Şimdi Ara

RENAULT YEDEK PARÇA ARAYAN BURAYA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
4
Favori
244.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: alexair80

arkadaşlar elimde concord menager optima sağ stop ve reno 19 avrupa arka kapı iç kilitleri var concord arka cam kaldırma düğmeleri, kaput teli haepsi sıfır servis malı

sol stop yokmu yav
  • megan 2 için çelik jant aıyorum pirivilaj modelinde olandan lazım jant 16 tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Arkadaşlar RENAULT PARÇASI İÇİN BİR ADRES VERİYORUM.. Ben uzuzn yıllar Renault kullandım .Yüzlerce parçacı gezdim ..TUZLANMADAN ALDANMADAN RENAULT PARÇASINI Taksimde ERDEMLERDEN ALIYORDUM....0.212. 2385430... Çıkma degil o parça satıyorlar. Her malı gösteriyor. Orjinal parça uygun fiyatlı. İstersen al...Yok ucuz parça istersen bak şu var bu var bunun fiyatı 8 lira bu 9 lira. Orjinal istersen 11 lira diye açıkça sana hepsini söylüyor... Başka parçacılar elinde hangi parça varsa onu uzatıyor...En iyisi bu...Al tak memnun kalırsın deyip paranı alıp dandik malı gazlıyor....Bunlar hep tecrübe......Saygılarımla....

TECRÜBELERDEN FAYDALANMAK LAZIM. NE DERSİNİZ?....

• 2004 model Renault Scenic aracım için elektrikle katlanır ayna mekanizması sağ taraf için arıyorum. Elinde olanların veya bulabileceğim yerleri bilenlerin yardımını rica ediyorum. Çıkma olursa sevinirim...
    Şimdiden tşk ler
  • Arkadaştan kangoo için gösterge tablosu aldım sıfırının değeri 710 ytl olan parçayı 150 ytl ye alabildim. Dürüst bir arkadaş tşk ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_Zero

Arkadaştan kangoo için gösterge tablosu aldım sıfırının değeri 710 ytl olan parçayı 150 ytl ye alabildim. Dürüst bir arkadaş tşk ederim

söyleseydinde birde forumu ziyaret etseydi
  • slm 98 model brodway orjinal çelik jantı varmı (R13,BEŞ KOLLU) PROBLEMSİZ İSE almayı düşünüyorum fiyat vere bilirmisin. teşekkürler...
  • Şu msn den ulaşabilirsiniz arkadaşlar: emekreno@hotmail.com Bazı sebeblerden dolayı foruma giremiyormuş...
  • sağol kardeş çok yararlı bi topic oldu
  • bana laguna yakıt deposu lazım fiyat verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 19 Temmuz 2007; 22:14:01 >
  • Bende renault megane 2 bobinleri lazım şu bujilerin görevini yapan bobinler ben 70 ytl ye orginal buldum daha uygun bir yer bilen varmıdır
  • 2001 MODEL ORJİNAL KANGOO PAMPAM VAR
    ÇELİK JANTI KIRILDI.
    KASKOMDA OLMADIĞI İÇİN DEĞİŞTİREMEDİM.
    ORJİNALİ ÇOK PAHALI
    1 TANESİNE 4 TANE KORMETAL ALIYORUM
    AMA ARABANIN ORJİNALİNİ BOZMAK İSTEMİYORUM
    VAR MI VARSA KAÇ PARA OLUR.
  • arkadaşlar msn de konuştum en kısa zamanda cevaplayacak
  • megane 2 vites topuzu lazim warmi acaba sizde ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Arkadaşlar RENAULT PARÇASI İÇİN BİR ADRES VERİYORUM.. Ben uzuzn yıllar Renault kullandım .Yüzlerce parçacı gezdim ..TUZLANMADAN ALDANMADAN RENAULT PARÇASINI Taksimde ERDEMLERDEN ALIYORDUM....0.212. 2385430... Çıkma degil o parça satıyorlar. Her malı gösteriyor. Orjinal parça uygun fiyatlı. İstersen al...Yok ucuz parça istersen bak şu var bu var bunun fiyatı 8 lira bu 9 lira. Orjinal istersen 11 lira diye açıkça sana hepsini söylüyor... Başka parçacılar elinde hangi parça varsa onu uzatıyor...En iyisi bu...Al tak memnun kalırsın deyip paranı alıp dandik malı gazlıyor....Bunlar hep tecrübe......Saygılarımla....

ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLİYORUM GÖRÜNCE DAYANAMADIM. BAŞTA ŞANZIMAN GİBİ ÖNEMLİ PARÇALARDA 2. EL PARÇA EĞER GÜVENİLİR BİR YEDEN ALINIYORSA YENİSİNE ORANLA DAHA İYİ OLUYOR FİYAT BAKIMINDAN İSTE BÜYÜK BİR AVANTAJ SAĞLIYORSUNUZ...YEDEK PARÇA ALIRKEN GÜVENİLİR PARAYA TENEZZÜLÜ OLMAYAN VE HELAL ALAN HELAL SATANDAN ALIN (!)
    BUNLAR HEP TECRÜBE. TEKRAR SÖYLÜYORUM BİR TAKIM PROBLEMLER VE YOĞUNLUK SEBEBİYLE FORUMA YAZI YAZAMIYORUZ.MSN ADRESİMİZİ VE TELEFONUMUZU TEKRAR VERİYORUM emekreno@hotmail.com 0 312 396 40 84 -----0312 396 49 41 (fax)

bu kadar söylememe rağmen ısrarla foruma yazıpta cevap bekleyen birde sitem eden arkadaşlarımıza duyurulur. :)

anlayışınız için teşekkürler.

• 2000 MODEL MEGANE-I RXT 1.6 ARACIM İÇİN SOL SİS FARI LAZIM İKİNCİ EL VE SIFIR FİYATINI ÖĞRENEBİLİRSEM . ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN
  • 92model reno9 için ön tampon varmı varsa fiyatı ne kadar olur?
  • kangoo RNA 2001 benzin pompası fiyatını öğrenebilirmiyim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emekoto

TEKRAR SÖYLÜYORUM BİR TAKIM PROBLEMLER VE YOĞUNLUK SEBEBİYLE FORUMA YAZI YAZAMIYORUZ.MSN ADRESİMİZİ VE TELEFONUMUZU TEKRAR VERİYORUM emekreno@hotmail.com 0 312 396 40 84 -----0312 396 49 41 (fax)

bu kadar söylememe rağmen ısrarla foruma yazıpta cevap bekleyen birde sitem eden arkadaşlarımıza duyurulur. :)

anlayışınız için teşekkürler.

yazmayın arkadaşlar adam ne demiş bakın bi
  • 98 laguna kullanıyorum. kontak anahtarını dışındaki siyah kapaklara ihtiyacım var. immobilayzır ve uzaktan kumandanın elektornik devrelerinde her hangi bir sorun yo sadece dışındaki siyah kapakları istiyorum.emin değilim ama kangoo araçlar la aynı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.