Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Orijinalden alıntı: kmrn kbskl

Bır sürü insan sayende pişman olacak ;) t

ben thmin edebiliyorum ama kendisi açıklasın.

Herkesin araçlardan beklentisi farklı

Eşimde kullanacağı için 1.2 EDC 120 HP seçtim .
    1.yılı doldurduk oldukça memnunuz hem yakıt ham performans fazlasıyla tatmin etti bir depo ile 904 KM gittim .
    Şu an forumda daha iyisini görmedim.

Herkesin seçme kriteri farklı .
    1 yılda 14 bin Km yol yaptım.
    Karar veren insanları rahatsız etmeye gerek yok değil mi?
    Dolayısıyla tercihimden memnunum pişman da değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

üstte pasif üyelikte kampanyaya katılınmayacağı bilgisi verdi bir üyemiz...

mevcut kampanya katılım devam ediyor mu acaba?

devam ediyorsa, fiyatlar bayilere göre değişkenlik gösteriyor mu?

Yok ustadım zaten Oyak kampanyası 4 bayide var .

İzmir Mais
    Ankara Mais
    İstanbul Mais
    Bursa Mais

bunların dışında oyak kampanyası diğer bayilerde yok.Fiyatlar değişkenlik gösteriyor şu an Renault sitesinde ki fiyatlar ile Oyak fiyatları arasında Clio için 8-9 K fark var .

Mevcut kampanya devam ediyor sanırım başvurular bitti.
    Oyak üyesi arkadaşlara bilgilendirme mesajı gelmiştir.
    İlk defa bu sene kampanya süresi uzatılmıştı.

Anlaşıldı, başvurular bittiğine göre, bu sene kampanyadan faydalanma şansımız yok, o zaman önümüzdeki sene emekli olmadan halledeceğiz demek oluyor...

• Kampanya 13 marta kadar uzatılmıştır.. Mais şubelerden arayıp bilgi alabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoneo

Kampanya 13 marta kadar uzatılmıştır.. Mais şubelerden arayıp bilgi alabilirsiniz..

• Arkadaşlar Megane 4 hakkında bayinin bile bilgisi yokken nasıl oluyorda ICON modeli ile ZEN modeli bir tutuyorsunuz. Aşağıdaki linkte Fransa'da sahibinden com tarzında site mevcut girin bakın bakalım zen modellerde neler var. El freni bile elektronik değil . Yani iconla alakası yok. Tahminen, emin olmamakla beraber icon modeli intense gibi olmalı, diğerleri çok boş.

Pizdies bey insanları emin olmadığınız konularda yanıltmayınız, yanlış bilgi veriyorsun ne amaçlı yapıyorsun bilmiyorum ama lütfen tam araştırmadan cevap vermeyin,saygılarımla.

http://www.lacentrale.fr/voiture-occasion-renault-megane-megane+4.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annotator -- 9 Mart 2016; 10:00:05 >

• dostum arkadaş touch donanım neye denk geliyor dedi , bende zen dedim . %100 doğru bilgi değil tabi
  • pizdies kullanıcısına yanıt
    Peki anladım öyleyse pardon :) Sen ICON a yazıldınya ona binaen yazdın sandım. Gönderdiğim link işinize yarayacaktır bakmanızı tavsiye ederim. Renklerde mevcut.
  • Biz o ikinci el siteyi bulalı 3 hafta oluyor , aynen donanım seviyeleri ve fiyatları incelenebilir . Güzel bir site .
  • Araçlar fransadan geldiler türkiyeye , bence icon - intense donanımına eşdeğer olacak . eğer bazı özellikleri çıkarılacak olsaydı gelişi güzel gelmezdi . Bilgisi olan yazabilir. Talismanda icon donanımı gayet yeterli ve eksiksiz çünkü
  • pizdies kullanıcısına yanıt
    Aynen Bu fiyata o donanımlar olmalı ayrıca. Geçtiğimiz hafta haberlerde çıktı Bursa fabrikanın önündeydi araçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

üstte pasif üyelikte kampanyaya katılınmayacağı bilgisi verdi bir üyemiz...

mevcut kampanya katılım devam ediyor mu acaba?

devam ediyorsa, fiyatlar bayilere göre değişkenlik gösteriyor mu?

Hocam ben yazmistim. Gecen yilki kampanyada oyle demislerdi. Bu yil farkli olabilir, sormak lazim. Bizim olay şöyle: Babami cagirip az bi maas alirsiniz gittikce de azalir, alin su kadar para demisler. Yasli adam bana da sormadan kabul etmis, imzalamis. Tabi pasif uyelige dusecegini soylememisler. Boylece hicbir kampanyadan yararlanamiyor.

• Sizce Talismana en çok yakışan renk hangisi?

• talismanda gri li renkler yada antrasit kömürüne yakın renk olanı . Megane da ise mavi - derin mavi renkler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: pizdies

talismanda gri li renkler yada antrasit kömürüne yakın renk olanı . Megane da ise mavi - derin mavi renkler .

Talisman'ın grisi ile megane 'ın grisi arasında çok fark var mı ben anlayamadım. İnşallah Titanyum Grisi de Talisman'daki kadar şık durur.

Lacentrale sitesinden de açıkçası tam anlayamadım.
  • Kampanyaya vekalet ile kayıt için ne tür evraklar isteniyor, bir de hafta sonu kayıt oluna biliyormu ? bilgi için şimdiden teşekkürler,
  • Ankara Mais ten aranan oldu mu?
  • TEGİN 38 T kullanıcısına yanıt
    oyak üyesi olduğuna dair belge, oyak üyesinin size verdiği vekalet, oyak üyesinin mais çalışanlarına verdiği vekalet (örneği ve kimlere vekalet verilecepi maisten alınacak) haftasonları da başvuru alınıyor
  • ecthelion_tt kullanıcısına yanıt
    Ben Ankara Maise subatin ortasinda basvurdum ama arayan soran yok su ana kadar.
  • ecthelion_tt kullanıcısına yanıt
    Ben de şubatın başında başvuru yaptım.. Ama arayan olmadı.. 2 kere arayıp sordum bi sıkıntı mı var dönüş yapılmadı diye.. Sizlik bir sıkıntı yok dediler.. Kampanya katılımın çok olduğunu ve doğu illere en yakın mais şubenin ankara olduğunu bununda yoğunluğu artırdığını söylediler.. 1-2 haftaya kadar arayacaklardır denildi.. 1 haftası geçti.. Bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Acele etmeyin Şasi numaraları bayilerden teyit edildiğinde sizi arayacaklar .

Orfin sayfasında aramadan daha önce düşüyor oraya bakın.

Motor numarası orada göründüğünde araç üretilmiş oluyor plaka göründüğünde teslime 1 hafta var demektir .

+1
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.