Şimdi Ara

RENAULT YEDEK PARÇA ARAYAN BURAYA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
4
Favori
244.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

quote:

Orjinalden alıntı: emekoto

quote:

flash radyatör kaç para 0 ı ve 2. eli

Radyatörümüz var 50 ytl (çok temiz) 2. el... 0 fiyatıda bildiğim kadarıyla 125 yt

2.el mallarımızda bir sorun çıkarsa aynen para iadesi yapıyoruz.2.elde en az 0 kadar güvenlidir yani.

saol kardes gerek kalmadı 90 liraya 0 ını aldım

orjinalse çok iyi fiyat hayırlı olsun

• emekoto selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Clio 3 hb kolluk dirseklik varmı?

İlla ki orjinal olmasına gerek yok ona yakın uyan birşeyde olabilir.

Saygılar,Selamlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

flash radyatör kaç para 0 ı ve 2. eli

Radyatörümüz var 50 ytl (çok temiz) 2. el... 0 fiyatıda bildiğim kadarıyla 125 yt

2.el mallarımızda bir sorun çıkarsa aynen para iadesi yapıyoruz.2.elde en az 0 kadar güvenlidir yani.

saol kardes gerek kalmadı 90 liraya 0 ını aldım

orjinalse çok iyi fiyat hayırlı olsun

saol kardes

• megane 1 için cd li orjinal teyp ne kadar
  • megane 2 için orijinal cd player gerek,exutive paketlilerdeki gibi kasetçaların altına takılandan,0 veya 2.el farketmez,fiyat?
  • Spring marka aracıma renault 19 ön koltuklarından taktırmak istiyorum. kaça mal olur?
  • megane II için ön göğüslügünde kalorifer havalandırmasının oldugu çerçeveden bulabilirmiyiz acaba.peteğin olduğu yere araç kokuso asmıştım parfüm sızıntı yapınca altındaki çerçevenin boyasını attırmış.yardımcı olursanız sevinirim....
  • quote:

İşletmemizde arka cam ve kalorifer motoru mevcut fiyatları:

50ytl arka cam fiyatı (YEŞİL RENKTE reziztansı sağlam)

50 ytl kalorifer motoru için (VALEO MARKA PERVANELİ Yeniden Farksiz orjinal) Pm veya E-mail Atarak irtibata geçebilirsiniz.

Arka camı bugün değiştirdim, yenisi (Droglass) 50 YTL.. Bilginize
  • CLİO II VİTES TOPUZU LAZIM DİYE DAHA ÖNCEDE SORMUŞTUM AMA CEVAPLANMADI , HERALDE UFAK TEFEK PARÇALAR DİKKATE ALINMIYOR YADA SAVSAKLANIYOR ,İLANI VEREN SATICI ARKADAŞTA EN AZINDAN ELİMİZDE YOK FİLAN DİYEBİLİRDİ , ÇOK YANLIŞ BİR ESNAFLIK POLİTİKASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufan50 -- 4 Ocak 2007; 21:20:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tufan50

CLİO II VİTES TOPUZU LAZIM DİYE DAHA ÖNCEDE SORMUŞTUM AMA CEVAPLANMADI , HERALDE UFAK TEFEK PARÇALAR DİKKATE ALINMIYOR YADA SAVSAKLANIYOR ,İLANI VEREN SATICI ARKADAŞTA EN AZINDAN ELİMİZDE YOK FİLAN DİYEBİLİRDİ , ÇOK YANLIŞ BİR ESNAFLIK POLİTİKASI

bencede

• dostum meraba bana flash arkası ve tavanı lazım yardımcı olabılırmısın?
  • arkadaşım bana renault 19 araç içi hava üfleme ızgarası lazım. Şu ortada olanlardan. Sanırım onlar takım olarak satılıyormuş. Ortanın sağı kırık. Elinde varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

quote:

CLİO II VİTES TOPUZU LAZIM DİYE DAHA ÖNCEDE SORMUŞTUM AMA CEVAPLANMADI , HERALDE UFAK TEFEK PARÇALAR DİKKATE ALINMIYOR YADA SAVSAKLANIYOR ,İLANI VEREN SATICI ARKADAŞTA EN AZINDAN ELİMİZDE YOK FİLAN DİYEBİLİRDİ , ÇOK YANLIŞ BİR ESNAFLIK POLİTİKASI ı

bencede

arkadaşlar herzaman internette olamayabiliyoruz.Bu sıralarda bayram dolayısıyla maillerinize bakamıyoruz ancak telefon numaramızı yazmıştım pazar günleri hariç hergün ulaşabilirsiniz...Banlayan arkadaşımada sevgilerimi sunarım :)

tekrar yazıyorum
    0312 396 40 84 0312 396 49 41 (FAX) ONLINE DESTEK İÇİN emekreno@hotmail.com

• park sensörü megane sedan varmıdır.varsa fiatı nedir
  • salam kardeş bana şunlar lazım varsa fiyat verirsen sevinirim bnde megane II sedan dynamıque var.bana kasetçaların altına takılan cd çalar, xenon far+far yıkama sistemi bunları fiyatlarını yazarsan
  • quote:

quote:

quote:

CLİO II VİTES TOPUZU LAZIM DİYE DAHA ÖNCEDE SORMUŞTUM AMA CEVAPLANMADI , HERALDE UFAK TEFEK PARÇALAR DİKKATE ALINMIYOR YADA SAVSAKLANIYOR ,İLANI VEREN SATICI ARKADAŞTA EN AZINDAN ELİMİZDE YOK FİLAN DİYEBİLİRDİ , ÇOK YANLIŞ BİR ESNAFLIK POLİTİKASI ı

bencede

arkadaşlar herzaman internette olamayabiliyoruz.Bu sıralarda bayram dolayısıyla maillerinize bakamıyoruz ancak telefon numaramızı yazmıştım pazar günleri hariç hergün ulaşabilirsiniz...Banlayan arkadaşımada sevgilerimi sunarım :)

tekrar yazıyorum
    0312 396 40 84 0312 396 49 41 (FAX) ONLINE DESTEK İÇİN emekreno@hotmail.com

arkadaşım sevgilerini sunmuşsun,eywallah,ama girmişken fiyatları da yazsaydın elinde mi kalırdı,yine de saol

• sayın emekoto. 98 model düz megan' ımız var. arka - ön amortisör değişecek diyor ustalar. Bayburt' ta oturuyorum. Orjinal arka ve ön amortisör (Reno-mais) fiyatlarınız nedir. Ayrıva triger kayış fiyatınıda söylerseniz sevinirim. Mümkünse sıfırı lazım parçaların. Cevap bekliyorum. Kolay gelsin...
  • quote:

megane 2 için orijinal cd player gerek,exutive paketlilerdeki gibi kasetçaların altına takılandan,0 veya 2.el farketmez,fiyat?

parça elimizde yok elimizde olmayan mala fiyat vermemiz yanlış olur
    o yüzden
    0312 336 81 39 ersin elektronik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orrepbebe

sayın emekoto. 98 model düz megan' ımız var. arka - ön amortisör değişecek diyor ustalar. Bayburt' ta oturuyorum. Orjinal arka ve ön amortisör (Reno-mais) fiyatlarınız nedir. Ayrıva triger kayış fiyatınıda söylerseniz sevinirim. Mümkünse sıfırı lazım parçaların. Cevap bekliyorum. Kolay gelsin...

arka amörtisor mevcut çıkma temiz fiaytı çifti 75 ytl. triger kayısının yeni takılması gerekir oda elimizde yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.