Şimdi Ara

Renault’un 25 yıldır emisyon değerlerinde hile yaptığı belirtiliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fanboylar ne diyecekler merak ediyorum doğrusu...
  • Reno yapmaz asilsiz satislari baltalamak icin yapilan iddaa. RENO yapmissa mercedeste etkilenir o da yapmis oluyor :)) anlayan anladi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransızlar yenilince biz de yenik sayılmayalım da...

• quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Emisyon standartları aşırı zorlayıcı , şuanki teknoloji ile o standartları hiçbir firma yakalayamaz.

euro 4 den sonra ipin ucu kaçtı.

Sağlar neden sağlamasın tabikide motoru büyüktmeleri ve güçlü yapmamaları gerekiyor ha yok olmaz diyiyorlarsa paşa paşa tüm modelleri hibrit veya elektrikli yapacaklar.
  • Yalan haber bu renaultu karalamak için uydurulmuş bir haber başka birşey değil.Renaultun yükselişini kıskanan bir firma uydurmuş bu haberi

• Hile yapmayan şirket var mı acaba ?
  • Clio VI ymış beyler

Habere gel

• DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt
    Ben googledan arattım bir çok fransızca kaynak var konu ile ilgili. Çevirmek lazım tabi.

Ama bence yukarıda tapaj hatası var. IV yerine VI yazılmış olabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 3.5 milyar euro mu???

Volkswagen 26 milyar dolar öderken bu ĞÖNO'nun en az 50 milyar dolar ödemesi lazım.

• Renault : VW bizi kıskanıyor.Ey...!
  • DIZEL SYMBOL UM VAR ACABA DEĞIŞIRLER MI ARABAYI

• Ben de diyorum reno durduk yere neden dizel motor yerine elektrikli motor kullanacağız diye yırtınıyor.

• Ey Renault ne diyorlar.. beraber ıslandık yağan yağmurda(arka kapı keçesi kaçıyordu) Beraber yürüdük yollarda (çalışmadık itmek zorunda kaldık) şimdi tüm manşetlerde bana seni hatırlatıyor..

• şu ana kadar 2 reno, 2 toyota, 1 honda, 2 fiat arabam oldu. en kötüleri renolardı.

• sanayiye lanet karteller yön vermese :
    çok daha fazla demiryolu, e-araç, hidrojen hücreli araçlar
    hatta henüz keşfedilmemiş farklı güçlerle çalışan araçlar
    görebilirdik mazot power yerine.

• Demek ki firmaların hemen hemen hepsi aynı b*k.

• Kapitalizmin düşünmediği tek şey var, tüketici. Tek düşündüğü daha fazla satış ve kar. Marka model farketmiyor. Kimse bizim sağlığımızı güvenliğimizi ve bütçemizi gerçek anlamda önemsemiyor.
  • vw emisyon konusunda tam 315 sayfa yazışma olmuş.bu konuda da en az 300 sayfa yazışmazsanız adam değilsiniz.ben iki başlığa da yalnız 1er mesaj attım.buraya yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 17 Mart 2017; 9:24:8 >
  • Şu bir gerçekki dünyanın en iyi binek dizel motolarını Fransızlar üretiyor, babamın kullandığı 2006 model Berlingo 1.6 HDi şu anda 107.000km de ve triger ömrü bu motorlar da 180.000km yada 10 yıl, 180.000km gelmediği için 10. yılı doldurduğundan dolayı triger setini daha yeni değiştirdik ve araç bu zamana kadar da gık demedi.

Renault bu durumu zaten doğrulamıyor onun için erken konuşmak boşuna konuşmak olur, resmi bir açıklama gelirse şayet Volkswagen gibi o zaman deriz vay sahtekarlar ama orta da şöyle bir gerçek var, artık benzin fiyatlarının inip insanları benzinli veya hybrid araçlara teşvik etmek lazım, istanbul dizel araba çöplüğüne döndü resmen, sağolsun hükümette buna hiçbir önlem almıyor,

Klimanız açıksa yoğun trafikte bol bol zararlı gaz çekiyoruz içimize, buna artık dur deme zamanı geldi..

• Bu tahmin edilen bir durumdu zaten nedensen sn 3 yılda butun firmalar bir bahane ile araçlarını geri çağırdı. Daha yeni Mercedes neredeyse milyom otomabil çağırdı eften püften sebeplerle zaten en büyük rakiplerinin böyle bir olay yaşayıp bunu kullanmamalarından bir pislik çıkacağıda çok açıktı firmaların daha yavaş yavaş hepsini duyarız yakında.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.