Şimdi Ara

Renault Talisman Euro NCAP testlerine girdi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

Yav arabaya bk atacanız anladıkta biraz tutarlı olun be.
    Aynı puanları alan passata,mondeoya forum tank, talismana teneke,dandik,çöp diyor.

Bk atmayı bile beceremiyonuz cidden yazık

Ben hiçbir zaman Mondeo veya Passat'a tank muamelesi yapmadım. Bu sınıfta tank gibi olan bir tek Volvo S60 var.
  • Barış26 kullanıcısına yanıt
    Ben size birşey dememiştim ama siz üstünüze alınmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet başarılı reno bu sefer iyi becermis

• TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajımda "Bu mesaja @TahtalıKöyünMarangozu cevap verdi" yazdığı için üzerime alındım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Camurluklar plastik mi bana mi oyle geliyor? D sinifi arabada plastik camurluk mantiksiz olmus. Kalite algisini dusuruyor.

Peki ne olmalıydı? Tampon plastigi ile kalite algısının ne ilgisi var. Kaza anında karnıma girsin ya da yayaya çarpınca 3e bölsün.yani araca Bk atmak için ne sacmalayacaginizi şaşırıyorsunuz!

Tampon demiyorum camurluk diyorum zeki arkadasim. Hangi arabayi kullaniyorsun bilmiyorum ama git camurluguna bak metal mi plastik mi? Cok buyuk bir olasilikla metaldir.

Ayrica videoyu izle, kirilan camurluk parcasini goreceksin, o parca mi yayanin icine girer yoksa bukulen aluminyum mu?

Kimseye bok attigim yok ama hakkaten senin bok atilacak bir zekan var.

• Araç resmen pert olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: highgen

Gayet başarılı reno bu sefer iyi becermis

reno yıllardır 5 yıldız alıyor, tam tersine ben pek beğenmedim bu sefer. superb'in bile gerisinde kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Üstteki mesajımda "Bu mesaja @TahtalıKöyünMarangozu cevap verdi" yazdığı için üzerime alındım.

Bi yanlışlık oldu heralde kimseyi alıntılamadım ben.

• iyi değerler

tamir kolaylığı için değişim olmasın kolay kolay dıye plastik yaptılar dıye dusunuyorum eger plastıkse tamırı zor alımınyumun sanırım o yuzden olablır
  • Reno deilmi 10 yildiz alsada almam

• acme45 A kullanıcısına yanıt
    Bir gün paran olursa renault un motorlarını ürettiği mercedes alırsın, bu arada tüm fransa bu mesajından sonra şimdi ne yaparız diye kara kara düşünüyordur.

• 130 luk kombineler passat ile ayni fiyatlara gidecek. 110 luk kombinasyonlar ise 10 k kadar ucuz olacak. 160 lik edc ise çok yeni olmasi hasebiyle 150k civari fiyati olacak.

Kisaca giriş fiyatı 85k olup 150 k tavan fiyata sahip olacak. Ben 160 lik kombinenin sinirli sayida satacaklarini ve hic bir indirim yapacaklarını zannetmiyorum.

• 4control özelliği hangi versiyonunda sunacak acaba, arka tekerleklerinin dönebilmesi sınıfında rakipsiz bir yol tutuş sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: acme45

Reno deilmi 10 yildiz alsada almam

eksi butonunu kaldırmaları büyük hataydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emremarmaris

Bir gün paran olursa renault un motorlarını ürettiği mercedes alırsın, bu arada tüm fransa bu mesajından sonra şimdi ne yaparız diye kara kara düşünüyordur.

Sende o fransizlari teselli et aglamasinlar diye... renoyu elestirme nedenim malzeme kalitesizligi saydirma simdi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.