Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maxcrown1

19 şubatta başvurdum megane HB 1.5dci edc icon a kontrol ve sürüş paketlerini eklettim. Longscreen almak zorundasınız diye birşey söylemediler. Birde 2017 modellerde sürücü koltuğunda masaj var 2018 lerde yok. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı. Hala daha aramadılar peşinat için ne zaman ararlar acaba

Hayırlı olsun. siparişinizin fotosunu paylaşabilirmisiniz? Orada mı yazmıyor masaj
  • Oyak in yayınladığı listede megane HB-sedan ekipmanı tıklayınca multisense bölümünde masaj özelliği yazmıyor. Sadece talisman da multisense bölümünde masaj yazıyor. Ankara mais i aradım 2018 lerde yoktur dedi pek emin değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pesinat icin bugun arandi babam.Takip numarasini aldik yatiracagiz hafta icinde.Kredi icin de haftaya cagiracakmis.

• Araç neydi hocam sizin. Birde ne zaman başvurdunuz?HB ler İspanya da yapılıyormuş galiba o yüzden gecikiyor herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxcrown1

Araç neydi hocam sizin. Birde ne zaman başvurdunuz?HB ler İspanya da yapılıyormuş galiba o yüzden gecikiyor herhalde

12si basvuru tarihi.Captur 1.2 tce edc arac da hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 26 Şubat 2018; 21:10:5 >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    evet sonunda aradılar demekkı benı onumuzdekı pazartesi arayacaklar anlamına gelıyor bu hocam su tarihe bu tarihe kadar yatırın diyorlarmı parayı mesela cuma gunune kadar yatırın seklınde...
  • boran729 B kullanıcısına yanıt
    Bir sey demediler oyle aslinda.Hatta takip nosunu da vermiyordu,belki birkac gun sonra verecekti o zaman yatirin diyecekti ama biz durum hakkinda arayinca almis olduk artik

• musates M kullanıcısına yanıt
    tekrar merhaba bir gelişme var mı hala arayan soran yok çok uzadı gerçekten
  • Bende aynı durumdayım Hocam 12si başvuru tarihi hala arayacaklar.Ankara mais de başvurdum dosyayı benim imza onayı için İstanbul a gönderdik dediler öyle sanırım hafta içi ararlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taytay0001 -- 26 Şubat 2018; 23:55:7 >
  • Maxcrown1 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Yanlış anladıysam düzeltin lütfen Oyak bize satarken masaj özelliği olmayan donanımı verecek diyorsunuz doğru mu anladım.??
    Yoksa Ankara mais in 2018 megane sedan 1.5 inde icon da masaj koltuğu var.Ben baktım.Test aracı da yanlış hatırlamıyorsam 2018 onda da var dı. Resimde net belli olmasa da Masajlı sürücü koltuğu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taytay0001 -- 27 Şubat 2018; 4:5:34 >

• https://online.oyak.com.tr/oyakdosyalar/media/editor/images/kreditablosu_2.xlsx

Bu linkteki ekipman listesinde ne megane sadan da ne megane HB de masaj koltuğu yazmıyor dediğim gibi sadece talisman da yazıyor. Birde siz arayın mais i isterseniz netleştirelim.

• Demekki 12 martta muracaat eden birisi asagi yukari parayi teslimata yakin bi tarihte odeyecek burdan bu sonuc cikiyor.

• Maxcrown1 M kullanıcısına yanıt
    “2017 yılı kasım ayı sonrası üretilen megane sedan ve hb modellerinde masaj koltuğu uygulaması sonlandırılmıştır.” Reno mais in cevabı bu 2018 model aracınızda var gördüm dedim o da kasım üretimdir muhtemelen dendi.

Durum bu hocam

• Kötü olmuş millet özellik ekler reno kaldırıyor. Küçük ama güzel bi özellikti yapacak birşey yok.

• İyi durumu çaktık ama yoksa arabayı alınca sürpriz olurdu

• Sayenizde. Fark etmemiştim yoksa.Bence güzel olan bu ufak ayrıntıları idi.tamam bi BMW vs gibi üst segment masajı Yoktu ama neyse artık.Sağlık olsun

• Hurda indirimini sorabilen oldu mu acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: Taytay0001

Hurda indirimini sorabilen oldu mu acaba??

ben sordum bugün bursa maise kampanya birleşimi olmuyormuş
  • unutulan10 U kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam teşekkür ederim.

• En avantajlı araç sizce hangisi ??

• 
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.