Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki hafta oldu fabrikadan çıkalı sgortasini kasgosunuda yaptık arac fabrikada diolar şimdi yine bu durumu yaşayan varmı olablirmi böyle bı sacmalik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunustepeee06 Y kullanıcısına yanıt

Beni ayın 21'inde aradılar para kasko ve sigorta için bende 2 hafta salladım bu araba nasıl olsa gelmemiştir diye şimdi pazartesi günü bende para kasko ve sigortayı yaptım bende beklemedeyim.

• boran729 B kullanıcısına yanıt

Bilsem bende sallardim erkenden kasgo sigorta yapmış olduk boşa ariyoz araba yok diolar bilsem arabamı satipta almazdım üç aydır cektiriyolar millete bı dedikleri bı dediklerini tutmuyo zorla kampanya istedik sanki adamlardan

• Yunustepeee06 Y kullanıcısına yanıt

Ben 2018 de o rezilliği birkez yaşadım o yüzden araba gelmeden satmadım arabamı hem satmadim araba hem teslim almadığım araba degerlendi

• Benim anladığım erkenden başvuru yapıp, krediyi imzalamadan aracın bayiye geldiğini gözlerimizle görmeden ne araba satılmalı ne de hiç bir ödeme yapılmalıymış. Neyse olan oldu artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...::: ÇARŞI :::...

Benim anladığım erkenden başvuru yapıp, krediyi imzalamadan aracın bayiye geldiğini gözlerimizle görmeden ne araba satılmalı ne de hiç bir ödeme yapılmalıymış. Neyse olan oldu artık.

Aynen öyleymiş hepimize acı bir tecrübe oldu.Kampanyadan önce tekrar 2.el araç almak için aracımı sattım,kampanya çıkınca başvuru yaptım Mayıs ayından beri araçsız kaldım.Bunları yapıp kampanyaya dahil olamayıp aracından olan ve kredi çekip elinde parasıyla kalan insanlarda biliyorum tam anlamıyla yazık oldu.

Size ek olarak şahsi fikrim asla Ankara mais teslimat için seçilmemeli.İllaki diğer illerde mais bayileride yoğundur ama Ankara'da resmen işlemler yürümüyor.

• Lastik sensörleri iki tiptir. Bunlar direct tpms ve indirect tpms. Direct tpms hepimizin bildiği her janta takılan sensörlerdir. İndirect tpms de janta takılı bir sensör yoktur. Aracın ABSindeki hız sensörü aracılığıyla çalışır. Eğer bir lastik inik ise bunu uyarı ışığı vasıtasıyla anlarız. Lastiklerin basınç seviyesi göstermez. Renault maliyetler veya tedarik sorunu nedeniyle bu sisteme geçmiş olabilir. Sensörü test etmek isteyenler bir lastiğin havasını indirip ikaz ışığının yanıp yanmadığını bize bildirirse memnun oluruz.

• ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çoğu görüşü okudum ama ben başvuru 26 Haziran da yaptım 17 temmuzda başvurum kesinleşti 12 Ağustos’ta peşinat ödedim 29 Ağustos’ta kredi evraklarını imzaladım. 19 Eylül’de teslimat ödemesi yaptım 22 Eylül’de aracı Ankara maisten teslim aldım.aracı istediğim ile gelmesi 30 gün süreceğini söylediklerinden kalkıp kendim gidip alıp geldim aracı sabahtan teslimat yerinde ki arkadaşlar bizzat ilgilendi aracı iç dış yıkadılar araç başında teknisyen tüm detaylarını anlattı aracımı alıp yola ciktim.

• Dün öğlen itibariyle Ankara maisten aracımı teslim aldım. Megane joy 1.33 tce manuel. Darısı araç almayı bekleyenlerde inşallah tez zamanda kavuşurlar. Her mais mt çok farklı hareket ediyor. Benim müracaatımı izmir mt.liğine yönlendirildiğinden izmir mais mt takip etti. Örneğin arkadaşım Ankara mt.den noter vekaleti vermeden kendisi ruhsat çıkarttı. Onun mt.si bu şekilde yönlendirdi bence iyi oldu 195 tl.cebinde kaldı. Aynı şeyi izmir mais kendi mt.e söyledim. Bizim öyle bir uygulamamız yok dedi notere gittim bi saat sıra bekleyip 195 tl.ye vekalet çıkarttım. Aynı sürede hiç para vermeden ruhsatıda pekala çıkartabilirdim. 195 tl.de yanımda kalırdı. Neyse aldık ya bunada şükür diyoruz. Arka Park sensörü istemiştim çok yoğunuz yetiştiremeyiz diyerek cumartesi gününe randevu verdiler. Bağaj havuzu sordum kampanyalı fiyatı 158 tl imiş.Almadım alışveriş sitelerinde 75 e olanlar var onlara bakıcam.ilave araç içi havuzlu paspas ta bakıyorum.megane sedan için alan varsa tavsiye alabilirim

• boran729 B kullanıcısına yanıt

Abi satmak istemezdik ama mecbur para yatirmamiz lazımdı nakitimiz yoktu arabadan başka ama yaptıkları büyük ayıp rezil olduk yenide çocuk oldu pişman ettirdiler

• CRC17 C kullanıcısına yanıt

Tamamdır bende almadım ama denk gelirse stepne alacağım. Fiyatta anlaşırsak gelince alabilirim

• noname09 N kullanıcısına yanıt
    Almadım ama alacağım bir marka var Renault Megane 4 Paspas Bagaj Havuzu 2016 2020 4.5D Sahler n11 de var incelemenizi tavsiye ederim

• Bende o paspası inceledim yorumları iyi olunca indirimi görünce siparişi verdim. 189 tl.ye gelince bakıcaz artık.başka bir siteden 80 tl ya bağaj havuzunuda aldım

• rusberk R kullanıcısına yanıt

N11 de 219 ben tredyoldan 189 a aldım

Benim yazdığım bagaj havuzu ile birlikte daha uyguna geliyor

Geldiği zaman degerlendirmeni buradan paylaşırsan iyi olur fikir edinmiş oluruz

• https://www.bundle.app/app
    Araçları teslim alan arkadaşlar dikkat etsin

• crazydentist kullanıcısına yanıt

sayfa hata veriyor ama konu neydi acaba?

• eagle35 E kullanıcısına yanıt

büyük ihtimalle koltuktan çıkan maket bıçağı

• eagle35 E kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 30 Ekim 2020; 18:57:40 >
  • 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.