Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yakşamlar bugün ankaradan yeni fluence 1.5dci edc 110ps icon almış bulunmaktayım ama kafamda sorular var bu aracın iç döşemesi nasıl olduğunu bilen varmı konsol döşeme vs. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

arkadaşlar yakşamlar bugün ankaradan yeni fluence 1.5dci edc 110ps icon almış bulunmaktayım ama kafamda sorular var bu aracın iç döşemesi nasıl olduğunu bilen varmı konsol döşeme vs. teşekkürler

Hayırlı olsun aracınız. Bu resim icon modelinin içi. Bildiğim kadarıyla koltukların orta kısımları kumaş olacak bu resimden farklı olarak. Birde sizin aracınız edc olduğu için vites kolu değişik olacak.

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 1 Aralık 2012; 21:58:07 >
  • teşekkür ederim bu şekildeyse güzelmiş opak beyaz aldım renk uyumu guzel olur farkında olmadan takımımın renklerını almışım yakşamlar
  • arkadaşlar megane hb touch baz aldım oyaktan.38700. birkaç sorum olacak. bilen arkadaş varsa cevap yazarsa sevinirim. ilki aldığım modelde flexwheel jant var diyor. nasıl bir jant bu. kapak mı yoksa. diğeri led gündüz farları bu modelde var mı.
  • Kampanyadan 1.5 Megane Icon almayı düşünüyorum ancak 90 Bg 110 Bg den daha pahalı nedeni nedir bilen varmı ?

Ayrıca bayideki satış temsilcisi cam tavan yok sunroof var dedi bu konuda bilgisi olan varmı . Sanki yeni gelecek arabalarda cam tavan var gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AgustaMangusta

Kampanyadan 1.5 Megane Icon almayı düşünüyorum ancak 90 Bg 110 Bg den daha pahalı nedeni nedir bilen varmı ?

Ayrıca bayideki satış temsilcisi cam tavan yok sunroof var dedi bu konuda bilgisi olan varmı . Sanki yeni gelecek arabalarda cam tavan var gibi.

nedenini bende bilmiyorum.. Ama öyle birsey var.. 110 luk sipariş edin ne güzel işte :)
    4 aralıkta kampanya bitiyor..Biraz acele etmenizde fayda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

Kampanyadan 1.5 Megane Icon almayı düşünüyorum ancak 90 Bg 110 Bg den daha pahalı nedeni nedir bilen varmı ?

nedenini bende bilmiyorum.. Ama öyle birsey var.. 110 luk sipariş edin ne güzel işte :)

yarın gitmeyi düşünüyorum ama karar veremedim açıkçası. Çok boşta duruyor herşey. Yeni megane ortada yok ne geleceğini bilmeden sipariş verecez gibi duruyor.
  • quote:

quote:

quote:

yarın gitmeyi düşünüyorum ama karar veremedim açıkçası. Çok boşta duruyor herşey. Yeni megane ortada yok ne geleceğini bilmeden sipariş verecez gibi duruyor.

hocam fluence alın o zaman en azından ne olacağı belli kasa olarak donanım olarak megane dan da pek farkı olacağını düşünmüyorum ama fiyatlara bakmak lazım tam bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ne geleceğini bilmeden değil aslında fluence düşünüp karar verin..
    gündüz ledi gelecek..Esp gelecek..Dışında çok büyük değişiklik oalcağını sanmam..
    Fluence gibi hilkat garibesi değil en azından..
  • fulence hiç hoşuma gitmiyor aslında clio ile yola çıktım . sonra dedim 3 tl daha vereyim touch megane alayım. Touch ile Icon arası donanım farkına ve 110 Bg'in daha ucuz olduğunu görünce ıcon almaya karar verdim borca batcaz :D .

Donanım Farkı Icon Touch Arası
    esp
    asr
    perde hava yastığı
    led gündüz farı
    4 yönlü ön koltuk kafalıkları
    katlanabilir dış dikiz aynası
    elektrikli park freni
    çift bölgeli elektronik klima
    otomatik yanan farlar
    yağmur sensörü
    otomatik kararan iç dikiz aynası
    deri siyah döşeme
    yükseklik ayarlı bel destekli sürücü koltuğu
    koyu renk arka camlar
    arka kapı cam perdesi
    16 inc jant

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AgustaMangusta -- 2 Aralık 2012; 22:15:03 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne geleceğini bilmeden değil aslında fluence düşünüp karar verin..
    gündüz ledi gelecek..Esp gelecek..Dışında çok büyük değişiklik oalcağını sanmam..
    Fluence gibi hilkat garibesi değil en azından..

