Şimdi Ara

Renkli Çıktı 0.10TL, Fotoğraf Baskı 0.5 TL Efsane Fiyatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
200
Favori
45.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adresi telefonu pm alabilir miyim bende
  • Hocam 500-600 sayfalık renkli çıktıyı ne zamana çıktı alıp kargolayabilirsiniz, vizeler için zamanı önemli :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renkli sticker baskısı ne kadar acaba adedi?

10*10 yada 15*15 cm

• Ofise 4200 tl ye epson yazıcı aldık ama arkadaşın attığı örnek renkli çıktıyi görünce bizim makinenin çöp olduğunu anladım. Yakında fotoğraf için

iletişime geçerim hayırli işler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf ve renkli çıktı için bastığınız referans birer örneği yüksek çözünürlükte ilk mesajınıza eklerseniz çok iyi olur, kalitesini görelim, yani böyle de çok anlaşılmaz ama hiç yoktan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baro007

Hocam yanlışınız var 1000 sayfa renkli baskı 80 TL

aynen hocam doğru. Bende ilk ucuz diye hesapladım sonradan nasıl pahalı oldu diyorum. Benim monitör bozuk o tam sondan bir önceki sıfıra mavi çizgi geliyor ondan sanırım öyle gördüm :D
  • fotograf baskınızın örneğini ne zaman paylaşacaksınız ??
    (herhalde ben 4. yazan kişiyim )
  • funky soul kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fotoğraf baskısına 20 Kasım civarı gibi başlayacağım için o zamanlar güncel örnekleri basarım

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam şu sitedeki pdf için renkli kitap haline getirmek istiyorum fiyat alabilir miyimhttp://anianetart.nazwa.pl/ksiazki/Advanced-grammar-in-use-Martin-Hewings.pdf

• Bu makineyi kullanırken DRUM Toner maliyeti makine parçaları nasıl karşılıyorsunuz? Dakikada 80-90 kopya ile çalışıyorsunuz diye düşünüyorum Ben yazıcı tamircisiyim merak ettim şu anda bile A4: 0,02903 TL + KDV çalışıyorlar Kağıt işini hesaba katınca ucuza geliyor bence çektirin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrQuinlan -- 7 Kasım 2017; 11:43:20 >
  • GladeOtomatik G kullanıcısına yanıt
    bende Türkiye de fotokopi olayında denk geldim. Fotokopi 3 kuruş diyor çektirmeye gittim. 1000 adet üzeri aynı sayfa 3 kuruşmuş
  • Broon kullanıcısına yanıt
    kim ne için ister 1000 adet aynı sayfayı?

neler oluyor? :)

hımm belki ilan için?
  • GladeOtomatik G kullanıcısına yanıt
    düz A4 ilanlık birşey yok işte bizim milletin reklam adı altında milleti dolandırması :)
  • Fotoğraf baskısı konusunda bana da yarayabilir, bekleyelim bakalım. hayırlı işler.
  • Sipariş veren var mi? Memnun kalan veya memnun kalmayan varsa mesaj atabilir mi?

• Mesaj bulunsun resim baskısı için

• arkadaş dönüş yapsa sipariş vereceğiz ama?
  • T-shirte baskı yapabiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 7 Kasım 2017; 22:19:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endersgame0120

siyah ve beyazda birer renk olduğuna göre bence burada bi kelime oyunu var . o paraya kağıdı vermiyolar hocam iyimisin ?

500 lük kağıt 10 liraya satılıyor ki adam bu işi yaptığına göre daha ucuz alıyordur. Yaprak başına 16 kuruş, 500 sayfa 80 TL yapıyor. Bitmeyen kartuşlu Canon falan kullanıyorsa kurtarır neden kurtarmasın.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.