Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurforever53 -- 5 Mart 2018; 11:19:55 >
  • arkadaslar al-sat için megane 1.6 16v 110 bg olan araç alinirmi sizce satmak icin 3-4 ay vaktim olacak...

özelden yada burdan tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

rica ederim evet 700 tl stepne bedeli bu arada peşinatınıda bugün gönderdim bakalım kredi için ne zaman arayacaklar.

Birşey daha merak ettim. Bu touch roof lara ekran taktırma şansımız var mı? Multimedya ve geri kamerası için.
  • boran729 B kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun araciniz Allah kazasiz binmeyi nasip etsin

Bende ayni paket dusunuyorum yakit ve performans olarak memnun olmayan yok fakat malzeme kalitesi ariza vermesi ve trim seslerinden dolayi sikayet edenler oldukca fazla benide bu durum dusunduruyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sudkolda hocam takiliyor servis takalim dedi 3200 tl istedi bende cok buldum taktirmadim.

@randa evet bende bu solediklerinizi okudum oyak in kampanyasini ikinci el fiyatina sifir araba dedim kendi kendime hicbi sekilde zarar etmez hosuma gitmezse yaz sonu satarim malum ikinci elde ne kurnazliklar donuyor baktigim arabalarin hepsi istanbulda idi acikcasi hem carpilmamak adina hem avantajli oldugu icin hem daha once hic suv tarzi aracim olmadigi icin bu araci tercih ettim.

• 1.6 joy megane sedan mı 1.2 tce edc captur mu tercih edersiniz arkadaşlar?
    Öncelik kullanmak için olmak şartıyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

quote:

Orijinalden alıntı: suhagunduz

Selamlar,

Bende hafta sonu Captur 1.5 DCI Icon EDC modeline yazıldım. Ort 29bin peşinat, 29 bin Teslimat, 40 bin kredi ödemesi oldu. 1641 tl de Metalik Renk + Stepne parası ödedim. Stepne almazsan yedek lastiğin konacağı bölümü dahi yapmıyorlarmış. Yalnız ürünü almadan kredi ödemesine başlanıyor. Hiçbir yerde bu durumlar söz konusu değil. Peşinat ödenir ürün gelince kredi ödemelerine başlanır bunun başka bir yolu yok mu acaba?

Neden outdoor almadınız merak ettim. Arada sadece 3.440 TL fark var ve metalik renk ücreti almıyorlar. R-link ve extended grip gibi büyük farklar da var.

Açıkcası maddi gücümü son raddine kadar zorlayarak çıktım bu duruma. R-link ve extended grip farkları hakkında da malesef çok bilgim yok :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

quote:

Selamlar,

Bende hafta sonu Captur 1.5 DCI Icon EDC modeline yazıldım. Ort 29bin peşinat, 29 bin Teslimat, 40 bin kredi ödemesi oldu. 1641 tl de Metalik Renk + Stepne parası ödedim. Stepne almazsan yedek lastiğin konacağı bölümü dahi yapmıyorlarmış. Yalnız ürünü almadan kredi ödemesine başlanıyor. Hiçbir yerde bu durumlar söz konusu değil. Peşinat ödenir ürün gelince kredi ödemelerine başlanır bunun başka bir yolu yok mu acaba?

Neden outdoor almadınız merak ettim. Arada sadece 3.440 TL fark var ve metalik renk ücreti almıyorlar. R-link ve extended grip gibi büyük farklar da var.

Açıkcası maddi gücümü son raddine kadar zorlayarak çıktım bu duruma. R-link ve extended grip farkları hakkında da malesef çok bilgim yok :(

Hayırlı olsun.

• Kredi imzasi icinde az once aradilar yarin gidip imzalayacagim.

• arkadaşlar, megane sedan düşünüyorum (icon) acaba büyük ekran ve cam tavan opsiyon olarak ekletilebiliyor mu?

• Kampanya nın 1 Nisan a kadar uzatılacağı söyleniyor, konuyla ilgili bilgisi olan varmı .?