şu anda clio 4 kullanıyorum da Babam kendine düşünüyor araç almayı emekli olunca biz fluence da karar kıldık Hem geniş ve büyük Hem de bagajı da büyük bizim için önemli Olan. Tabi bir de tercih meselesi aynı paralarda sanıyorum ikisi de

• quote:

fulence hiç hoşuma gitmiyor aslında clio ile yola çıktım . sonra dedim 3 tl daha vereyim touch megane alayım. Touch ile Icon arası donanım farkına ve 110 Bg'in daha ucuz olduğunu görünce ıcon almaya karar verdim borca batcaz :D .

esp
    asr
    perde hava yastığı
    led gündüz farı
    elektrikli park freni
    otomatik yanan farlar
    yağmur sensörü
    deri siyah döşeme
    koyu renk arka camlar
    arka kapı cam perdesi
    16 inc jant

ben de megane ile clio arasında çok gidip geldim..
    Hem fiyat hemde meganın yüzü eskidiğinden en full donanım clio aldım..
    Ayrıca clionun yılbaşından sonra sağlam bir zam yiyeceğini düşünüyorum..
    Megane touch ile icon arasında dağlar var..KEsinlikle icon tercih edilmeli..Yoksa gidip clio alın
  • quote:

quote:

fulence hiç hoşuma gitmiyor aslında clio ile yola çıktım . sonra dedim 3 tl daha vereyim touch megane alayım. Touch ile Icon arası donanım farkına ve 110 Bg'in daha ucuz olduğunu görünce ıcon almaya karar verdim borca batcaz :D .

esp
    asr
    perde hava yastığı
    led gündüz farı
    elektrikli park freni
    otomatik yanan farlar
    yağmur sensörü
    deri siyah döşeme
    koyu renk arka camlar
    arka kapı cam perdesi
    16 inc jant

ben de megane ile clio arasında çok gidip geldim..
    Hem fiyat hemde meganın yüzü eskidiğinden en full donanım clio aldım..
    Ayrıca clionun yılbaşından sonra sağlam bir zam yiyeceğini düşünüyorum..
    Megane touch ile icon arasında dağlar var..KEsinlikle icon tercih edilmeli..Yoksa gidip clio alın

clio icon touch arasında dağlar kadar olmasa da fark var ama megane fluence gibi araçlarda fark arkadasin da dediği gibi dağlar değil sıra dağlar gibi olmuş

• Oyak kampanyasına başvuru yapan ve henüz referans (kayıt) numarası verilmeyen arkadaşlar;

Başvurunuz sırasında herhangi bir sözleşme, vs. imzalatıldı mı?

Birde hangi şehirdesiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nor

Oyak kampanyasına başvuru yapan ve henüz referans (kayıt) numarası verilmeyen arkadaşlar;

oyak kampanya takip numaranız belirlendi...7.12.2012 ye kadar.... parayı ..Şubesine yatırın mesajı geldi..
    adanadan alıyorum aracı..
  • Araçlarınız hayırlı olsun.
  • quote:

Oyak kampanyasına başvuru yapan ve henüz referans (kayıt) numarası verilmeyen arkadaşlar;

Ankaradan alıyorum, başvuruda sözleşmeleri imzaladım, geri kalan işlemler (peşinat, kredi, vs) için takip numaranız çıkınca arayacağız dediler, hala beklemedeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt1973

quote:

Ankaradan alıyorum, başvuruda sözleşmeleri imzaladım, geri kalan işlemler (peşinat, kredi, vs) için takip numaranız çıkınca arayacağız dediler, hala beklemedeyim..

Bilgi için teşekkürler.

Biz de Ankara'dan başvurduk (dayım askeri personel, o yüzden kendisi başvurdu)

Ama sözleşme imzaladım dememişti bana, o kafama takıldı. Bir daha sorayım en iyisi.
  • Izmir'den basvurdum, pesinati yatirdim. yeni Megane HB Icon 110 bg 1.5 dCi için. hayırlısı bakalım.

Bu arada galerideki hanım, Yeni Megane'in önü değişecek dedi, yani bu kampanya ile alinan megane larin onu degisecekmiş, ön amblem vs.. büyüyecekmiş. Bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Izmir'den basvurdum, pesinati yatirdim. yeni Megane HB Icon 110 bg 1.5 dCi için. hayırlısı bakalım.

Bu arada galerideki hanım, Yeni Megane'in önü değişecek dedi, yani bu kampanya ile alinan megane larin onu degisecekmiş, ön amblem vs.. büyüyecekmiş. Bilen var mı ?

Yeni clio ve Fluence 2013 gibi olacak muhtemelen , oyle olursa daha guzel olur. Ama bir sitemim var Renault'a golf 7 de bile esp standart!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 3 Aralık 2012; 18:03:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.