Şimdi Ara

Renekton'un Late Game zayıflığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Renekton main olarak bu durum çok sıkıcı olmaya başladı artık.Renekton'un latede sağlam hasar çıkarabilmesi için item önerisi arıyorum.Earlyde herşey çok güzel ama latede hiç vuramıyorum tankla tankla bir yere kadar.Hasar da verebilmek istiyorum.Önerisi olan var mı?

• AD renekton late game'de tek atıyor. Sezon3 ten beridir bu böyle. Fakat kasmış olması lazım ve lvl üstünlüğü/farm da ezici olması lazım.

Botrk-Hydra biraz da lethality ile sağlam damage çıkartabilirsin. Karşı adc'ye full fury W ile tek atan renektonlar hatırlıyorum.
  • Oyuna basladigimden(sezon 3) beri ayni sorun, latede düşüyor ,sirf bu yuzdende r deki cani arttirmislardi

Tek kesfettigim sey, latede rakip mid(ap ) karakterine yapisirsa saglam oyun kazandiriyor

Full zirh delme ad kasilirsa, tek atarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Early gamede adamı ezemezsem bende düşüyordum. Ne yapacaksan oyun başı yapman gerek.
  • Az önce arkadaşımla bunu tartıştık inanır mısın. Ben de Renekton main aynı şekilde. Erken oyunda kimi tokatlarsam tokatlayayım late game'de hiçbir iş yapamadığımdan bahsettim. En yakın örnek geçen yaşadığım Naut örneğiydi. 3-0-0 çıktığım koridordan Naut 0-3-0 çıktı ve dağlar kadar minyon farkı yemesine rağmen ruh gömleği gün ateşi ile birlikte dünyaları tanklayıp bizim carry'leri saf dışı bırakabildi.

Late game'de full hasar denedim, ultinin tanklığıyla birşeyler yapmayı denedim ama olmuyor, full tank çıksan hasar çıkamıyorsun. Base statlarının değiştirilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Amaa 1v1 2v1 hatta 3v1 yapıp alayına gitmeye devam edebilirsin erken oyunda
  • Renektona tank çıkmanın hiç bir anlamı yok full ad çıktığın sürece latede iş yapacaktır.
  • Full ad build verebilir misiniz?

Bu arada metadan haberim yok,fighter güncellemesi gelmediyse geldiği zaman Renekton'a bir güzellik yapılabilir bence.Artık tanky assassin kimliğinin ortaya çıkması lazım.
  • Earlyde en güçlü sampiyonlardan bi zahmet düşsün bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full ad risklidir özellikle geri düşersen hiçbir şey yapamazsın. Karşı carrye ulaşmadan ölürsün bir çok durumda. Ulaşsan da peel falan bi şekilde sıyrılabilir. Tank oynamayı biliyorsanız gayet de tank olarak iş yapıyor. Latede tabii full ccli nautilus kadar olamaz ama onun useless da kalmıyorsun. Full ad olmak herkes full item olduğunda tanktan çok daha useless olur ayrıca.

Edit:tank derken full tank değil tabii ki, çok geri düşülmediği sürece 2 tane hasar eşyası alınmalı, kara balta ve haşmetli gerisi tank olabilir mesela. Malmortius tarzı itemler de çok iyi gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 26 Mart 2017; 20:42:26 >
  • Haşmetli,kara balta,steraktan sonra karşıda büyü hasarı varsa Malmorda alıp olümsüz oluyor.Gerisini full tank,Camille de bir şey yapamıyor.
  • e zaten karakterin olayı o. Hem early'nin en güçlü karakteri olsun, hem de latede düşmesin öyle bir olay yok. Tabi ki düşecek.
  • theh3rkul3s T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,Camille gerçek hasar vuruyor :D Zaten konunun Camille ile alakası yok

• Birisi full ad build verebilir mi yazmıştım ama öneri yapan olmadı,bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlooDHunteR

Birisi full ad build verebilir mi yazmıştım ama öneri yapan olmadı,bekliyorum

Kara balta, Vahşi hydra (can çalma için) Sterak, karşıya göre bot, malmortiusun ağzı, eğer karşıda tank varsa birde son fısıltı çekersin. Full AD bu şekilde olabilir. Son 2 item duruma göre değişebilir ama kara balta sterak ve hydralardan biri şart.

Başka bir build:

Kara balta, botrk, ölümün dansı, hydra, youmu birde merküri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumadangeldim -- 26 Mart 2017; 19:4:47 >
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Sterak yerine botrk olmaz mı?Sterak bence üçlü çıkılmadığı sürece alınabilir değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlooDHunteR

Sterak yerine botrk olmaz mı?Sterak bence üçlü çıkılmadığı sürece alınabilir değil.

Sen bunu yazarken farklı bir buildde botrk buildine de yer verdim hocam
  • Ben de mid karmada aynı sorunu yaşıyorum, early de öküz gibi hasar veriyorum karşıya ama latede çok düşüyo

• ???

Late game'de de mi tek atsın çar daha ne istiyorsunuz anlamadım ki? Top lane'in en güçlü lane bullysi Renekton şu an, LCS'de bile sürekli alınıp oynanıyor. Karakterin esprisi o zaten, düşmezse ileri oyunda ban-pick olur, OP olur broken olur. Full AD Renekton demek 300 saniyede bir carrylerden birina flash W atarsın sonra kesip ölürsün demek, ki bu kadar shield varken oyunda ne kadar kesebileceğin de belli değil. Full tank gidersen Renekton oynamanın bir manası yok zaten. Off tank gidip BC Titanic alacaksın, earlyde atacağın damage'i at late game'de de sağa sol gidip tanklayacaksın yani bu kadar. Renekton zaten tek düze bir şampiyon üzerinde bu kadar düşünmeye de gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

???

Late game'de de mi tek atsın çar daha ne istiyorsunuz anlamadım ki? Top lane'in en güçlü lane bullysi Renekton şu an, LCS'de bile sürekli alınıp oynanıyor. Karakterin esprisi o zaten, düşmezse ileri oyunda ban-pick olur, OP olur broken olur. Full AD Renekton demek 300 saniyede bir carrylerden birina flash W atarsın sonra kesip ölürsün demek, ki bu kadar shield varken oyunda ne kadar kesebileceğin de belli değil. Full tank gidersen Renekton oynamanın bir manası yok zaten. Off tank gidip BC Titanic alacaksın, earlyde atacağın damage'i at late game'de de sağa sol gidip tanklayacaksın yani bu kadar. Renekton zaten tek düze bir şampiyon üzerinde bu kadar düşünmeye de gerek yok.

Sorun burada başlıyor. Klasik build zaten OFF Tank, ama geç oyunda adcye atlayıp ne düzgün hasar vurabiliyoruz ne de düzgün bir şekilde tanklayabiliyoruz. Araya aldıklarında patates alıyor çar.

Push renekton build yapsak nasıl olur acaba,

Hayalet ve ışınlan girsek.

ZZ'Rot, Komuta Sancağı, Merküri, Kara balta, Hydra, Koruyucu melek desek iş yapar mı acaba laneden çıkmadan

• Split pusha çık geleni gideni kes

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.