Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Clio 1.2 joy.
    Evrakları da gönderdim bugün. Şimdi plaka ayarlamaya çalışıyorum. halladip aracımı teslim alacağım. Darısı bekleyen herkesin başına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.. Fiyatlar fena değil.. Ben de bugün fiyat araştırması yapmak amaçlı internetten sigorta.net i arayarak motor ve şasi no üzerinden sorgulama yaptırdım.. Beni yarım saat içinde arayıp bilgilendirdiler.. Sigorta için 668 TL ve kasko için 1243 TL fiyat verdiler.. Motor ve şasi no lardan kesinlik bilgisi almak için Ankara Mais sigorta bölümünü aradım ve sordum.. Motor no değişecek.. Ama şasi no geçerli denildi.. Fiyat sordum 1000 civarı trafik sigortası ve 1000 ila 1250 tl arasında bir kasko fiyatının çıkabileceğini, indirimli olduğunu falan anlattılar.. Tekrar sigorta.net i arayarak bilgi verdim.. Onlarda biz arayıp sizin adınıza motor noyu öğrenelim dediler.. Ben de numaralarını verdim.. Sonra tabi onlara da vermemişler.. İhtimal onumuzdeki haftaya arayıp kasko sigorta işlemleri için çağıracaklar.. Şayet güzel bir indirim yapmazlar ise tekrar fiyat almaya çalışacağım..

• isoneo İ kullanıcısına yanıt
    Kredi kullaninca sigorta ve kaskoyu maise yaptirmak zorunlu diye biliyorum. Bilgisi olan var mi

• ciekmete C kullanıcısına yanıt
    Bize kasko ve sigortayı Mais üzerinden yaptırırsak navigasyonun %15 indirimle alabileceğimizi söylemişlerdi.. Zorunlu değil miydi diye sordum, değil başka bir yere de yaptırabilirsiniz dediler.. Ve kasko sigorta bize yine indirimli yapılacağından bahsetmişlerdi..

• Zorunlu değil arkadaşlar.Bende en uygun sigorta.netten yaptırdım.en uygun o fiyat verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciekmete

Kredi kullaninca sigorta ve kaskoyu maise yaptirmak zorunlu diye biliyorum. Bilgisi olan var mi

orfin e rehinli göstererek istediğiniz aracı sigortadan yaptırabilirisiniz. mais te axa ve ak sigorta teklifleri veriyor sanırım. asker mensuplarına axa daha uygun çıkıyor oyak indirimi ile.
  • Teslimat parasını yatıranlar, nereye nasıl yatırdılar parayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecthelion_tt -- 16 Nisan 2016; 13:40:20 >
  • Bu sabah ankaraya gelirken ankara maise 1 arac dolusu clio gidiyordu. Geneli beyaz renkliydi sanirim 1 tane mavi vardi. Buyuk ihtimalle ankaradaki clio alicilarini bu gunlerde ararlar.

• Teslimatların bu kadar çabuk başlamasına doğrusu şaşırdım, bunu Mais'in "araçları erken verelim de oyak üyelerimize jest yapıp sevindirelim" diye düşünüp yapmadıkları kesin :)

Sanırım hala bayilerde 2015 model araçlar bulunduğu için 2016 model talebi çok yoğun değil ve fabrikanın çalışmaya devam etmesi için bizim siparişlerimizi biraz öne almış olmalılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu sene oyak basvuru tarihinide uzatmislardi. Simdide erken teslim var. Sanirim bu sene talep biraz dusuk oldu

• Dün Bursa MAİS ile görüştüm. yerli üretim araçlardan çok teslim ettik teslim etmeye de devam ediyoruz dedi. ithal araçlar hakkında henüz bir şey yok dediler.
  • Bilen tecrübeli :) arkadaşlar, teslim ödemesi, sigorta kasko ruhsat plaka formaliteleri nasıl işliyor, neler yapılıyor teşekkürler?

• quote:

Orijinalden alıntı: tailor59

Clio 1.2 joy.
    Evrakları da gönderdim bugün. Şimdi plaka ayarlamaya çalışıyorum. halladip aracımı teslim alacağım. Darısı bekleyen herkesin başına.

Hangi bayiydi sizin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ecthelion_tt

Bilen tecrübeli :) arkadaşlar, teslim ödemesi, sigorta kasko ruhsat plaka formaliteleri nasıl işliyor, neler yapılıyor teşekkürler?

