Şimdi Ara

Renault ve Dacia'nın Yeni Araçları 180'i Geçemeyecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realitych

1.5 dci 170i.gecmiyor.zaten

210 gördüm

Dipnot: 4 Şeritli trafik olmayan yeni otoyolda bu hız görüldü. Kimsenin canı riske atılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 25 Nisan 2021; 18:59:8 >
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Doğru 170 den sonra bitik
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

210 gördüm

Dipnot: 4 Şeritli trafik olmayan yeni otoyolda bu hız görüldü. Kimsenin canı riske atılmadı.

Alıntıları Göster

o senin 210 dediğin kadrandaki hız. 10-15 km hata payını çıkar, eğimsiz ve arkadan rüzgar almadığın bir yolda 180'i geçemezsin.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ben de 120'den yukarı çıkmam. Anca soldan gidersem 125 falan. Ama bir pist aracı hayalim var. Megane RS çok beğendiğim bir model. Açıkçası pistte de 180'i geçemeyecekse bir anlamı kalmaz.

Pist için özel bir kilit olursa belki hız limiti açılır. Sport+ gibi bir model. Ya da Alfa'daki DNa gibi. Göreceğiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

o senin 210 dediğin kadrandaki hız. 10-15 km hata payını çıkar, eğimsiz ve arkadan rüzgar almadığın bir yolda 180'i geçemezsin.

Alıntıları Göster

Tabikide öyle. Zaten eğimli bir yolda yapıldı düz yolda 180'i geçtiğimi bende görmedim.

• 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hep 110 ile gittim için beni ilgilendirmeyen durumdur.
    Zaten c sınıf araçlara 100hp den fazlası haram.
    Binek arabalara 150-180 hp motor koyulmaya başlandı. Son derece gereksiz.
    As900 kamyon kuvvetine geldi 4 kişilik arbalarımız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 ve eğer devam ederse üretimi 1.5 dizel 180 e kadar biraz zaman alıyor. 1.3 tce ile 160 değilde 180 daha iyi olurdu megane da. 160 km ye 1.3 tce rahat çıkar. Ama zaten 5 yıldır kullanıyorum, dizel fluence, 5 i geçmemiştir 180+ kullandığım. İyi gider fluence kullananlar bilir. Osmangazi köprüsünde 160 170 gidiyorum. Olsun olsun 150 ile gideriz. Bence mantıklı hareket.

• Coluk cocuk var istesemde 120 yi gecmiyorum zaten ben destekliyorum sahsen

• zaten 170 i 180 i geçmez o araçlar anca yokuş aşşağı

• Megan 4 1.6 Joy 210 vuruyor belki fazlası ama gerek yok 100 yeterli uzun yolda

• Japonya'da da araçlar hız limitli geliyormuş yasa gereği sanırım. Ama yine de hızı limitlemek bence doğru değil. Yanlış da diyemiyorum arada kaldım biraz bu konuda.

• Fiyat olarak 180 i geçmemesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yasal hız limitleri gereği yakında tüm markalar uyar 10 yıl içinde zorunlu hale gelir 😉

• Doğrudur yanlıştır bilmem...

Ancak adım adım hoş geldin "1984"

• Zamanında Civic'de 200 km hız sınırlaması var diye çok dalga geçilmişti. Honda'nın ahı tuttu

• Bu işin asıl amacı elektrikli arabalara alıştırmak milleti. Hızlanmalar çok güzel de arabalar 150 160 ta tıkanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drknl35

Bu işin asıl amacı elektrikli arabalara alıştırmak milleti. Hızlanmalar çok güzel de arabalar 150 160 ta tıkanıyor.

Yine bir buyuk oyun goruldu :)

Alistirsalar ne olacak ? Tahmini 15-20 sene sonra Avrupa yollarinin cogunda direksiyona insan mudahalesi yasaklanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Nisan 2021; 11:23:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yine bir buyuk oyun goruldu :)

Alistirsalar ne olacak ? Tahmini 15-20 sene sonra Avrupa yollarinin cogunda direksiyona insan mudahalesi yasaklanacak.

Alıntıları Göster

Büyük oyun :) Şaka bir yana bunu yazma amacım insanları aydınlatmaktı elektrikli arabaları kötülemek değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.