Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senin araç zaten 60 yapar ( 52 ye idi dizeli touch plus ) satsan , 18 bin daha üzerine icon megane 4 yapar. Değerlendirilebilir.
  • Ankara Mais aramaya başladı mı? Haberi olan var mı?
  • Orob O kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz arama olmadı 4 şubatta filan yazılmıştık
  • Talisman modelin satış fiyatları açıklanmış ve 10.000 lira ve üstü indirim gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enka10 E kullanıcısına yanıt
    kampanya bir hayli avantajlı hale dönüştü bana göre

fiyatları konfigüre edip inceledim.

megane bekleyenler için ;

1- adaptive cruse control talisman iconda bile opsiyonel yani megane iconda standart olmayacak ne yazık ki

2- eller serbest kartlı sistem için 4000 tl isteniyor opsiyon olarak herhalde start stop özelliğini de kapsıyor yoksa baya fazla geldi bana

megane için bizim kampanyada standart gözüküyordu icon donanımında mevcuttu

3- 14000 tl oyak ile avantajlı alınabiliyor talisman, megane için bu meblağın yarısı bile karlı oldu (ki ben 10000 tl fark bekliyorum artık)
  • enteresan olan sizin tavrınız.

ben sizin gibi bir parça da olsa sahibi ya da hissedarı olduğum şirketi ve yöneticilerini 'karaktersizlik örneği' gibi ithamlarla karalamıyorum.

eğer bu durumdan şikayetçiyseniz yetkili birimlere başvurmak en doğal hakkınız, böyle yerlerde kendinize ait olan şirketi karalamak doğru mu?
    Kaldı ki tekrar ben haklı olduğunuzu düşünmüyorum.

tekrar söylediğim gibi adamlar şirket, fiyatları da kendi istedikleri gibi belirler. bize düşen de hesabımıza uyuyorsa almak uymuyorsa almamak.

geçen sene de aynısını yaptı diyorsunuz, geçen sene de yaptıkları 'bu karaktersizlik örneğin sonucu' almış olduğunuz arabalardan ne kadar kar ettiniz?
  • eller serbest kart megane icon da standart olur umarım , masajlı koltuk ta
  • Merhaba arkadaşlar acaba oyak yeni araçlar megane ve talisman için bi jest yapar mı daha önce böyle birşeye şahit oldunuz mu ?

• Burada rakamlar üstünden oluşturulan algı üzerine konuşuyoruz, şirketin bir parçası olunca yapılan uygulamayı kabul edecek değilim ki benim gibi düşünenlerde var geçen senede bunu uzun uzadıya tartışmıştık.

Ben işin kar kısmından bahsetmedim bunu da düşünmedim bu sizin bakış açınız .

Burada net olan sizin konuya kar amacı ile bakmanız benim ise Markanın etik dışı olduğunu düşünmem .

Kar etmekten veya avantajlı olmaktan çok daha önemli şeyler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 3 Mart 2016; 23:04:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pizdies

eller serbest kart megane icon da standart olur umarım , masajlı koltuk ta

Her ikisi de icon'da standart zaten. Oyak üye web dosyasında, yeni megane ekipmanlar kısmında açıkça yazıyor.
  • midnightz M kullanıcısına yanıt
    açıkça yazıyor yazmasına da talisman icon için konfigüre edip görünce işkillendim

inşallah standarttır da beklediğimiz gibi gelir araç
  • Hiç Fluence'a yazilan olmadımı burda? Pek sesleri çıkmıyor. Ben Fluence icon 1.5 e yazıldım.

• Opsiyon olan eller serbest park sistemi olmasin. Eller serbest kart sistemi eski kasada bile var.

• dhamat D kullanıcısına yanıt
    talisman icon donanımının reno konfigüre sayfası bu

şöyle birşey olabilir bizim kampanyada belki standarttır ya da bilgi formunda yazan standart özellik farklıdır
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Talismanı beğenmiştim, dün tekrar baktım kapılardan biri kapanırken diğer kapıya sürtüyor, bariz ses çıkartıyor, teşhirdeki görevliye söyledimgünde 500 kez o kapı açılıyor dedi. Bu kadar kısa zamanda kapı ayarı bozulur mu?
  • Normalde bozulmamasi lazim ama bizim insanimizda teshirdeki araclara ne muameleler yapiyo hepimiz biliyoruz. (Bayide surucu koltuguna oturup direksiyona ayagiyla vuran cocuk gördüm )Belki biri zorlamistir.

• Oyak'ın yeni fiyat listesine nereden bakıyorsunuz acaba, talisman fiyatlarına bakacağımda.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    konunun ilk sayfasındaki linkten indirin
  • bandırma10.5 kullanıcısına yanıt
    Onlar eski fiyatlar değil mi ?
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    değil revize edilmiş hali bu seneki kampanyaya ait herbiri
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.