Şimdi Ara

Renekton mu Riven mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Black Burn

Riven tank kasılmalı bence. Ayrıca o kadar skil spamlayabilen manaless bir champ. Damage vurmasını mı bekliyorsunuz? Hoplatması stunı filan var tank yada offtank kasılırsa iyi sonuçlar alınır. Ayrıca level 1de en güçlü champlerden biri bence q skili 3 kez ard arda vuruyor ve 1 level için gayet iyi.

Tank hiç bir işe yaramıyor ama ben her oyunda Frozen Mallet + Atma çıkıyorum oldukça güzel oluyor. Yalnız 1Lv da iyi olduğuna katılmıyorum çünkü damage vuramıyor cidden 1Lvda. 3 kere vursa da onun yerine normal hit yapan biriyle aynı vuruyor.

Ama bu hero useless kesinlikle değildir solo top Irelia bile devirebilir ki konu ile alakalı konuşursak Solo top'da Renekton'u şahsen kendim yendim. Stun'ı yarım saniye olsa bile bazen inanılmaz işe yarayabiliyor. Çok az healtiniz olsa bile kule altı dalan birine Stun ve Exchaust atıp kule etrafinda E ve Q spamlayarak adamı kesebiliyorsunuz daha önce çok yaşadım. Ultisi %20 Damage artırıyor , skillerine range ekliyor tekrar ulti bastığınızda o fırlatılan kılıçlar rakibin kaybolan healtine göre damage kazanıyor. E skilli ile rakip skillshotlardan çok kolay kaçılabiliyor , Harass rahat yapabiliyor.
    Useless kavramını yakıştıracağınız o kadar champ varken Riven'a söylemek gerçekten hakaret.
  • Renekton artik bilinioyr. Dogru ellerde cok olumcul ama Riven henuz taze. Birkac oyunda gordum. Fena sayilmaz. Combolar idare eder. Teamfight baslatip bitirebiliyor ama henuz tam anlamiyla oynayabilen gormedim. Bunun yerine Talon tercih edilebilir cunku silence slow ve stealth gibi bir AD heroda olmasi gerekenden fazla ozelligi var.
  • REnekton su anda daha iyi durumda riven e gore.
  • Riven gerçekten cok iyi eger oyun başında 2 3 kill alırsan tamamdır cok saglam 2 v 1 girebilen bi hero şahsen oynadım.
  • renrktonda ne var anlamıyorum herkes öve öve bitiremiyo su adamı
  • Renekton solo top gidince laneyi rahat domine edebiliyor.
    Bence İrelia veya morde gibi solo top karekterlerine karşı gayet etkili.
    ilk 3-4 lvl biraz zorlanabilirsin skillerini açınca çok rahat farm yaparsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: vival

renrktonda ne var anlamıyorum herkes öve öve bitiremiyo su adamı

oynayınca öğrenirsin
  • quote:

Timsah diye çoğu kişi alıyor dışlı oyunda adamları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObiWanKenoobi

quote:

oynayınca öğrenirsin

aynen
  • Renekton neden sürekli up muamelesi görüyor o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Renekton neden sürekli up muamelesi görüyor o zaman?

insanlar oynamayı bilmiyo. kaçarken ulti açan renektonlar fury biriktirmenin ne demek olduğunu bilmeden oynayanlar. IQ'su düşük insanların yakıştırmaları. okuma yetisinden yoksun olmayagörsün bi insan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObiWanKenoobi

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Renekton neden sürekli up muamelesi görüyor o zaman?

insanlar oynamayı bilmiyo. kaçarken ulti açan renektonlar fury biriktirmenin ne demek olduğunu bilmeden oynayanlar. IQ'su düşük insanların yakıştırmaları. okuma yetisinden yoksun olmayagörsün bi insan...

almaya karar vermiştim yorumlardan sonra vazgeçtim. Yeniden düşünmeye başlayabilriim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.