Aracın üretildiğine dair bir yazı veriyorlar onunla kasko sigorta yaptırıyorsunuz.
    Mail ile gönderiyorlar.

Teslim ödemesi sizi çağıracaklar aracı almak için onu ödemeniz gerekiyor almadan .

• İthal araç alan arkadaşlar heyecanlanmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

İthal araç alan arkadaşlar heyecanlanmasın

Ithal araclar icin benimle birlikte birkac kisiye daha mayis ayi olabilir denilmis. Onlarin da teslimi bir ay geri gelebilir sanki.
    Sizin heyecanlanmasin demenizdeki dayanaginiz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciekmete -- 17 Nisan 2016; 12:38:56 >
  • Merhaba
    Arkadaşlar benim bu süreçle ilgili bir kaç sorum olacak
    -Sanırım araçlar bayilere geldiğinde teslimatı ödememiz için arıyorlar veya mail atıyorlar. Arandıktan sonra kaç gün içinde peşinatı yatırmamız gerekiyor?
    -Sanırım aramalarının bir sebebi de vekalet işlemleri. Vekalet verebilmek için bayiye mi gitmemiz gerekiyor yoksa başka şehirde de olsak bir notere gidip bayinin vereceği isme vekalet verip fax veya mail yoluyla bayiye ulaştırabiliyor muyuz?
    -Vekaleti şirketin adına mı vereceğiz yoksa bayide çalışan bu işlerle uğraşan kişinin adına mı?
    -Vekaleti verdikten ve peşinatı ödedikten sonra bizim yapacağımız başka bir işlem kalıyor mu?
    -Bu işlemleri söylendiği zaman yapmamız durumunda araç, arandıktan yaklaşık kaç gün sonra teslim edilir?
    Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)
  • Arkadaslar renault araclari tasiyan tir devrilmis. Bursadan izmire gidiyormus bilginiz olsun.

http://aa.com.tr/tr/turkiye/sifir-kilometre-otomobilleri-tasiyan-tir-devrildi/556455

• seloz89 kullanıcısına yanıt
    Ankara mais te ilk müracaat esnasında vekaleti de verdim. Matbu bir metinleri var çalışanlardan 4-5 kişinin adını yazmışlar resmi işlemleri takip için. 75 tl vekalet ücreti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciekmete

Arkadaslar renault araclari tasiyan tir devrilmis. Bursadan izmire gidiyormus bilginiz olsun.

http://aa.com.tr/tr/turkiye/sifir-kilometre-otomobilleri-tasiyan-tir-devrildi/556455

geçen sene en korktuğumuz olaydı bu tır devrilmesi ve hasarlı araçları bir şekildemakyajlayıp hiç bir şey olmamış gibi satılması. büyük ihtimallede fluence lar oyak kampanyası araçları bunlar.

teslim işlemlerinden bir kez daha bahsediyim bilmeyenlere.

sizleri arayıyorlar aracınız hazır gelmek üzere teslim ödemesini yapın şu vekaletide çıkartın diye. size verilen hesap numarasına belirtilen şekilde teslimat ödemesini yapıp dekontunu atın mt nize. verilen örnek vekaletide herhangi bir notere gidipşu vekaleti çıakrtmak istiyorum dediğinizde oradaki yazının aynısını yazıp veriyorlar. isterseniz 3 ay gibi bir süre koydurun sonra azilnamesiyle uğraşmazsınız kendiliğinden geçersiz olur. zaten araç tesliminde size o vekaleti geri veriyorlar sorun değil süresizde olur.

ödemeyi yaptınız, vekalet te hazır, dekontla vekaleti verin temsilcinize. aracın ne zaman geleceğini sorun. (trafik sigortası için) eğer zmss yi yani trafik sigortasını yaptırmazsanız plakanız çıkmaz. sıfır araç olduğundan ilk başvuru asbis üzerinden yapılmak zorunda. kendiniz emniyetten başvuru yapamazsınız. ve o karmaşada sizin trafik sigortanız eksik olduğundan plaka çıkmaz ise size haber verilmesi uzun sürebilir bu yüzden işinizi kendiniz takip etmelisiniz yoksa beklerisiniz araba teslim edilecek diye. araç yola çıktı şubeye geliyor dediklerinde zmss nizi yaptırın ki eksik kalmasın araç inincede başvuru yaparlar plaka çıkar 1-2 güne teslim edilir.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.