Şimdi Ara

Renekton The Butcher of the Sands(Rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SilentDoom

quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

quote:

Orijinalden alıntı: Occhio Nero

quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

quote:

Orijinalden alıntı: 35gta

quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

Bence renekton solonun en iyi championu ganklardan kurtulabilir rahatça e skilli ile ve çok felaket tanky aşırı damage vuruyor harras da var lifesteal var daha ne olabilir ki yani hatta kaçmaktansa 2v1 e devam edilmeli o ulti ile çünkü çok dayanıklı youmuu ve phage varken boots of speed varken 2v1 3v1 yapılıyordu ve fury varken stuna bir abanıyordun herifin hp yarıma düşüyordu ap veya carry ise ... her neyse build hakkındaki görüşlerim ayrıntılı olmamış masteries yanlış olmuş sitede sanırım o şekilde veriliyor mercury treads ya da cdr boots daha iyi giderdi diye düşündüm eeeeee....

earlyde de kill almak için ignite flash kullanılabilir

aynen öyle renekton u ben alabilecek bir rakip düşünemiyorum (ha beni alır orası ayrı çünkü solo topta noobum)

teemo > melees.(uzaktan harass ı olmayanlara karşı yani)

Teemo 6 lvle kadar aldı aldı alamazsa zaten.
    Eşit şartlarda (feedsiz) rene 6 dan sonra her türlü ezer.
    Ultileri çok farklı işleve sahip bi kere.
    Ama renekton agresif oynarsa teemoya karşı 6 lvl den önce muhtemelen teemo ezer.
    Onun dışında dediğim gibi 6 dan sonra rene her türlü.

teemonun solotopta ölmesi için turret dive yemesi lazım veya overextend yapması ki akıllı bi teemo overextend yapmaz. dive yerse de blind mantar ve ignite ile kaçması üstüne senin ölmen işten olmaz bence. almasına da gerek yok teemonun renektonu outfarm bırakabilir harass potansiyeli yüzünden her last hite geldiğinde 2 tane oto atak yapsan canı azalır zaten. renektonun avantajı e-w-q-e ile harass yapabilmesi olur teemoya karşı 6dan sonra olmasına gerek yok yani o ulti bişeyi değiştirmez.

Teemo'da armor rune yoksa kaybeder ki başlangıç itemı da cloth armor olmalı.

zaten rune olarak 15 ad 13 armor 13 mr kullanıyorum elimde olsa hp quintleri de iyi giderdi. başlangıç olarak cloth armor-ward-3pot veya 5pot yapıyorum ward almadan. armor masterysi de olunca +37 armor oluyo. ward alabiliyosanız 6 levela kadar o götürüyo 6dan sonra mantarlar gang atmak çok çok zorlaşıyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwiftShadow

glyphler scaling magic resist olmalı eğer karşıda ap solotop yoksa(aslında en ideali 3 flat 6 scaling). masteryleri doğru bulmuyorum 21 puan defansta olmalı renektonun critle falan işi yok zaten crit damage crit chance vb. gereksiz olmuş. w son maxlenmeli stun süresi hep 1.5 saniye çünkü. triforce rush yerine brutalizer alınıp atmog bitirilmeli öncelikle. warmogdan yeterli hp ve atmadan yeterli armor geldiği için sonrasında randuin's omen veya FoN çıkılabilir ihtiyaca göre. botlar ise istenirse cdr botları çıkılıp late gamede satılıp merc threads alınabilir. karşıda illa ki cc olacağı için %95 merc threads çıkılır.

Rehberi bu arkadaşın dediği yönde düzenlersen daha kullanışlı olur. Dediği her şeye kelimesi kelimesine katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ates Karaboga

Noob'lar da rehber hazırlamaya başlamış.

• quote:

Noob'lar da rehber hazırlamaya başlamış.

Nooblar da mesaj yazıyomuş.

Her mesajında sansürlü küfür var zaten amuagoim terket burayı. adam ne güzel rehber hazırlamış neyine göre laf sölüyon amuagoim.

özet: ananda noob.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atesli Karaboga -- 18 Ocak 2012; 18:45:51 >
  • o sansürü sen etkilenme diye koyuyorum evladım.
  • güle güle :)
  • quote:

güle güle :)

'Fbi! Put the gun down!'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atesli Karaboga -- 18 Ocak 2012; 18:50:00 >
  • kesin bu velet heal heal dir yan hesaplardan mı kendini savunuyosun noob
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkHelgrind

quote:

o sansürü sen etkilenme diye koyuyorum evladım.

SUS AMINA KORUM !!!11

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • quote:

kesin bu velet heal heal dir yan hesaplardan mı kendini savunuyosun noob

hehlehlehlelhelhelhlehlehlelhelhelhlehlelhel

U can't ban me. zaa XD

Ayrıca healheal değilim ip kontrolü falan yaptırabilirsin kafanda soru işareti varsa. xDDXDXD
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

quote:

U can't ban me. zaa XD

Ayrıca healheal değilim ip kontrolü falan yaptırabilirsin kafanda soru işareti varsa. xDDXDXD

Kardeşim şahısı tanımıorum ama senin amogokoymakta haklı bence.

Seninde amogorum din kardeşim. İMAM.GİF

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

quote:

U can't ban me. zaa XD

Kardeşim şahısı tanımıorum ama senin amogokoymakta haklı bence.

