Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: premium3

Kampanya 15 nisana kadar uzatilsa iyi olur

Kampanya ile ilgili, genel merkezle görüştüm. Telefonu yeni kapattım. OYAK Temsilcisi, " İlerleyen günlerde, Gelişmeler ne olur bilemem ancak, Şu an için, kampanyanın, uzama durumu, kesin olarak yok " dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya dün normal şekilde bitmiş. 1300 kayıt almışlar. bizde yeni duster siparis verdik bakalım bekleyecegiz mayıs sonuna kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala aranmayan varmı acaba olumsuz dönme gibi bi duum söz konusu olabilir mi bide

• quote:

Orijinalden alıntı: Musti Kayak IBDQL

Hala aranmayan varmı acaba olumsuz dönme gibi bi duum söz konusu olabilir mi bide

Ben 10 mart'ta başvuru yaptım ve dün (14 mart) Orfinfinans'tan kredimin onaylandığına dair cep mesajı geldi. "Yetkili satıcınız ile kısa sürede irtibata geçin" diyorlar. Henüz aramadım, bayiden de arayan olmadı.
  • faruk32 F kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bana da iletişim bilgilerimi kullanmak için onay mesajı geldi ama hala haber yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bkamber

kampanya dün normal şekilde bitmiş. 1300 kayıt almışlar. bizde yeni duster siparis verdik bakalım bekleyecegiz mayıs sonuna kadar.

1300 kayıt çok az değil mi? şubeler bu kadar kayıt alıyor zaten.
  • ararlar hocam sance ne kadar geç ararlarsada o kadar iyi hem kredi geç başlamış olur keş para ile alacaklar içinde almadığın arabanın parasını ne kadar geç ödersen o kadar benim anladığım kadarıyla bu arama işinin bir mantığı yok kiminin işi bir haftada tamamlanıyor kiminin işi bir ayda kanımca araç teslimide böle olacak benim aracın şase numarası belli oldu kredi evraklarında yazıyo bu demek degilki ben önce müracaat ettim numurada belli oldu mayıs 20 de arabam gelir bir sıra yok rastgele galiba aramada teslimatta böle olacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

ararlar hocam sance ne kadar geç ararlarsada o kadar iyi hem kredi geç başlamış olur keş para ile alacaklar içinde almadığın arabanın parasını ne kadar geç ödersen o kadar benim anladığım kadarıyla bu arama işinin bir mantığı yok kiminin işi bir haftada tamamlanıyor kiminin işi bir ayda kanımca araç teslimide böle olacak benim aracın şase numarası belli oldu kredi evraklarında yazıyo bu demek degilki ben önce müracaat ettim numurada belli oldu mayıs 20 de arabam gelir bir sıra yok rastgele galiba aramada teslimatta böle olacak sanırım.

Aynen Hocam bizide henüz aramadılar 2-3 hafta daha aramasalar dönüş sağlamam. Bir ay daha geç ararlarsa ona göre bir ay geç başlarım kredime. Zaten aracı mayıs sonu haziran gibi alacağız. Temmuzda vergisi çıkacak. Sigorta kasko derken ilk ay yüklü miktarda extradan para çıkacak cebimizden.

• Teslim tarihleri gecikmesin de ne zaman ararlarsa arasınlar ben artık takmıyorum 1 ay oldu başvuralı tek krediniz onaylandı mesaji geldi

• Bana da az önce peşinat ödemesi için mesaj geldi ancak kredi ile ilgili bi haber yok henüz 4 gün oldu başvuralı erken dönüş sağlanmış demek ki bana

• Musti Kayak IBDQL kullanıcısına yanıt
    Türkiye’de üretilen araçlarda dönüş erken oluyor hayırlı olsun

• Maxcrown1 M kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam ancak benım araç 120 bg clio hb yane haziran sonu gibi gelcek diye biliyorum hayırlısı bakalım görxez ne zaman gelcek

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    Ankara mais öyle diyordu. Normal bir renault-dacia galerisinde oyak indirimi %5 gibiydi.
    yeni duster icin 98 bin kusuru 93.500 indirmislerdi aldigimiz fiyat buydu. bizde duster 4*2 prestige 110bg icin basvurduk 90 bine. Arada 3.500 tl oynuyordu bu arac icin. Sanırım bu yuzden talep az olmustur. Satis danismani ısrar etti mayis sonuna kadar beklemeyin diye hemen verelim diye :)
    kredi de daha onaylanmadı herhalde ithal araclarda gecikme var gibi

• bkamber kullanıcısına yanıt
    Umarim gecikme olmaz bugun itibari ile zaten iki ay var bekle allah bekle....

• Hurda ötv yasası meclisten geçmiş kampanya ile araç satın alanlar yararlanabilecek mi acaba varmı bir bilginiz varmı? Sonuçta ötv yi teslim de ödeyeceğiz

• Maxcrown1 M kullanıcısına yanıt
    Geçerli olmuo ikisi birden

• Hurda indirimi geçerli olmalı neticede vergi ödemesinde ki ötv de indirim oluyor araç fabrika çıkış fiyatında indirim olmuyor, satıcı firmanın hiç bir kaybı yok aracı alan vergiyi az ödemiş oluyor.birde bu yıl kampanya kısa sürdü uzatılmalıydı, polis polsan üyelerine şuan oyak tarafından yapılan kampanyanın süresi oyak üye kampanya süresinden daha uzun bu yıl kampanya kısa sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEGİN 38 -- 27 Mart 2018; 11:53:56 >
  • Aynen katılıyorum vergi indirimi Renault un yaptığı bişey değil sonuçta

• TEGİN 38 T kullanıcısına yanıt
    Hocam hurda araciniz yoksa cok bisey kaybetmediniz en kotu araca 7bin istiyorlar 3 bin icinmi ugrascam varsin onlarin olsun polislere yaptigi kampanya daha dar kapsamli sadece yerli uretim 3 modelde 6 versiyon arac var fiyatlarina bakamadim ama kendi uyelerine sundugu kampanya ile polislere yaptigi kampayanya kiyaslanamaz bile polsan hersene bi marka ile anlasiyordu bu sene reneult ile anlasti.

• Kampanya zamanı ve süresi bence de uygun değildi, geçen yıl 15 mart 15 nisan tarihleri arasında yapıldı,teslimat temmuz ayı idi bu yıl kampanya zamanı da uygun değildi.
  • 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.