binin 73 binini 2 yılda yaptım hemde benzinlisiyle. Bu devirde hangi delikanlı yapar benzinli bir arabayla 2 yılda 73 bin km?

Delikanli olmakla 2 yilda 73.000 km yol yapmanin nasil bir baglantisi var ?

• quote:

quote:

CİHAN;

Forum sayfalarında görüyoruz benzinden dert yananları, canı sıkıldıkça "arabam km.'de şunu yakıyor" konusu açanları. Veya bilmem kaç litre yaktım normalmi diye serzenişte bulunanları görüyoruz forum sayfalarında.

• quote:

quote:

quote:

CİHAN;

Forum sayfalarında görüyoruz benzinden dert yananları, canı sıkıldıkça "arabam km.'de şunu yakıyor" konusu açanları. Veya bilmem kaç litre yaktım normalmi diye serzenişte bulunanları görüyoruz forum sayfalarında.

Gorende 8 silindir mercedes kullandin 1 lira yakiyor km 'de sanir

Clio atmosferik motor araca benzii binmek bence cok sacma

0.9 tce olsa eyvallah

• Aynen CİHAN.

• İş mok at izi kalsına dönmüş.Reno düşmanları iş başında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

İş mok at izi kalsına dönmüş.Reno düşmanları iş başında...

Şikayet sitesinde her markada şikayet var. Ama söz konusu RENAULT olunca bunlar herhalde ORGAZM oluyorlar. Herhalde kendilerini seks yapmış kabul ediyorlar söz konusu RENAULT olunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Maşallah, daha 135 bin km deyim halen aynı baskı balata üzerinde.
  • bende ford fiesta için böyle bişi yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.