Şimdi Ara

Renault Talisman 2021 Yenilikleri karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet kesinlikle piyasa aracı olduğu için passat ,ama bunu başarabilmiş

talisman onun kadar olmasa da bu sefer oldukça avantajlı döndü :)

Ayrıca reno bundan sonraki serilerde vw yi geçebilir çünkü hedef olarak vw yi hedeflemiş görünüyor ,clio 5 ile başlattığı kalite hamlesi tüm yeni modellerde uygulanıyor

Clio 5 avrupa dahil poloyu sildi süpürdü satışlarda golf ile yarışıyor ,captur da öyle ,yeni direksiyon sistemi ve konfor odaklı daha kaliteli iç mekan ,yıllar önce vw nin uyguladığı reçete ama vw son araçlarında tasarımı bozdu golf 8 ,tiguan ,polo gittikçe kötüleşiyor

Bundan memnun olmak gerek , vw nin Türkiye de gram yatırımı yok hiç yoktan diğerlerinin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 13 Kasım 2020; 20:53:51 >
  • önemli olan fiyatı değil 3 sene sonra modeli bitirip..

şanzelize tarzı bir isimle tekrar piyasaya çıkmak istemeleri..

felsefe yanlış araç dolu aslında ve mantıklı..

• opsiyon listesinde hiçbirşey koymamışlar normal 4 control 19 jant cam tavan opsiyonlarda vardı kaldırmışlar araba gelmediği için eklemediler galiba gelince fiyat listesini güncellerler

• Biraz hormonlu megane gibi duruyor sanki

• Meganın hormonlusu gibi benim için vede neredeyse 500.000 kağıta yakın ederlerde satışta...

Bu fiyatlara farklı otomobiller yada Suv lar tercih edilebilir ...

• Renault Talisman 2021 Yenilikleri karşınızda
    Renault Talisman 2021 Yenilikleri karşınızda

talismanın yeni renkleride gelmiş bunlar güzel duruyor

• Renault Talisman 2021 Yenilikleri karşınızda

web sitesinde Konfigüratör var oradan bütün opsiyonları ekledim jant opsiyonunu göremedim ağzına kadar dolu talisman bu fiyata geldi hayırlı olsun

• 400 bin tl ye temiz ikinci el bmw 5 25 d otomatik falan alinamiyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makyaj dis görünümde neyine nasıl gelmis, eski kasayla aynı gibi duruyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O videoda görünen yeni matrix farlar için 15.000 TL opsiyon koymuşlar Eğer onu almazsanız daha standart gelecek demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • false6 kullanıcısına yanıt
    Hocam talismanın ile hiçbir alakan olmadığı Çok belli oluyor önceki ile makyajlı kasayı karşılaştırsan aradaki farkı görürsün çok büyük değişimi olmasa da yine bariz farklar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veee passatı deviriyormu neyse seneye isim de degistirsinler. Talitude olsun yeni ismi,

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Ben anlamadım, siz ne gördünüz ne mesela?

• Çok konforlu ve sürüş keyfi olan bir araç. Ama bizim memleket bir enteresan alıcısı çok olmaz.
    Gider mercedes parasını passat a verir.

• Türkiye’de sadece 1.3 motor var. Böyle bir kasada bu motor. Bence zor satılır. Hele binici hiç almaz. Diğer motor hacimleri vergiden dolayı gelemez. Gerçi şimdi bir sürü kişi 1.3 motorun muhteşem özelliklerinden bahsetmeye başlayabilir. Ama bu kasa bu motor olmamış. Tabi bu benim kişisel görüşüm.

• Güzel araç ama Talisman nerede tutulmuş da bizde tutulacak? Hayal kurmayın Her şey donanım değil.

• donanımı zengin diye araba almak çok saçma. arabanın imajı yoksa, kalite sorunları devam ediyorsa, motoru uyduruksa, yol tutuşu üst seviyede değilse vb. ben ne yapayım hayalet ekranı, matrix farları. arabaya bakıyorsun donanım zengin fakat eğilip altına bakıyorsun 1970 model ford minibüslerde kullanılan sabit bir dingil. bu söylediğim bütün markalar için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebel -- 14 Kasım 2020; 9:23:13 >
  • Renault kullanıcısı olarak o kadar parayı Renault'a bağlamam.

Benim gözümde parçası ucuz, bakım maliyeti ucuz, yakıtı düşük, fiyatı makul araçtır Renault.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.