Şimdi Ara

Renekton'un Late Game zayıflığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eskiden eralyde aşırı opdu bunun için eralysine nerf atıp later büff attılar baktılar hala çok güçlü bi sefer attıkları buffı da geri çektiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    bende aynı şeyi yazacaktım.
  • ermandgn kullanıcısına yanıt
    Benden önce yazanlarda var hatta birisi tp ghost girmekten bahsetmiş.Kaldı ki renekton karması namisi vs. Olan takımlarda tfye dalıp hasarı verip e siyle geri çıkabşlir yine mobilite var

• Ya tam tank oynayacaksın ya tam ad karabalta dan baska ad almak sacmalik

Full ad si lethality kasinca tekliyor w hasmetli pasifyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben genelde vahşi hydra - merkür/ninja tabisi - günateşi pelerini - karabalta - ruh gömleği gibi itemler çıkıyorum. Ad/tank karışımı bir şey. Günateşi ve ruh gömleği işlevsel oluyor çünkü günateşi ultiyle birleşince güzel hasar çıkıyor. Ruh gömleği deseniz iyileştirme etkisi ve bekleme süresi her türlü iş yapıyor. Full ad gitmek mantıksız hafif tank olmakta fayda var. Ek olarak bu build ile full öfkede adcyi w ile yakalayınca tekleyebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

quote:

Orijinalden alıntı: TheBlooDHunteR

Birisi full ad build verebilir mi yazmıştım ama öneri yapan olmadı,bekliyorum

Kara balta, Vahşi hydra (can çalma için) Sterak, karşıya göre bot, malmortiusun ağzı, eğer karşıda tank varsa birde son fısıltı çekersin. Full AD bu şekilde olabilir. Son 2 item duruma göre değişebilir ama kara balta sterak ve hydralardan biri şart.

Başka bir build:

Kara balta, botrk, ölümün dansı, hydra, youmu birde merküri.

Sterak ve malmortisin ayni anda kasilmasi 3lu kuvvetle buzdogani birlikte kasmak gibi birsey,gereksiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

quote:

Birisi full ad build verebilir mi yazmıştım ama öneri yapan olmadı,bekliyorum

Kara balta, Vahşi hydra (can çalma için) Sterak, karşıya göre bot, malmortiusun ağzı, eğer karşıda tank varsa birde son fısıltı çekersin. Full AD bu şekilde olabilir. Son 2 item duruma göre değişebilir ama kara balta sterak ve hydralardan biri şart.

Başka bir build:

Kara balta, botrk, ölümün dansı, hydra, youmu birde merküri.

Sterak ve malmortisin ayni anda kasilmasi 3lu kuvvetle buzdogani birlikte kasmak gibi birsey,gereksiz

Can simidi pasifi durumu vardı unutmuşum hocam pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumadangeldim -- 27 Mart 2017; 13:52:16 >

• Renektonun 2 problemi var.

1. Güçlü early game de rakibinden geri kalırsan toparlaman çok zor.

2. Late game de kitle kontrollere karşı zayıflığı var. thresh, Braum, janna, lulu, vb tek başına tf de seni maymun ediyor. Late game de hasar problemi yok fakat kitle kontrollere karşı zayıflığı nedeniyle late de problemli oluyor. Burda fa oyunculuk devreye giriyor biraz. Tiamat/ hydra dan sonra wave clear ı arttığı için late game de para problemi yaşamıyorum ve herhangi bir ofansif eşyadan vazgeçip yerine oyunun gidişat ve ihtiyacına göre oftank veya tank eşya tercih edebiliyorum.

Not: late game dediğime bakmayın renektonun ezelden kitle kontrollere karşı zayıflığı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 27 Mart 2017; 18:41:54 >
  • Bu arada gelişme oldu ve Taşralı Renekton kostümü kazandım sandıktan şansıma :D ahım şahım olmasa da bir Renekton kostümüm oldu.

Full AD deneyeceğim sanırım tek çare bu.ADC alıp çıkması tüm takımı kurtarmaya yeter bence.
  • quote:

Bu arada gelişme oldu ve Taşralı Renekton kostümü kazandım sandıktan şansıma :D ahım şahım olmasa da bir Renekton kostümüm oldu.

Full AD deneyeceğim sanırım tek çare bu.ADC alıp çıkması tüm takımı kurtarmaya yeter bence.

Bende Tarih Öncesi renekton var bana göre en güzel kostümü

Onun dışında full ad renektonla yaşayacağın iki sorun:

1- Late'de tek yemek

2- Takım arkadaşların tarafından o build ne öyle renekton tank kas *** cümlelerine maruz kalmak.

Denendi onaylandı

• Vahşi H/BC/Ölümün Dansı veya Botrk/Deadman/SV/Bot

Bu build denenebilir sanırım?

Niye vahşi hydra diyeceksiniz;animasyon iptali için.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.