Seninde amogorum din kardeşim. İMAM.GİF

Kardeşim git burdan trolleme konuyu mal malda küfür etme.

• Core itemi olan The Brutalizer yok.
    *Çok gereksiz 2 item yazmışın.Sunfire ve Guardian Angel.
    *Sunfire yerine Randuin's Omen
    *Guardian angel yerinede Last whisper veya Frozen mallet yapılması taraftarıyım.

Guardian angel sayesinde hedef alınmamız azalıyo demişin.Zaten eziklerle oynamıyorsan kimse sana late gamede focuslanmaz.Çok gereksiz açıklama olmuş.
  • adamı korumuşsun bana küfrettiği için yalakalık yapmişsin ama adam sanada küfretmiş ne acı bir durum değil mi ama noob heal
  • quote:

adamı korumuşsun bana küfrettiği için yalakalık yapmişsin ama adam sanada küfretmiş ne acı bir durum değil mi ama noob heal

bunu yazmak için çok düşündün dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 31sonrasipismanlik

Core itemi olan The Brutalizer yok.
    *Guardian angel yerinede Last whisper veya Frozen mallet yapılması taraftarıyım.

Guardian angel sayesinde hedef alınmamız azalıyo demişin.Zaten eziklerle oynamıyorsan kimse sana late gamede focuslanmaz.Çok gereksiz açıklama olmuş.

onu geçtim zaten renekton kendine focuslanmalarını istemesi lazım. solo top herosu ona focuslancaklarki carry arkadan işi bitircek, böyle noob lara imkan verirsen rehberde açarlar guide da hazirlarlar işte olcağı bu yani :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 31sonrasipismanlik

Core itemi olan The Brutalizer yok.

onu geçtim zaten renekton kendine focuslanmalarını istemesi lazım. solo top herosu ona focuslancaklarki carry arkadan işi bitircek, böyle noob lara imkan verirsen rehberde açarlar guide da hazirlarlar işte olcağı bu yani :D

Sen neden bu adama noob dedin ki ayıp değil mi?

Ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UchihaEziği -- 18 Ocak 2012; 19:36:49 >

• benim bu adama noob dememin nedenleri çoook eskilerde yatar, tanımam reelden kendisini. bir kaç oyun attik, madem merak ettin ben listemdeki herkese davet atardim oyun oynayacağim zaman komple seçip :)

her oyundan sonra 1 saat arayla düşünürsek davet attiğimi hesap et 5 6 saat oyun oynayan ben 5 6 defa davet atiyorum herkese gelen gelir gelmeyen gelmez hesabı.

baktım her seferinde bu arkadaş daveti reddedip, kusura bakma kardeş ben müsait değilim diyebilmek varken hiç teşekkür dahi etmeden rejected rejected yapiyor :) bende alıngan bir insanım tuttum bunu listemden sildim.

sonrasında bunun hasbel kader tanıdığı birisi forumdan beni ekliyor aramızdaki olayıda bilmiyor tabiki ve benim ona invite vermemle bu adamı davet ediyor bizim oyunumuzaaaaaa :) bu elemanda geliyor bakıyor beni görüyor, kuyruk acısı war ya bi yerden cıkaracak, ve onu invite eden şahsa " ya bu noob'larla mı oynuyorsun" diyor.

halbuki benden iyi oynamiyor. o laf kanıma dokundu. böyle böyle egomu tatmin ediyorum :) OLDU MU

• quote:

benim bu adama noob dememin nedenleri çoook eskilerde yatar, tanımam reelden kendisini. bir kaç oyun attik, madem merak ettin ben listemdeki herkese davet atardim oyun oynayacağim zaman komple seçip :)

her oyundan sonra 1 saat arayla düşünürsek davet attiğimi hesap et 5 6 saat oyun oynayan ben 5 6 defa davet atiyorum herkese gelen gelir gelmeyen gelmez hesabı.

baktım her seferinde bu arkadaş daveti reddedip, kusura bakma kardeş ben müsait değilim diyebilmek varken hiç teşekkür dahi etmeden rejected rejected yapiyor :) bende alıngan bir insanım tuttum bunu listemden sildim.

sonrasında bunun hasbel kader tanıdığı birisi forumdan beni ekliyor aramızdaki olayıda bilmiyor tabiki ve benim ona invite vermemle bu adamı davet ediyor bizim oyunumuzaaaaaa :) bu elemanda geliyor bakıyor beni görüyor, kuyruk acısı war ya bi yerden cıkaracak, ve onu invite eden şahsa " ya bu noob'larla mı oynuyorsun" diyor.

halbuki benden iyi oynamiyor. o laf kanıma dokundu. böyle böyle egomu tatmin ediyorum :) OLDU MU

Kardeşim ben böyle bişiy hatırlamıom 1

senin ne zman kuyruğuna bastığımıda hatırlamıom direk forum atarlanarak girmisin zaten madem cok acın var kemik atmadan havlama kardesim bi derdin varsa nickini söyle berki hatırlarım.

Edit ::D hatırladım lan sen tr blood partnersin turnuvaya gircektik sonra iptal oldu o is sen bizi turnuvaya girdi sanmıssın atarlanmıssın falan :d:d sen harbi noobsun beah ve senden iyi oynadığımı bilen bilio kardeşim sen takılmana bak.Jungle benden sorulur diye gidip gdiip feedliyodun ilk okul bebesi seni :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healheal -- 18 Ocak 2012; 19:55:09 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.