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Sizi dinledim Outdoor modeli için başvurumu değiştirdim. 2300 tl fark çıktı. Extended Grip sistemini kullanır mıyım bilemiyorum açıkcası ama R-Link farklarını da bi öğrenmem lazım :D

• quote:

Merhaba Hocam,

Sizi dinledim Outdoor modeli için başvurumu değiştirdim. 2300 tl fark çıktı. Extended Grip sistemini kullanır mıyım bilemiyorum açıkcası ama R-Link farklarını da bi öğrenmem lazım :D

Mantıklı bir hareket yaptınız kanımca. Çünkü sadece R-link opsiyonu zaten 3500TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: UriHAYY

Kampanya nın 1 Nisan a kadar uzatılacağı söyleniyor, konuyla ilgili bilgisi olan varmı .?

Bu fiyatlarla yeteri kadar talep göremedi bence uzatılabilir

• Arabayi teslim almadan 2 taksiti odeyecez aslinda mantiken kredi 20 bine geliyor gibi bugun imzalayip gonderdim galiba benim yapcam tum islemler tamamlandi 20 mayistan sonra artik gidip arabamizi alcaz bundan sonrasina beklemek kaldi.

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• 2018 kampanyasinda Clio modelleri icin metalik renk ucret farki mi gerektiriyor? Bilen varsa farki paylasabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

2018 kampanyasinda Clio modelleri icin metalik renk ucret farki mi gerektiriyor? Bilen varsa farki paylasabilir mi acaba?

Evet metalik renk ücretli

• Selamlar herkese birkaç seayfa geriye gidip bulamadım sormak istiyorum. Normalde ikinci el dışarıdan 70 bine kadar araba bakıyorum şu anda. Bütçemin içinde 25-30'luk bir kredi de olacaktı.

OYAK'tan yararlanma hakkımız var. Daha avantajlı fiyatlardan bu Joy 1.2 75 bg modeli, yüzde sıfır faizli kredi ile kullanıp alsam ne zaman satabilirim? Hatta faiz avantajının yanı sıra piyasa değerinin altında aldığım için satarken 3-5 de kar etme şansım var gibi.

Bilginiz var mıdır bunun satışı nasıl yapılıyor. Haziranda aracı alsam ağustos'ta satabilir miyim 60'a?

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provocateur -- 7 Mart 2018; 22:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provocateur

Selamlar herkese birkaç seayfa geriye gidip bulamadım sormak istiyorum. Normalde ikinci el dışarıdan 70 bine kadar araba bakıyorum şu anda. Bütçemin içinde 25-30'luk bir kredi de olacaktı.

OYAK'tan yararlanma hakkımız var. Daha avantajlı fiyatlardan bu Joy 1.2 75 bg modeli, yüzde sıfır faizli kredi ile kullanıp alsam ne zaman satabilirim? Hatta faiz avantajının yanı sıra piyasa değerinin altında aldığım için satarken 3-5 de kar etme şansım var gibi.

Bilginiz var mıdır bunun satışı nasıl yapılıyor. Haziranda aracı alsam ağustos'ta satabilir miyim 60'a?

Teşekkürler,

Aracı peşin olarak yada tüketici kredisi ile alırsanız, ruhsatı üzerinize çıktıktan sonra, dilerseniz aracı bayiden çıkarmadan önce bile satabilirsiniz. Zaman kısıtlaması yok. Yalnız OYAK kredi borcu kapanmadan, aracı satamazsınız. Kredi karşılığı, ipotek konuyor araca. Tüketici kredisi gibi değil yani. Bir de 75 beygir atmosferik motor bir araç performans açısından sizi tatmin etmeyebilir. Selametle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 8 Mart 2018; 14:2:56 >

• mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum cevap için.

Zaten amacım Clio 75 bg almak değil. 2013 model Ceed, DS4 veya 11-12 model Golf isityorum. Fakat bir kısmı dışarıdan kredi ile çekecektim. Yani dışarıdan kredi çekmek yerine buradan yüzde sıfır faizle kredi çekip alıp satarım diyordum da rehinli oluyormuş dediğiniz üzere. Çekeceğim kredi 9 aylık olacak. 9 ayda da risk almaya değer mi bilmiyorum. Clio istediğim bir araba değil, 120 BG'lik turbosunu bile alsam 9 ay sonra kredi bittiğinde ipotek kalktığında rahatça zarar etmeden satabilir miyim emin olamadım.

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.