Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mt eşşeğin kulağına iyice suyu kaçırdı açıkçası azarlar gibi mesajlar atmaya başladım. Ben Ocak ayına kolaylıkla sarkıtırım teslimatı lakin 2021 vergisi Maise kalır mı?
  • archelon A kullanıcısına yanıt

Sizin teslimatı sarkıtmanız birşey ifade etmez. Aracın trafik tescilinin 2021'de yapılması gerekli. Trafik tescil 2021'de yapılırsa 2020 vergisi ödemez, 2021'in MTV farkını ödersiniz. Aracınızın trafik sigortasını yaptırdıysanız trafik tesciliniz 2020 içinde yapılır, MAİS'in ödediği vergi 2020-2 olacağı için 2021-1 MTV'sini siz ödersiniz.

• archelon A kullanıcısına yanıt
    Evrakları 1 ocakta gönderin sizde noter vekaletname işlemlerini geç teslim ederseniz MTV ödemenizi de Dogal olarak o tarihte aktarırlar madem onlar böyle yapıyor sizde bunu yapın
  • Oyak platformunda ki fiyatlar güncel mi acaba? Mais aynı fiyatlar veriyor mu? Şuan bayilerde megane joy 1.3 tce var mı acaba? Ya da 2021 makyajlı hali ve oyak kampanyasını beklemek mi daha doğru olur? Oyak kampanyası ile sipariş verirsek, o yıl açıklanan liste fiyatından vermek zorundalar değil mi? Ödemeler nasıl oluyor acaba? Hepsini bankaya havale mi yapıyoruz? Yoksa parça parça mı ödeniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt

Her yıl kampanya detayları değişir. Kampanya açıklandığında erişim sağlayabiliyorsanız tüm cevaplar kampanya koşullarında yer alacak.

• CRC17 C kullanıcısına yanıt
    Bu yıl nasıldı peki?

46 sayfayı özetlemek zor olur burada. Oyak üyesi olarak girin Oyak sayfasına oradan bakın.

46 sayfalık ayrıntı mı var? Sadece fiyat listesini görmüştüm 2020 yılında. Başka bir dosya bulamadım

Sizin konuya uzak olduğunuz belli. Sadece fiyat listesi ile olsa şu an 2020 Oyak Kampanyasına katılan çoğunluk Tüketici Mahkemesine giderdi. Oyak sayfasını inceleyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRC17 -- 21 Aralık 2020; 16:36:30 >
    Çok teşekkür
  • Bu hafta MAİS Ankara'dan aracını teslim alan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRC17 -- 23 Aralık 2020; 23:20:26 >
  • Hekese merhaba megane joy arac aldim çakmaklık bölümü boş sonradan farkettim tabi bu durum herkeste bu şekilde mi?

• Merhaba arkadaşlar Renault wep sayfasında da Oyak platformda da clio 5 tauch manuel vites görünmüyor bilgisi olan var mi acaba? daha doğrusu manuel vites paketlerin icon ve tauchta görünmüyor ?
  • Murat2363 M kullanıcısına yanıt
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® bunlar manuel
  • Canuzman C kullanıcısına yanıt
    Benzinli versiyonlarını soruyorum onların manuel olduğunu bende biliyorum iki paketin Manuel olanı vardı suan görünmüyor sistem de
  • Murat2363 M kullanıcısına yanıt
    Gerçekten kaldırılmış kampanyadan çıkmış olabilir
  • Merhabalar megane sedan aracımı bir aydır kullanıyorum son donemde telefonla baglanamıyorum karşıya ses gitmiyor ve de gelmiyor aynı sorunla karşılaşan varmıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Merhabalar megane sedan aracımı bir aydır kullanıyorum son donemde telefonla baglanamıyorum karşıya ses gitmiyor ve de gelmiyor aynı sorunla karşılaşan varmıdır acaba

Kullandığınız multimedya sistemi nedir. Necvox mu orijinal R-Link mi

• arkadaşlar merhaba. daha önce aracımın start-stopuyla alakalı bir sorun olduğunu ve araç ilk çalıştığında 15-20 dakika hiç devreye girmediğini yazmıştım. bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aracımı servise götürdüm ve akünün şarj oranının düşük olduğunu, akünün 8-12 saat arasında şarj edilmesi gerektiğini söylediler. aynı gün aracı servise bıraktım ve araç bir gece serviste kaldı. ertesi gün aracımı almaya gittim ve akünün şarj edilemediğini (sanırım aküde sorun vardı) bundan dolayı aküyü değiştirdiklerini söylediler. o nedenle bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlar da bir an önce servise giderek akülerini kontrol ettirsinler. garanti kapsamında akülerini değiştirsinler... herkese iyi forumlar...

• caferfidan C kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı servise gittim bilgisayara bağladılar akü %74 çıktı eğer kısa mesafe kullanıyorsanız yeterli şarj etmiyordur dedi %80 üzerinde olması lazım dedi gerçekten de uzun yol yapınca şarj oldu ve şimdi sorunsuz çalışıyor ama ben kapatıyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rusberk -- 30 Aralık 2020; 18:54:52 >
  • 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.