Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
14.778
Cevap
244
Favori
938.393
Tıklama
Giriş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Hiç Fluence'a yazilan olmadımı burda? Pek sesleri çıkmıyor. Ben Fluence icon 1.5 e yazıldım.

Fluence avantajlı gibi görünüyor ama 2015 10bin km altındaki araç fiyatlarına bakıldığında karlı olmadığı görülüyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bandırma10.5

yani sonuçta oyaktan yararlanıp alıyoruz bayiden kampanyasız 95.000 verip almıyoruz onu o şklde alanlara sorun benm siparişim 18'' jant harici ki gerek de yok ona 84.900 tl nerede bu fiyata alman aracı

ayrıca reno alıyoruz ki ekonomik olsun napalım alman araçlarına yakarken ayrı bakım yaptırırken ayrı bayılmak da var

renoyu kullanan bilir ülke şartlarında memura orta halliye gelirine göredir astra diyosunuz golf de keza öyle bu kadar donanımlı olmayacak bu paraya

85.000 tl ye doldurmak var astraya 100.000 tl vermek var ee aldın almakla da bitmiyor daha fazla yakacak parçası bakımı daha pahalı olacak

ne anladım o işten megane sahibisiniz şehir içinde 110 hp yeterde artar sonuçta aile aracı alıyoruz piste çıkıp kapışmayacağız bence hem talisman hem megane bu kampanyadan en alınası araçlardır

Astra dizel ve golf dizellerin yakıt tüketimlerine bakmalısınız...
    |
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Konuyu diğer markalar ile kıyaslama noktasına çekmemek iyi olur bence.

Oyak doğuş grubu ile anlaşırsa seçenekleri değerlendiririz. Ama iş şu araç bu araç konusuna gelince işin içinden çıkılmaz sanırım.

F/p olarak Oyak ile uygun diye alıyoruz sonuçta. Yoksa her ortamda JDM fanları, golf 4-5-6-7 binenler veya Toyota dünyada en çok satan diyenlere rastlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bugün krediyi imzaladim takip numarasi aldim, yalniz eve gelince dikkat ettim pesinat yatirmak icin 13 nisana kadar demis, bilgilendirmede 5 is günü diyordu sanki bi yanlislik mi var? Pesinati yatirirken verilen takip noyu yaziyoruz aciklamaya degil mi?

|
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Hangi il hocam

|
    |

Bogazici sube zaten cok anlamiyordu sanirim temsilci kredi ile ilgilenen personelimiz yok dedi bende az cok prosedürü okuduğum icin sacma geldi nisan 13 , yarin arayip sorayim 13 mart demek istedi sanirim.

|
    |
    Orob kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    Hala aramadılar iyi mi kötü mü

|
    |

Orijinalden alıntı: bengokhannn

Bogazici sube zaten cok anlamiyordu sanirim temsilci kredi ile ilgilenen personelimiz yok dedi bende az cok prosedürü okuduğum icin sacma geldi nisan 13 , yarin arayip sorayim 13 mart demek istedi sanirim.

boğaziçi şubeye dikkat edin. geçen sene çok sorun yaşayanlar oldu bu şubeyle yanlış hatırlamıyorsam. burayı takip edip ikaz ederek işlerini halletmişlerdi ve çok kaba- ilgisiz davranmalarından şikayetçilerdi.
    7534 Mesaj
    Herkese selamlar,

Kız kardeşim TSK mensubu olduğundan bu kampanyadan faydalanma durumu var,

Edc'li bir clio düşünüyoruz.

Sipariş veren, sistemin işleyişi konusunda tecrübesi olan bir üyemiz bilgi verebilir mi?

Ayrıca emekli olunduktan sonra da oyak kampanyasından faydalanma durumu olabiliyor mu? olursa önümüzdeki sene kampanyayı değerlendirebiliriz belki..

Şimdiden teşekkürler...

• Yarbay
    5091 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Herkese selamlar,

Kız kardeşim TSK mensubu olduğundan bu kampanyadan faydalanma durumu var,

Edc'li bir clio düşünüyoruz.

Sipariş veren, sistemin işleyişi konusunda tecrübesi olan bir üyemiz bilgi verebilir mi?

