Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün @Dukkha (Tayfun) ile birlikte detaylı bir şekilde Megane 4 Sedan 1.5dci EDC test ettik.

1.5 yıl 24.500 km dir Megane 4 HB versiyonu kullanıyorum. Nedense her sürüşümde bir farklılık hissediyorum

ve bunu bugün Tayfun'da bariz farkettiğini söyledi. Megane 4 HB kalite olarak biraz daha iyi diyebilirim.

17 jant ile 18 jant arasında yine konfor ve yalıtımda farklar hissediliyor. 17 jant en iyi kombinasyon diyebiliriz.

Bugün Peugeot 308 ve Hyundai i30 test ettik , Megane 4 HB te motor ve yol sessizliği ile trim sesinin olmaması dikkat çekiyor.
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,

Yanlız 52 bin liraya 3 yıl vadeli krediye 16 bin faiz fazla geldi. Geçen yıl 36 aylık ev kredisi 120 bine 20 bin faizdi. Oranlayinca fark baya var. (0.89 faiz oraniydi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Hocam ev kredileri daha az faiz oranina sahip oluyor benim bildigim.Bir de gecen sene ohoooo.Gecen seneye gore her seyde fark var hocam,arac fiyatlari,ev fiyatlari,dolar euro,ekmek seker su cay akla gelen her urunde durum boyle.Eskiye kiyas yerine o an kiyaslamasi yapmak daha mantikli artik.

• Bu sene fiyatlar çok yüksek çıktı, indirim neden sadece megan ve sandero da var,diğer modellerde de indirim yapılmalı.
  • arkadaşlar bütçeme göre ya clio joy 1.2 tce 120bg ya da megane hb joy 1.6 16v 115bg alıcam sizce hangisi mantıklı ve ikinci elde sıkıntı yaşatmaz satılır?
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt
    Bence satmak bakımından Clio joy tce, megane HB 1,6v ye göre daha çok tutulur. Siz binmeyi düşünüyorsanız megane alıp tüp taktırıp daha konforlu ve daha uygun yakıt tüketimiyle uzun yıllar binebilirsiniz bence.

• Clio 4 ün bu makyajlı kasasında cam tavan opsiyonu çıkmış uygun fiyata (1750 tl) ama hiç cam tavanlı clio görmedim. Capturdaki gibi mi oluyor cam tavan bilgisi olan var mı?

Touch ve icon donanımlara eklenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 4 Mart 2018; 15:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

arkadaşlar bütçeme göre ya clio joy 1.2 tce 120bg ya da megane hb joy 1.6 16v 115bg alıcam sizce hangisi mantıklı ve ikinci elde sıkıntı yaşatmaz satılır?

Tüp bağlamaya gerek duymayacak kadar, az yakan, çok seri turbo benzinli motor avantajı ile keyifle binmek için de, fiyat avantajı ile ikinci elde de, MTV. avantajı ile de en mantıklı seçim Clio 1.2 120 bg. EDC olacaktır. Atmosferik motor ile turbo benzinli motoru kıyaslamak at ile sütçü beygirini kıyaslamaya benzer. Kıyas yapmak için, Megane'ın Tce motorları uygun olacaktır. İki turbo benzinli de tabi ki Megane ön planda olacaktır. Ancak Clio'nun da fiyat avantajı var. 66000 TL ye Clio turbo benzinli otomatik vites varken, 1.6 atmosferik motor Megane bana göre tercih edilmemelidir. Selametle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 4 Mart 2018; 17:30:29 >

• mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar
  • Arkadaslar ben dizel otomatik kadjar dusunuyorum acikcasi ani bir karar oldu bu araci forumlardan arastirdigim kadariyla cok memnun olanda var hic memnun olmayanda

Ayni araca basvuran oldumu ve bu arac hakkinda ne dusunuyorsunuz tavsiye edermisiniz?

• randa R kullanıcısına yanıt
    Ben basvurdum benimkide ani oldu megane ile kadjar arasinda idik kadjara basvurduk tavsiye edermiyim konusuna gelince bende arastirdim herkes cok memnun yakit konusunda ozellikle soyle nacizhane bi tavsiye de bulunabilirim icon almayacaksaniz ve butcenize uyuyorsa kadjar touch roof u tavsiye ederim panorama paket muson paket macera paket standart ekletirseniz yedek lastik ekletip aliyosunuz metalik renk farkida yok ayrica disarda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

arkadaşlar bütçeme göre ya clio joy 1.2 tce 120bg ya da megane hb joy 1.6 16v 115bg alıcam sizce hangisi mantıklı ve ikinci elde sıkıntı yaşatmaz satılır?

Megane varken clio'ya dönüp bakılmaz bile hocam. Bu kadar net.

• quote:

Orijinalden alıntı: boran729

Ben basvurdum benimkide ani oldu megane ile kadjar arasinda idik kadjara basvurduk tavsiye edermiyim konusuna gelince bende arastirdim herkes cok memnun yakit konusunda ozellikle soyle nacizhane bi tavsiye de bulunabilirim icon almayacaksaniz ve butcenize uyuyorsa kadjar touch roof u tavsiye ederim panorama paket muson paket macera paket standart ekletirseniz yedek lastik ekletip aliyosunuz metalik renk farkida yok ayrica disarda var.

Touch roof mu aldiniz hocam. Teklif formunu ekleyebilirmisiniz. Kadjarda metalik ucreti yokmu

• @sudkaldo hocam teklif formunu sormustunuz buyrun attim.

• boran729 B kullanıcısına yanıt
    fiyat ne oldu?

edit: aynı anda atmışsınız teklif mektubunu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 5 Mart 2018; 8:49:8 >
  • Selamlar,

Bende hafta sonu Captur 1.5 DCI Icon EDC modeline yazıldım. Ort 29bin peşinat, 29 bin Teslimat, 40 bin kredi ödemesi oldu. 1641 tl de Metalik Renk + Stepne parası ödedim. Stepne almazsan yedek lastiğin konacağı bölümü dahi yapmıyorlarmış. Yalnız ürünü almadan kredi ödemesine başlanıyor. Hiçbir yerde bu durumlar söz konusu değil. Peşinat ödenir ürün gelince kredi ödemelerine başlanır bunun başka bir yolu yok mu acaba?

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    121.253,12 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

@sudkaldo hocam teklif formunu sormustunuz buyrun attim.

Teşekkürler. Metalik ücretsizmiş. 700tl filan da stepne bedeli sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhagunduz

Selamlar,

Bende hafta sonu Captur 1.5 DCI Icon EDC modeline yazıldım. Ort 29bin peşinat, 29 bin Teslimat, 40 bin kredi ödemesi oldu. 1641 tl de Metalik Renk + Stepne parası ödedim. Stepne almazsan yedek lastiğin konacağı bölümü dahi yapmıyorlarmış. Yalnız ürünü almadan kredi ödemesine başlanıyor. Hiçbir yerde bu durumlar söz konusu değil. Peşinat ödenir ürün gelince kredi ödemelerine başlanır bunun başka bir yolu yok mu acaba?

Neden outdoor almadınız merak ettim. Arada sadece 3.440 TL fark var ve metalik renk ücreti almıyorlar. R-link ve extended grip gibi büyük farklar da var.
  • sudkaldo kullanıcısına yanıt
    rica ederim evet 700 tl stepne bedeli bu arada peşinatınıda bugün gönderdim bakalım kredi için ne zaman arayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.