Şimdi Ara

RENAULT19 1.8İ RTİ (yorumlar) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
76.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aranızda renault19 1.8 RTİ araç sahibi varsa parça olsun yakıt olsun problem olsun benimle paylaşabilirmi...
  • arkadaşlar bir kişi bile yokmu aranızda ne kadersizim...
  • MERHABALAR,R.19 1.8 RTİ MODELLERİN,ORİJİNAL,SIFIR ELEKTRİKLİ DIŞ DİKİZ AYNASI(SAĞ-SOL)İHTİYACI OLANLAR.ELİMDE 1 TAKIM VAR.BİLGİ İÇİN TEL:0.532.2421020
  • Arkadaşlar 1.8i RTİ 1994 model aracım var ve 2 yıldır aktif olarak kullanmaktayım. Şimdiye kadar hiç bir parçayla ilgili sıkıntım olmadı.
    Rahatlığı, konforu ve performansı güzel olduğu gibi yukarıda anlatılan havadaki yorumları açıklama gereği duydum. bu güne kadar 1.8i RTİ araç azlığı ve kullanıcılarının arayışda olmama durumu çokda anormal değil bence (RTİ 1.8i Kullanıcılarının buralarda işi yok)
    Sıralı sistem LPG sorunsuz 2 yılda 1 sefer ayar yaptım yakıt ekonomik basarsan performans normal seyrdersen ekonomi sınırlarını aştığını idda ediyorum bu yaşda ve özelliklerde sorunsuz araba bulabilme imkanı sunan güzel bir araç bence.(kaza, darbe gibi durumlar dışında)
  • Renault 19 Europa 1.8i RTI TEST TEKNİK BİLGİLER
    MOTOR: 4 silindir transversal
    EGZANTRİK:Üstte tek, SOHC, 8V
    BOREXSTROK:82,7X83 mm
    HACİM: 1783 cc-1794 cc*
    ***IŞTIRMA ORANI:9,7/1-9,8*
    MAKSİMUM GÜÇ: 105 HP/DIN 5400 d/dk-113 HP 5500 d/d*
    MAKSİMUM TORK:15,6 kgm-DIN 2750 d/dk-163 Nm 4400 d/d*
    BESLEME:Elektronik entegral ateşleme, tek nokta enjeksiyon
    MAKSİMUM HIZ: 195 km/h-192 km/h*
    TÜKETİM: 90 km/h de 6,2 lt/100 km
    SÜRTÜNME KATSAYISI:0,30 cw
    BAGAJ:445 dm3
    FRENLER:Önler disk, arkalar kampana
    DİREKSİYON:Kremayer-hidrolik
    DÖNÜŞ ÇAPI:10,4 m
    AĞIRLIK: 1165 kg
    0-100km/h HIZLANMA:10,6 sn
    LASTİKLER:175/65 R 14
    ÖLÇÜLER (uzunluk/genişlik/yükseklik): 4248/1696/1412 mm
    DEPO:55 lt
    VİTESLER: 1-3,09; 2-1,86; 3-1,32; 4-0,97; 5-0,76 Son Diş. 4,21/1
    Not: * işaretli olan veriler 1994 yılı modellerine aittir
    KAYNAK: Autoshow ve Otohaber Dergileri
    Faydalı olması dileği ile
    Piyasadaki fiyatlarla ele geçmeyecek bir makina...

• Bu arabayı hangi devirlerde kullanmayı önerirsiniz. Yavaşladığım zaman araba kerkinmeye başlıyor. Öyle olduğu zaman bende hafif debriyaja basıyorum. Usta motor 1.8 olduğu için dedi. Rölantide devir çubuğu 8'i gösteriyor avansını arttırsam mı? Bir de debriyajı çok sert ve kavrama noktası yukarda o yüzden arada istop ediyorum. Debriyajı yumuşattırıp kavrama noktasını ortaya aldırabilir miyim?
  • BEN RENAULT 19 RTİ EUROPA FULL FRANSIZ YAPIM KULLANICISIYIM ARACIN YOL TUTUŞU VE GİDİŞİ SÜPER YAKITTA CİMRİMİ ORASINI BİLMEM AMA BENİ FAZLA ÜZMÜYOR BROADWAY KULLANIRKEN SANKİ ARABAYI ARKADAN BİRİ TUTUYORMUŞ GİBİ GELİYORDU AMA BU ÖYLE DEĞİL RESMEN UÇAK YENİ ARAÇ ALDIĞIMDAN DOLAYI BUNU SATIŞA ÇIKARDIM İLGİLENEN ARKADAŞLAR BANA ULAŞABİLİR ARAÇTA SAĞ ÇAMURLUK HARİÇ HİÇBİR YERİNDE BOYA YOKTUR KAPORTA VE YÜRÜYEN SÜPER RUHSATA İŞLİ SIRALI SİSİTEM LPG MEVCUÇ SATIŞ FİYATI 9250 TL....ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN gsm : 0543 516 87 99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi printpress -- 16 Kasım 2011; 13:59:31 >
  • bende rti makina var parça olarak 100 tl ise bununki 110 tl bulunmaz diye bi parça sıkıntısı yok araç performansı gayet iyi yakıt olarak kuş serisinden az 1.4 olanlardan daha az yakıt araç 110 beygir yol tutuşu tatminkar hızlanması gayet iyi ben araba al sat ile bağzen uğraşırım 10 bine alınacak arabalar arasında en idaali en konforlusu tipo sahin gibi 10 bin liraya bu arabalarla kıyaslanamaz aps klima ve yol tutuşu yeter yakıt olarakta çok idaal 1.8 olmasına rağmen çünkü araç 1150kg bu kasaya çok uygun
  • teknik657 T kullanıcısına yanıt
    gaz ayarı
  • Çok kötü canım bunlar ohoooo vaktide geçti parçasıda bulunmuyor. İyiki herkes böyle düşünüyor da ucuz ucuz biniyoruz :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.