Ayrıca emekli olunduktan sonra da oyak kampanyasından faydalanma durumu olabiliyor mu? olursa önümüzdeki sene kampanyayı değerlendirebiliriz belki..

Şimdiden teşekkürler...

oyak üyesi olup emekli durumda olanlarda faydalanabilir kampanyadan.

genel kanaatimiz bu sene pek avantajlı olmadığı kampanyanın bekleme şansınız varsa seneyi beklemenizi öneririm.

• DH Yönetici
    7534 Mesaj

ilginize ve hızlı cevabınıza teşekkürler...

emekliler faydalanabiliyorsa seneyi değerlendirmek bizim içinde uygun olacak bu durumda..
    |
    |
    Or_By kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    393 Mesaj

Malesef dogru cimbizla cekiyorsun lafi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Talisman icon fransa ile icon türkiye arasında farklara baktım , anladığım kadarı ile onlarda da bizde de aynı donanım . Opsiyon olarak otomatik park 4 kontrol onlarda da var
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockboyyy -- 7 Mart 2016; 12:50:24 >
    |
    |

Ankara'da 4-5 yere sordum. Hepsi 500'ün üstünde fiyat verdi. Ben de MAİS'te oyak indirimiyle 508 liraya yaptırdım.
    |
    |
    Emrah261 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    OYAK Kampanyası Başvuru Bilgileri; Başvuru Şubesi: Ankara MAİS - Başvuru tarihi: 22 Kasım 2014 Başvurulan model: Yeni Megane 1.5 dci Touch plus EDC - Opsiyonlar: Stepne, Metalik Renk(Bulut Gri) Toplam fiyat:59300 - Kredi opsiyonu: 36000 TL 15 Ay sıfır faiz - Başvuruyu alan: Hatice Hanım
    Son Durum; 24 Kasım 2014 :Metalik renk opsiyonu eklettim. 26 Aralık 2014 :22 Aralık 2014 tarihli kredi sözleşmesini imzaladım. Peşinatı yatırdım. Araç üretim 9. Hafta Tahmini Teslim:10-12.Hafta arası 03 Mart 2015: Teslim ödemesi 04 Mart 2015: vekalet-sigorta-kasko işlemleri yapıldı. 06 Mart 2015 aracımı teslim aldım
  • Yarbay
    5091 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: memo20yorga

Ankara'da 4-5 yere sordum. Hepsi 500'ün üstünde fiyat verdi. Ben de MAİS'te oyak indirimiyle 508 liraya yaptırdım.

oyak indirimi nasıl oluyor bakımda?
    106 Mesaj

Eğer Oyak üyesi iseniz OYAK numaranızı soruyorlar. Toplam tutardan %10 indirim yapıyorlar.
    |
    |
    OYAK Kampanyası Başvuru Bilgileri; Başvuru Şubesi: Ankara MAİS - Başvuru tarihi: 22 Kasım 2014 Başvurulan model: Yeni Megane 1.5 dci Touch plus EDC - Opsiyonlar: Stepne, Metalik Renk(Bulut Gri) Toplam fiyat:59300 - Kredi opsiyonu: 36000 TL 15 Ay sıfır faiz - Başvuruyu alan: Hatice Hanım
    Son Durum; 24 Kasım 2014 :Metalik renk opsiyonu eklettim. 26 Aralık 2014 :22 Aralık 2014 tarihli kredi sözleşmesini imzaladım. Peşinatı yatırdım. Araç üretim 9. Hafta Tahmini Teslim:10-12.Hafta arası 03 Mart 2015: Teslim ödemesi 04 Mart 2015: vekalet-sigorta-kasko işlemleri yapıldı. 06 Mart 2015 aracımı teslim aldım
  • Teğmen
    195 Mesaj

Bir çok yer normal fiyatı söyleyip , tek çekim yada nakit için %10 indirim yapıyor ? Sizin söylediğiniz bu %10 un üzerine yapılan kstra bir %10 mu ?
    @memo20yorga
    |
    |
    Bahsedilenler: memo20yorga
Mobilya Takımları
SEO
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.